عید قُربان یا عید الأضحی از عیدهای بزرگ مسلمانان در دهم ذی‌حجه. بنابر روایات اسلامی، در این روز خدا به ابراهیم خلیل فرمان داد تا فرزندش اسماعیل را قربانی کند. او اسماعیل را به قربانگاه برد ولی جبرئیل همراه با «قوچی» نازل شد و ابراهیم آن را به جای اسماعیل قربانی کرد. سنّت قربانی در روز عید قربان در سرزمین منا به یاد آن رخداد است. مسلمانانی که برای حج، به زیارت خانه […]

عید قُربان یا عید الأضحی از عیدهای بزرگ مسلمانان در دهم ذی‌حجه. بنابر روایات اسلامی، در این روز خدا به ابراهیم خلیل فرمان داد تا فرزندش اسماعیل را قربانی کند. او اسماعیل را به قربانگاه برد ولی جبرئیل همراه با «قوچی» نازل شد و ابراهیم آن را به جای اسماعیل قربانی کرد. سنّت قربانی در روز عید قربان در سرزمین منا به یاد آن رخداد است. مسلمانانی که برای حج، به زیارت خانه خدا می‌روند، طبق شروطی وظیفه دارند در منا قربانی کنند.

مجموعه کلیک اول برای بهره مندی هرچه بیشتر شما عزیزان از خدمات متنوع این سایت، تخفیف عید سعید قربان را برای شما در نظر گرفته است. شما عزیزان می توانید با وارد نمودن عبارت Eid15 در قسمت کد تخفیف فاکتور، برای تمامی سفارش های خود اعم از افزایش بازدید سایت، افزایش ورودی گوگل، کاهش رتبه الکسا و افزایش بازدید ویدیو تا ۱۵ درصد تخفیف دریافت نمایید. این کد تخفیف از تاریخ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ تا پایان روز ۷ مرداد ۱۴۰۰ برای تمامی سفارش ها فعال است.

کد تخفیف عید سعید قربان کلیک اول

نحوه ثبت کد تخفیف

کافیست پس از ورود به پنل کاربری و ثبت سفارش دلخواه خود، در صفحه فاکتور، کد تخفیف Eid15 را وارد نموده و از ۱۵ درصد تخفیف ویژه برای هرکدام از سفارش های خود بهره مند شوید.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که در حال حاضر سفارش های تبلیغ در گوگل به علت پرداخت دلاری و هزینه های بالای ارزی، شامل تخفیف نمی شود.

اطلاعات کد تخفیف

کد تخفیف : Eid15
مهلت استفاده ۷ مرداد ۱۴۰۰
میزان تخفیف ۱۵ درصد
سقف تعداد استفاده  ۲۰۰۰ بار
سقف میزان تخفیف ۵۰,۰۰۰ تومان

 

 

بیشتر بخوانید :  طریقه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا و دریافت فایل