خدمات شبکه های اجتماعی

افزایش بازدید، لایک، فالوور و کامنت در شبکه های اجتماعی مختلف

اگر برای کانال و یا پیج شخصی یا کاری خود در شبکه های اجتماعی، به دنبال امکاناتی برای افزایش بازدید، لایک، کامنت و دنبال کننده هستید، کلیک اول خدمات شبکه اجتماعی را برای شما فراهم آورده است.

بدون نیاز به اطلاعات پیج سرعت بالا در انجام تاثیر سریع و آنی

خدمات مخصوص شبکه های اجتماعی

پیج و کانال خود را در اینستاگرام، لیندکین، یوتبوب، آپارات و ... رشد دهید.

اگر قصد دارید رشد سریع تری را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین، یوتیوب، آپارات و ... تجربه کنید، می توانید از خدمات شبکه های اجتماعی کلیک اول استفاده نمایید. سامانه هوشمند کلیک اول، بستری مناسب برای افزایش بازدید، لایک، فالوور و سایر خدمات شبکه های اجتماعی فراهم آورده است. پس از ایجاد کمپین، اکانت و یا پست شما برای بسیاری از کاربران ارسال شده و خدمت موردنظر بلافاصله برای شما اعمال می شود.

در الگوریتم های شبکه های اجتماعی، تعامل با کاربر یکی از گزینه های بسیار اساسی در رشد پیج به شمار می رود و خدمات کلیک اول نیز برای همین منظور راه اندازی شده است. شما می توانید با ثبت نام در پنل کاربری و انتخاب پکیج موردنظر، آمار تعامل خود با کاربر را افزایش دهید.

خدمات مخصوص شبکه های اجتماعی

چرا باید از خدمات کلیک اول استفاده کنیم؟

در دنیای امروز، اکثر مردم با شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب و لینکدین آشنایی دارند و روزانه چندین ساعت از زمان خود را در اپلیکیشن ها سپری می کنند. با رشد هرچه بیشتر شبکه های اجتماعی، مدیران سایت ها و صاحبان کسب و کارها نیز تصمیم گرفتند از این فضا برای بازاریابی و فروش محصولات خود بهره مند شود.

شما نیز برای اینکه بتوانید حضور فعالی در این فضا داشته باشید، باید هزینه و زمان زیادی را صرف تولید محتوا و تبلیغات کنید. اما کلیک اول با هزینه بسیار پایین، می تواند خدمات موردنظر را در اختیار شما قرار دهد و مانند یک فضای تبلیغاتی قدرتمند، اعتبار پیج شما را نزد کاربران مختلف افزایش دهد.

فرآیند ثبت نام و ساخت کمپین

در سامانه هوشمند کلیک اول

ثبت نام در پنل کاربری پیش از هر چیزی، شما باید در پنل کاربری کلیک اول ثبت نام کرده تا بتوانید از خدمات متنوع سایت در زمینه افزایش ترافیک استفاده نمایید.
ساخت کمپین پس از ثبت نام و تایید اطلاعات، می توانید کمپین های موردنظر خود را ایجاد کرده و از طریق موجودی کیف پول، آن ها را پرداخت کنید.
افزایش اعتبار کیف پول در صورتی که موجودی حساب کاربری شما کافی نباشد، ابتدا باید از قسمت امور مالی، کیف پول خود را شارژ کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.
ثبت نهایی سفارش حال می توانید کمپین خود را ثبت کرده تا سیستم آن را بررسی و تایید نماید. این فرآیند بین چند دقیقه تا حداکثر 1 ساعت به طول می انجامد.
مشاهده آمار پس از تایید نهایی، کمپین شروع به کار کرده و شما می توانید آمار ترافیک ورودی را از طریق گوگل آنالیتیکس و یا آمارگیر موجود در پنل کاربری کلیک اول مشاهده کنید.
خدمات اینستاگرام

خدمات اینستاگرام

از سال 2021، ماهانه بیش از یک و نیم میلیارد کاربر فعال در اینستاگرام وجود دارد. بیش از 650 میلیون نفر همه روزه از استوری های اینستاگرام استفاده می کنند. 240 میلیون کاربر اینستاگرام هر روز حداقل از یک پروفایل تجاری دیدن می کنند. 80 درصد کاربران، یک پروفایل تجاری را در این شبکه دنبال می کنند. به همین علت است که بیش از 25 میلیون کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد.

مجموعه کلیک اول به عنوان ارائه دهنده خدمات متنوع در زمینه اینستاگرام، امکانات زیر را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تعامل خود را با کاربران افزایش داده، اعتبار پیج خود را به شکلی سریع و تضمینی بالا ببرید و بازخورد مناسبی از پیج خود دریافت کنید:

خدمات مربوط به اینستاگرام در کلیک اول

مجموعه کلیک اول در زمینه خدمات مربوط به اینستاگرام، ویژگی های زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

افزایش ویو معمولی ویدیو
افزایش لایک پست و ویدیو
افزایش کامنت اینستا
افزایش ویو استوری
افزایش reach پست
افزایش فالور اینستاگرام

خدمات لینکدین

لینکدین شبکه اجتماعی حرفه ای برای کسب و کارها و ارتباطات کاری به شمار می آید. این شبکه اجتماعی امکان مشاهده و پیگیری زندگی کاری افراد و کسب و کارها را فراهم می کند. در لینکدین کاربرانی با تخصص های گوناگون وجود دارند. این شبکه، امکان ارتباط با حرفه ای های حوزه های کاری مختلف را فراهم می کند.

هدف کاربران لینکدین به طورکلی ایجاد و گسترش ارتباطات کاری، اشتراک گذاری دانش و مهارت یا پیداکردن موقعیت های شغلی است. برای همین لینکدین را شبکه متخصصان و نوابغ نیز نام گذاری کرده اند.

خدمات لینکدین

خدمات مربوط به لینکدین در کلیک اول

مجموعه کلیک اول در زمینه خدمات مربوط به لینکدین ویژگی های زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

افزایش ویو پست لینکدین
افزایش لایک پست لینکدین
افزایش کامنت پست لینکدین
افزایش فالوور لینکدین
افزایش فالوور معمولی لینکدین
افزایش فالوور کمپانی لینکدین
خدمات توئیتر

خدمات توئیتر

توییتر یک سرویس میکرو بلاگ است. یعنی در شبکه اجتماعی توییتر، وبلاگ نویسی در 280 کارکتر یا حرف فراهم شده است. این یعنی می توان خبر، دیدگاه یا جملات خود را با جملات کوتاه به مخاطبان منتقل کرد. توییتر با بیش از 1/3 میلیارد حساب کاربری، ماهانه 330 میلیون کاربر فعال و 145 میلیون کاربر روزانه، یک شبکه اجتماعی مهم برای افزایش فروش کسب کارها و افراد محسوب می شود.

داشتن بازدید ویدیو، لایک و کامنت بالا و همچنین فالوور های معتبر، از جمله مواردی است که در الگوریتم توئیتر تاثیرگذار بوده و کلیک نیز این خدمت را در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات مربوط به توئیتر در کلیک اول

مجموعه کلیک اول در زمینه خدمات مربوط به توئیتر، ویژگی های زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

افزایش بازدید ویدیو توئیتر
افزایش لایک توئیتر
افزایش کامنت توئیتر
افزایش فالوور توئیتر

خدمات فیسبوک

فیس بوک (facebook) اگر چه در میان شبکه های اجتماعی قدیمی ترین نیست، اما بی شک مطرح ترین است. در نیمه سال 2018 تعداد کاربران فعال فیس بوک از 1/7 میلیارد نفر گذشت و در فصل سوم سال 2018، تعداد کاربران فعال ماهانه فیسبوک، 2/27 میلیارد نفر اعلام شد.

فعالیت در فیسبوک از سال های دور بین کاربران ایرانی رواج داشته و از این شبکه اجتماعی برای تبادل اطلاعات، اشتراک گذاری عکس و ویدیو و مواردی از این دست استفاده می شود.

داشتن بازدید و لایک بالا در فیسبوک، می تواند برای افرادی که در این شبکه اجتماعی فعال هستند، جزو مواردی باشد که اعتبار پیج را افزایش می دهد. همچنین به دلیل اهمیت بالای فیسبوک برای گوگل و سایر شبکه های اجتماعی، داشتن سیگنال بالا از این شبکه اجتماعی می تواند برای سئوی سایت نیز موثر باشد.

خدمات فیسبوک

خدمات مربوط به فیسبوک در کلیک اول

مجموعه کلیک اول برای فیسبوک نیز خدمات متنوع و معتبری برای فعالان در این شبکه اجتماعی در نظر گرفته است:

افزایش لایک پست فیسبوک
افزایش بازدید ویدیو فیسبوک
افزایش فالور پیج فیسبوک
خدمات آپارات

خدمات آپارات

امروزه با گسترش دنیای وب، سایت هایی مانند وب سایت آپارات به عنوان معتبرترین و بزرگترین سایت ایران، بستری مناسب را با رابط کاربری جذاب در اختیار همه افراد قرار داده تا به راحتی بتوانند ویدیوی خود را آپلود کرده و کسب و کار خود را تبلیغ کنند. هر چه ویدیوهای یک کاربر از بازدید بالاتری برخوردار باشد، اعتبار بیشتری نزد کاربران و بازدیدکنندگان یافته و تاثیر بیشتری در ذهن آنان می گذارد.

ضمنا به دلیل اینکه سایت آپارات از سئو و ارزش دامنه بالایی برخوردار است، امکان بهبود جایگاه ویدیوی شما در نتایج گوگل نیز وجود دارد. افزایش بازدید آپارات به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه شده و می تواند فرصتی مناسب برای معروف شدن شما باشد!

خدمات مربوط به آپارات در کلیک اول

مجموعه کلیک اول در زمینه خدمات مربوط به آپارات، ویژگی های زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

افزایش بازدید ویدیو آپارات
افزایش لایک آپارات
افزایش دنبال کننده آپارات

خدمات یوتیوب

یوتیوب به عنوان یکی از زیرمجموعه های بزرگ کمپانی گوگل، معتبرترین سایت جهان در زمینه اشتراک ویدیو محسوب می شود و بسیاری از کاربران اینترنت از سراسر جهان، ویدیوهای خود را در آن به اشتراک گذاشته و از آن کسب درآمد می کنند. یکی از شروط لازم برای کسب درآمد از یوتیوب این است که ویدیوهای کانال شما حداقل 4 هزار ساعت بازدید داشته باشند.

مجموعه کلیک اول، امکان افزایش بازدید یوتیوب را به صورت کاملا اختصاصی فراهم آورده تا کاربران بتوانند همانند آپارات، بازدید ویدیوی خود را در یوتیوب نیز افزایش دهند و ضمن کسب اعتبار بیشتر نزد کاربران، جایگاه بهتری را در گوگل و یوتیوب به دست آورند. نکته مهمی که باید بدان توجه کنید این است که مدت زمان بازدید ویدیو یکی از عوامل موثر در نحوه نمایش آمار در یوتیوب می باشد.

خدمات یوتیوب

خدمات مربوط به یوتیوب در کلیک اول

مجموعه کلیک اول برای یوتیوب نیز خدمات متنوع و معتبری برای فعالان در این شبکه اجتماعی در نظر گرفته است:

افزایش بازدید ویدیو یوتیوب
افزایش لایک یوتیوب
افزایش دنبال کننده یوتیوب

ویژگی های پلان خدمات شبکه های اجتماعی

با سفارش خدمات شبکه های اجتماعی خود به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

بدون نیاز به پسورد اکانت شما

بدون نیاز به پسورد اکانت شما

شما برای این که بتوانید سفارش خود را برای پلتفرم هایی نظیر اینستاگرام، لینکدین و ... به ثبت برسانید، هیچ گونه نیازی به وارد نمودن رمز عبور اکانت خود در شبکه های اجتماعی ندارید و تنها به کمک آدرس اکانت، می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

امنیت بالای اکانت

امنیت بالای اکانت

سامانه هوشمند کلیک اول به شما تضمین می دهد که پس از ثبت سفارش، از سمت مجموعه ما هیچگونه مشکلی از نظر امنیت برای اکانت شما در شبکه های اجتماعی مختلف به وجود نخواهد آمد.

پشتیبانی سریع

پشتیبانی سریع

از آن جایی که انجام سریع کمپین های ایجاد شده، در الگوریتم های شبکه های اجتماعی تاثیر می گذارد، سفارش های شما به سرعت مورد تائید قرار گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا می شود.

ضمانت اجرا

ضمانت اجرا

مدیران پشتیبانی کلیک اول، سفارش شما را از لحظه ثبت تا انجام کامل آن مورد بررسی قرار داده و هرگونه مسئله ای که را در روند انجام سفارش اختلالی ایجاد کند، به سرعت برطرف می کنند تا مشکلی در اجرای کامل کمپین شما وجود نداشته باشد.

بازخورد سریع و مطمئن

بازخورد سریع و مطمئن

استفاده از سرویس های مختلف و متنوع کلیک اول در زمینه خدمات شبکه های اجتماعی، می تواند به سرعت روی روند پیشرفت پیج شما تاثیر گذاشته و برند شما را با کاربران بسیار زیادی آشنا کند.

افزایش اعتبار نزد کاربران

افزایش اعتبار نزد کاربران

بالا بودن مواردی مانند فالوور، بازدید، لایک و کامنت یک پیج، از جمله مواردی است که می تواند بر روی ذهن مخاطب تاثیر مثبت گذاشته و وی را به دنبال کردن صفحه شما ترغیب کند.

تاثیر خدمات کلیک اول در بهبود جایگاه شبکه های اجتماعی شما

در صورتی که قصد دارید به عنوان یک اینفلوئنسر در اینستاگرام فعال باشید، یک شروع قوی با فالوور و لایک بالا می تواند توجه بسیاری از افراد را به سمت شما جلب کند. اما اگر یک فریلنسر (و حتی صاحب یک کسب و کار اینترنتی) هستید، حضور فعال در شبکه های اجتماعی با فالوور و لایک بالا از جمله مواردی است که اعتماد افراد را نسبت به شما و همچنین کالا و خدماتی که ارائه می دهید افزایش می دهد.

پس همین حالا می توانید با ثبت نام در کلیک اول، نسبت به ایجاد کمپین های مورد نظر خود اقدام کنید.

تاثیر خدمات کلیک اول در بهبود جایگاه شبکه های اجتماعی

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از خدمات شبکه های اجتماعی ما می باشد، پس از ثبت نام، باید از طریق گزینه "شارژ کیف پول"، موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، کمپین مورد نظر خود را ایجاد کنید.

نکات کلیدی

در مورد ثبت هرچه بهتر سفارش خدمات شبکه های اجتماعی و دریافت بهترین بازخورد

نکات کلیدی ثبت سفارش خدمات شبکه های اجتماعی
  • روی تولید محتوای با کیفیت تمرکز کنید.

    در نهایت تنها چیزی که برای شما کابران واقعی و همیشگی به همراه دارد، محتوای مناسب و مفیدی است که تولید کرده و منتشر می کنید. سرویس های ما تنها نقش کاتالیزور و کمک کننده را در این بین ایفا می کنند.

  • سفارش را در لحظات ابتدایی انتشار محتوا ثبت کنید.

    شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، یوتیوب و ... به تعداد بازدید و لایکی که در ساعات ابتدایی انتشار محتوای خود به دست می آورید توجه کرده و به همان نسبت، پست شما را به افراد بیشتری پیشنهاد می دهند. پس توجه داشته باشید که هر چه سریع تر سفارش را ثبت کنید، می توانید بازخورد بهتری دریافت کنید.

  • به بازدیدها و لایک های قبلی و دنبال کنندگان خود توجه کنید.

    در هنگام ثبت سفارش توجه داشته باشید که مقدار بازدید، لایک و یا دنبال کننده را به نسبت تعاملی که پیج شما پیش از این داشت تعیین کنید و آن را به صورت پلکانی و آرام آرام در طی سفارش های بعدی افزایش دهید.

سوالات متداول

سوال و جواب هایی در مورد خدمات شبکه های اجتماعی

چه مقدار طول می کشد تا سفارش من تائید شود؟

مدیریت پشتیبانی کلیک اول فضایی را ایجاد کرده تا به وسیله آن، سفارش های شما در سریع ترین زمان ممکن تائید شده و به صورت کامل انجام شود.

آیا ممکن است بعد از سفارش مشکلی برای اکانت من به وجود بیاید؟

خیر، خدمات شبکه اجتماعی کلیک اول به صورت کاملا طبیعی و واقعی عمل کرده و مشکلی برای اکانت شما به وجود نخواهد آورد.

خدمات شبکه های اجتماعی مانند لایک و فالوور و ... به چه شکلی اعمال می شود؟

سامانه کلیک اول یک فضا برای تبادل لایک و فالوور در شبکه های اجتماعی در اختیار دارد. پس از ایجاد کمپین، پست یا پروفایل شما به شبکه کاربران زیادی نمایش داده شده و آن ها عملیات مورد نظر (لایک، فالو، بازدید از ویدیو و …) را انجام می دهند.

آیا برای انجام خدمات شبکه های اجتماعی نیاز به پسورد اکانت وجود دارد؟

خیر، یکی از ویژگی های مهم در خدمات کلیک اول این است که می توانید بدون احتیاج به وارد کردن رمز عبور، از تمامی خدمات متنوع این بخش بهره مند شوید.

وجه تمایز کلیک اول با سایر سامانه های موجود در چیست؟

ما در مجموعه کلیک اول با سابقه 4 ساله در زمینه ارائه خدمات اینترنتی، دارای نماد اعتماد الکترونیک هستیم و متخصصان حرفه ای را برای پشتیبانی و پیگیری سفارش های شما به کار گرفته ایم تا بتوانیم رضایت خاطر مشتریان خود را فراهم آوریم.

آخرین مقالات شبکه های اجتماعی

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به خدمات شبکه های اجتماعی