خدمات شبکه های اجتماعی

افزایش بازدید، لایک ، فالوور و کامنت در شبکه های اجتماعی مختلف
انتخاب کنید
پرداخت کنید
لذت ببرید

خدمات مخصوص شبکه های اجتماعی

پیج و کانال خود را در اینستاگرام، لیندکین، تلگرام و ... رشد دهید.

اگر قصد دارید رشد سریع تری را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین، تلگرام، یوتیوب، آپارات و ... تجربه کنید، می توانید از خدمات شبکه های اجتماعی کلیک اول استفاده کنید. سامانه هوشمند کلیک اول بستری مناسب برای افزایش بازدید، لایک، فالوور و سایر خدمات شبکه های اجتماعی فراهم آورده است. پس از ایجاد کمپین، اکانت و یا پست شما برای بسیاری از کاربران ارسال شده و خدمت موردنظر بلافاصله برای شما اعمال می شود.

در الگوریتم های شبکه های اجتماعی، تعامل با کاربر یکی از گزینه های بسیار اساسی در رشد پیج به شمار می رود و خدمات کلیک اول نیز برای همین منظور راه اندازی شده است. شما می توانید با ثبت نام در پنل کاربری و انتخاب پکیج موردنظر، آمار تعامل با کاربر خود را افزایش دهید.

افزایش بازدید سایت

چرا باید از خدمات کلیک اول استفاده کنم؟

در دنیای امروز، اکثر مردم با شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و لینکدین آشنایی دارند و روزانه چندین ساعت از زمان خود را در اپلیکیشن ها سپری می کنند. با رشد هرچه بیشتر شبکه های اجتماعی، مدیران سایت ها و صاحبان کسب و کارها نیز تصمیم گرفتند از این فضا برای بازاریابی و فروش محصولات خود بهره مند شود.

شما نیز برای اینکه بتوانید حضور فعالی در این فضا داشته باشید، باید هزینه و زمان زیادی را صرف تولید محتوا و تبلیغات کنید. اما کلیک اول با هزینه بسیار پایین، می تواند خدمات موردنظر را در اختیار شما قرار دهد و مانند یک فضای تبلیغاتی قدرتمند، اعتبار پیج شما را نزد کاربران مختلف افزایش دهد. افزایش بازدید سایت موفق عمل کنند این امکان را خواهند داشت که ترافیک واقعی و هدفمند را به سمت وب سایت خود جذب نمایند.

افزایش ویو، لایک و دنبال کننده اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

از سال 2019 ماهانه بیش از یک میلیارد کاربر فعال در اینستاگرام وجود دارد. بیش از ۵۰۰ میلیون نفر همه روزه از استوری های اینستاگرام استفاده می کنند. ۲۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام هر روز حداقل از یک پروفایل تجاری دیدن می کنند. ۸۰ درصد کاربران، یک پروفایل تجاری را در این شبکه دنبال می کنند. به همین علت است که بیش از 25 میلیون کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد.

کلیک اول به عنوان ارائه دهنده خدمات متنوع در زمینه اینستاگرام، امکانات زیر را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تعامل خود را با کاربران افزایش داده و اعتبار پیج خود را به شکلی سریع و تضمینی افزایش داده و بازخورد مناسبی از پیج خود دریافت کنید:

 • افزایش ویو اینستا
 • افزایش ویو IGTV
 • افزایش لایک اینستا
 • افزایش لایک IGTV
 • افزایش کامنت اینستا
 • افزایش فالوور واقعی

خدمات تلگرام

تلگرام با بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه آپریل ۲۰۲۰ از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است. تلگرام با هدف به چالش کشیدن واتساپ در سال ۲۰۱۳ توسط پاول دورف ساخته شد. در طول زمان ویژگی هایی که به پیام رسان تلگرام اضافه شد، این اپ را از واتساپ کاربردی تر کرده است. البته هنوز کاربران واتساپ در دنیا بیشتر از تلگرام هستند. ویژگی هایی مانند چت مخفی (secret chat)، امکان استفاده از یک اکانت در چند دستگاه، فضای ابری و امکانات دیگر از برتری های تلگرام محسوب می شوند.

خدماتی که کلیک اول در زمینه تلگرام در اختیار کاربران و مدیران کانال ها قرار می دهد، به شرح زیر است:

کمک افزایش بازدید سایت به سئو
 • افزایش ویو پست تلگرام
 • افزایش ممبر تلگرام
 • افزایش ممبر اجباری
افزایش ویو، لایک و دنبال کننده اینستاگرام

خدمات لینکدین

لینکدین شبکه اجتماعی حرفه ای برای کسب و کارها و ارتباطات کاری به شمار می آید. این شبکه اجتماعی امکان مشاهده و پیگیری زندگی کاری افراد و کسب و کارها را فراهم می کند. در لینکدین کاربرانی با تخصص های گوناگون وجود دارند. این شبکه، امکان ارتباط با حرفه ای های حوزه های کاری مختلف را فراهم می کند. هدف کاربران لینکدین به طورکلی ایجاد و گسترش ارتباطات کاری، اشتراک گذاری دانش و مهارت یا پیداکردن موقعیت های شغلی است. برای همین لینکدین را شبکه متخصصان و نوابغ نیز نامگذاری کرده اند.

مجموعه کلیک اول برای لینکدین نیز خدمات متنوع و معتبری برای فعالان در این شبکه اجتماعی در نظر گرفته است:

 • افزایش ویو پست لینکدین
 • افزایش لایک پست لینکدین
 • افزایش کامنت پست لینکدین
 • افزایش فالوور لینکدین
 • افزایش فالوور معمولی لینکدین
 • افزایش فالوور کمپانی لینکدین

خدمات توئیتر

توییتر یک سرویس میکروبلاگینگ است. یعنی در شبکه اجتماعی توییتر، وبلاگ نویسی در 280 کارکتر یا حرف فراهم شده است. این یعنی می توان خبر، دیدگاه یا جملات خود را با جملات کوتاه به مخاطبان منتقل کرد. توییتر با بیش از ۱٫۳میلیارد حساب کاربری، ماهانه ۳۳۰ میلیون کاربر فعال و ۱۴۵ میلیون کاربر روزانه، یک شبکه اجتماعی مهم برای افزایش فروش کسب کارها و افراد محسوب می شود.

داشتن بازدید ویدیو، لایک و کامنت بالا و همچنین فالوور های معتبر، از جمله مواردی است که در الگوریتم توئیتر تاثیرگذار بوده و کلیک نیز این خدمت را در اختیار شما قرار می دهد.

کمک افزایش بازدید سایت به سئو
 • افزایش بازدید ویدیو توئیتر
 • افزایش لایک توئیتر
 • افزایش کامنت توئیتر
 • افزایش فالوور توئیتر
افزایش ویو، لایک و دنبال کننده اینستاگرام

خدمات فیسبوک

فیس بوک (facebook) اگر چه در میان شبکه های اجتماعی قدیمی ترین نیست، اما بی شک مطرح ترین است. در نیمه سال 2018 تعداد کاربران فعال فیس بوک از 1/7 میلیارد نفر گذشت و در فصل سوم سال 2018، تعداد کاربران فعال ماهانه فیسبوک، 2/27 میلیارد نفر اعلام شد.

فعالیت در فیسبوک از سال های دور بین کاربران ایرانی رواج داشته و از این شبکه اجتماعی برای تبادل اطلاعات، اشتراک گذاری عکس و ویدیو و مواردی از این دست استفاده می شود.

مجموعه کلیک اول برای فیسبوک نیز خدمات متنوع و معتبری برای فعالان در این شبکه اجتماعی در نظر گرفته است:

 • افزایش لایک پست فیسبوک
 • افزایش بازدید ویدیو فیسبوک
 • افزایش فالور پیج فیسبوک

خدمات آپارات

امروزه با گسترش دنیای وب، سایت هایی مانند وب سایت آپارات به عنوان معتبرترین و بزرگترین سایت ایران که بهترین رتبه الکسا را در بین سایت های ایرانی دارد، بستری مناسب را با رابط کاربری جذاب در اختیار همه افراد قرار داده تا به راحتی بتوانند ویدیوی خود را آپلود کرده و کسب و کار خود را تبلیغ کنند. هر چه ویدیوهای یک کاربر از بازدید بالاتری برخوردار باشد، اعتبار بیشتری نزد کاربران و بازدیدکنندگان یافته و تاثیر بیشتری در ذهن آنان می گذارد. ضمنا به دلیل اینکه سایت آپارات از سئو و ارزش دامنه بالایی برخوردار است، امکان بهبود جایگاه ویدیوی شما در گوگل نیز وجود دارد. افزایش بازدید آپارات به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه شده و می تواند فرصتی مناسب برای معروف شدن شما باشد!

بازدید و لایک و همچنین دنبال کننده زیاد، از جمله موارد تاثیر گذاری است که کانال شما را در آپارات رشد می دهد و جایگاه ویدیوهای شما را هم در سرچ آپارات و هم در نتایج جستجوی گوگل بهبود می دهد.

افزایش ویو، لایک و دنبال کننده اینستاگرام
 • افزایش بازدید ویدیو آپارات
 • افزایش لایک ویدیو آپارات
 • افزایش دنبال کننده آپارات
افزایش ویو، لایک و دنبال کننده اینستاگرام

خدمات یوتیوب

یوتیوب به عنوان یکی از زیرمجموعه های بزرگ کمپانی گوگل، معتبرترین سایت جهان در زمینه اشتراک ویدیو محسوب می شود و بسیاری از کاربران اینترنت از سراسر جهان، ویدیوهای خود را در آن به اشتراک گذاشته و از آن کسب درآمد می کنند. یکی از شروط لازم برای کسب درآمد از یوتیوب این است که ویدیوهای کانال شما حداقل 4 هزار ساعت بازدید داشته باشند. مجموعه کلیک اول، امکان افزایش بازدید یوتیوب را به صورت کاملا اختصاصی فراهم آورده تا کاربران بتوانند همانند آپارات، بازدید ویدیوی خود را در یوتیوب نیز افزایش دهند و ضمن کسب اعتبار بیشتر نزد کاربران، جایگاه بهتری را در گوگل و یوتیوب به دست آورند. نکته مهمی که باید بدان توجه کنید این است که مدت زمان بازدید ویدیو یکی از عوامل موثر در نحوه نمایش آمار در یوتیوب می باشد..

الگوریتم های یوتیوب، نسبت به تعداد و میزان بازدید هر ویدیو، لایک ها و دنبال کننده های شما حساسیت ویژه ای دارد و افزایش این آمار می تواند کانال شما را هم در نتایج جستجوی یوتیوب در جایگاه بهتری قرار دهد و هم ویدیوهای شما را به دیگران پیشنهاد کند.

 • افزایش بازدید ویدیو یوتیوب
 • افزایش لایک ویدیو یوتیوب
 • افزایش دنبال کننده (Subscribers) یوتیوب

نحوه ثبت سفارش در پنل کاربری

ویژگی های خدمات شبکه های اجتماعی

با سفارش پکیج شبکه اجتماعی خود به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

بدون نیاز به پسورد اکانت شما

بدون نیاز به پسورد اکانت شما

شما برای این که بتوانید سفارش خود را برای پلتفرم هایی نظیر اینستاگرام، لینکدین و ... به ثبت برسانید، هیچ گونه نیازی به وارد نمودن رمز عبور اکانت خود ندارید و تنها به کمک آدرس اکانت، می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

امنیت بالای اکانت

امنیت بالای اکانت

مجموعه کلیک اول به شما تضمین می دهد که پس از ثبت سفارش، از سمت ما هیچگونه مشکلی از نظر امنیت برای اکانت شما در شبکه های اجتماعی مختلف به وجود نخواهد آمد.

پشتیبانی سریع

پشتیبانی سریع

از آن جایی که انجام سریع کمپین ها در الگوریتم های شبکه های اجتماعی تاثیر می گذارد، سفارش های شما به سرعت مورد تائید قرار می گیرد و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا می شود.

ضمانت اجرا

ضمانت اجرا

مدیران پشتیبانی کلیک اول، سفارش شما را از لحظه ثبت تا انجام کامل آن مورد بررسی قرار داده و هر گونه موردی که در روند انجام سفارش اختلالی ایجاد کند را به سرعت برطرف می کنند.

بازخورد سریع و مطمئن

بازخورد سریع و مطمئن

استفاده از سرویس های مختلف و متنوع کلیک اول در زمینه شبکه های اجتماعی، می تواند به سرعت روی روند پیشرفت پیج شما تاثیر بگذارد و برند شما را با کاربران بسیار زیادی آشنا کند.

افزایش اعتبار نزد کاربران

افزایش اعتبار نزد کاربران

بالا بودن مواردی مانند فالوور، بازدید، لایک و کامنت یک پیج، از جمله مواردی است که می تواند بر روی ذهن مخاطب تاثیر مثبت گذاشته و وی را به دنبال کردن صفحه شما ترغیب کند.

مزایای افزایش بازدید سایت

تاثیر خدمات کلیک اول در بهبود جایگاه شبکه های اجتماعی شما

در صورتی که قصد دارید به عنوان یک اینفلوئنسر در اینستاگرام فعال باشید، یک شروع قوی با فالوور و لایک بالا می تواند توجه بسیاری از افراد را به سمت شما جلب کند. اما اگر یک فریلنسر (و حتی صاحب یک کسب و کار اینترنتی) هستید، حضور فعال در شبکه های اجتماعی با فالوور و لایک بالا از جمله مواردی است که اعتماد افراد را نسبت به شما و همچنین کالا و خدماتی که ارائه می دهید افزایش می دهد.

پس همین حالا می توانید با ثبت نام در کلیک اول، نسبت به ایجاد کمپین های مورد نظر خود اقدام کنید.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد، بایستی پس از ثبت نام، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستقیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است

سوالات متداول در مورد خدمات شبکه های اجتماعی

چه مقدار طول می کشد تا سفارش من تائید شود؟

مدیریت پشتیبانی کلیک اول فضایی را ایجاد کرده تا به وسیله آن، سفارش های شما در سریع ترین زمان ممکن تائید شده و به صورت کامل انجام شود.

آیا ممکن است بعد از سفارش مشکلی برای اکانت من به وجود بیاید؟

خیر، خدمات شبکه اجتماعی کلیک اول به صورت کاملا طبیعی و واقعی عمل کرده و مشکلی برای اکانت شما به وجود نخواهد آورد.

خدمات شبکه های اجتماعی مانند لایک و فالوور و ... به چه شکلی اعمال می شود؟

سامانه کلیک اول یک فضا برای تبادل لایک و فالوور در شبکه های اجتماعی در اختیار دارد. پس از ایجاد کمپین، پست یا پروفایل شما به شبکه کاربران زیادی نمایش داده شده و آن ها عملیات مورد نظر (لایک، فالو، بازدید از ویدیو و …) را انجام می دهند.

آیا برای انجام خدمات شبکه های اجتماعی نیاز به پسورد اکانت وجود دارد؟

خیر، یکی از ویژگی های مهم در خدمات کلیک اول این است که می توانید بدون احتیاج به وارد کردن رمز عبور، از تمامی خدمات متنوع این بخش بهره مند شوید.

وجه تمایز کلیک اول با سایر سامانه های موجود در چیست؟

ما در مجموعه کلیک اول با سابقه 4 ساله در زمینه ارائه خدمات اینترنتی، دارای نماد اعتماد الکترونیک هستیم و متخصصان حرفه ای را برای پشتیبانی و پیگیری سفارش های شما به کار گرفته ایم تا بتوانیم رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم آوریم.

آخرین مقالات مرتبط