ترافیک از شبکه های اجتماعی

ترافیک سایت به صورت رفرال از شبکه های اجتماعی
انتخاب کنید
پرداخت کنید
لذت ببرید

افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی

بازدید سایت خود را به صورت referral از شبکه های اجتماعی افزایش دهید.

افزایش ترافیک از طریق شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و ... خدمتی از سئوی مجموعه کلیک اول می باشد که به کمک آن می توانید بازدیدهایی کاملا واقعی به صورت Referral و از طریق شبکه های اجتماعی دریافت کنید.

این روزها شبکه های اجتماعی بخشی غیرقابل جدا از زندگی اکثر مردم به شمار می رود و گوگل هم به همین دلیل، توجه خاص و ویژه ای به مبحث سوشیال مدیا نشان داده است. دریافت ورودی از شبکه های اجتماعی یکی از مواردی است که می تواند در سئوی سایت شما بسیار موثر باشد.

افزایش بازدید سایت

تعرفه محاسبه قیمت

ورود و سفارش
3000 تومان

اهمیت شبکه های اجتماعی در سئو

در دنیای امروز، اکثر مردم با شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و لینکدین آشنایی دارند و روزانه چندین ساعت از زمان خود را در این اپلیکیشن ها سپری می کنند. با رشد هرچه بیشتر شبکه های اجتماعی، مدیران سایت ها و صاحبان کسب و کارها نیز تصمیم گرفتند از این فضا برای بازاریابی و فروش محصولات خود استفاده کنند.

از این رو گوگل و سایر موتورهای جستجو نیز توجه ویژه ای نسبت به شبکه های اجتماعی از خود نشان می دهند. زمانی که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارید، یکی از مواردی پر اهمیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما، فعالیت اصولی در شبکه های اجتماعی و دریافت ورودی از این طریق برای سایت است.

در صورتی که سایت شما دارای شبکه های اجتماعی مختلفی است و سپس به کمک لینک سازی نیز بتوانید چرخه تبادلی بین کاربر و محیط های مختلف ایجاد کنید، می توانید با هزینه ای بسیار اندک، برند کسب و کار خود را توسعه و داده و بهبود ببخشیدتا یک پل ارتباطی مناسب بین مشتریان با محصولات و خدمات خود ایجاد کنید.

کمک افزایش بازدید سایت به سئو

چرا باید ترافیک از شبکه اجتماعی استفاده کنم؟

از جمله پارامترهای جانبی که گوگل در هنگام بررسی وضعیت شبکه های اجتماعی یک سایت نسبت به آن توجه ویژه ای نشان می دهد، میزان ترافیکی است که از طریق این پلتفرم ها به سایت می شوند. هرچه یک سایت در زمینه برندسازی و تبلیغات موفق تر عمل کند، ورودی بیشتری را از شبکه های اجتماعی به دست می آورد و به طبع آن نیز در نتایج جستجوی گوگل از جایگاه بهتری برخوردار می شود.

مجموعه کلیک اول سرویس افزایش ترافیک از طریق شبکه های اجتماعی را به صورت کاملا مطمئن و با آی پی های صددرصد واقعی برای شما فراهم آورده تا بتوانید بازدید سایت خود را به صورت رفرال از شبکه های اجتماعی دریافت کنید و آمار بازدیدها را نیز از طریق آمارگیر گوگل آنالیتیکس مورد بررسی قرار دهید.

شما می توانید به جای صرف هزینه های هنگفت برای دریافت ورودی، کمپین ترافیک از شبکه های اجتماعی خود را با مبلغی بسیار پایین ایجاد کرده و در کنار رعایت سایر پارامترهای سئوی سایت، باعث بهبود جایگاه سایت خود در نتایج گوگل شوید.

چگونه یک سفارش خوب ثبت کنم؟

بهترین راه برای ایجاد ترافیک طبیعی این است که بتوانید یک تعادل مناسبی را بین این روش های مختلف ایجاد کنید. علاوه بر آن با رعایت پارامترهایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، بتوانید یک ترافیک هدفمند برای سایت خود ایجاد کنید:

 • تعداد بازدید

  تعداد بازدیدها را عددی متناسب با ترافیک واقعی خود قرار دهید و در کنار آن کمپین بازدید مستقیم و ورودی گوگل هم ثبت کنید.

 • تعداد روز کمپین

  تعداد روزهای کمپین را چیزی در حدود 10 الی 14 روز تعیین کنید.

 • زمان هر بازدید

  مدت زمان حضور روی صفحه اصلی از پارامترهای مهمی به شمار می رود که ربات های گوگل نسبت به آن توجه ویژه ای دارند. بهتر است این مقدار را میانگین بین 1 تا 2 دقیقه قرار دهید.

 • بهبود نرخ فرار کاربر (Bounce Rate)

  کاهش بانس ریت از جمله موارد دیگری است که تاثیر مستقیمی روی نتایج گوگل می گذارد. با انتخاب امکان بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید بانس ریت سایت خود را کاهش دهید. پیشنهاد ما برای انتخاب تعداد زیر صفحه به طور میانگین 1 الی 3 زیر صفحه است که کاربر حدودا 1 دقیقه روی هرکدام از آن ها حضور داشته باشد. به این صورت مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما به 4 دقیقه رسیده و حدودا 3 صفحه از سایت شما را بازدید می کند.

 • زمان هر بازدید

  مدت زمان حضور روی صفحه اصلی از پارامترهای مهمی به شمار می رود که ربات های گوگل نسبت به آن توجه ویژه ای دارند. بهتر است این مقدار را میانگین بین 1 تا 2 دقیقه قرار دهید.

 • تعیین نوع پلتفرم

  نسبت موبایل و دسکتاپ را نیز عددی متناسب با ترافیک فعلی سایت خود قرار دهید. (در گوگل آنالیتیکس می توانید نسبت بازدیدهای خود را مشاهده کنید.)

نحوه ثبت سفارش در پنل کاربری

ویژگی های پلان ترافیک از شبکه های اجتماعی

با سفارش افزایش بازدید از طریق شبکه های اجتماعی به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما می توانید در هنگام ثبت سفارش، تعداد آی پی روزانه موردنیاز خود را تعیین کنید. همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر

تعیین مدت زمان حضور کاربر

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی کلیک اول در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. انتخاب زمان در حدود 2 الی 3 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد زیرصفحه

تعیین تعداد زیرصفحه

می توانید تعیین کنید که هر کاربر بیش از یک صفحه از سایت شما را بازدید کند. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال نمایید.

بازدید با آی پی های ایران

بازدید با آی پی های ایران

سیستم افزایش بازدید سایت کلیک اول بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند که این امر باعث می شود بر روی رتبه وب سایت شما تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

کاهش بانس ریت

کاهش بانس ریت

با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند. این مسئله باعث کاهش بانس ریت سایت شما می شود. جهت آشنایی با بانس ریت می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

سیستم افزایش بازدید از سایت کلیک اول بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند که همه آن ها از دستگاه نمایش (کامپیوتر، موبایل) و مرورگر خاص خود استفاده می کنند. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

افزایش بازدید واقعی سایت

نمایش زنده آمار

سیستم زنده نمایش آمار کلیک اول، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت فراهم آورده تا تعداد بازدید از سایت خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنند. بدین منظور کافیست تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده نمایید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

تاثیر انتخاب زیر صفحه

نکته دیگری که می توانید در هنگام سفارش افزایش ترافیک سایت بدان توجه داشته باشید. انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت شما دارد. تعداد مناسب برای انتخاب زیر صفحه، حداقل چیزی در حدود 2 الی 4 می باشد. هرچه نمایش زیرصفحه توسط هر کاربر بیشتر باشد، باعث بهبود جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر بهتری می گذارد.

انواع ترافیک ورودی در یک وبسایت

مهمترین و اصلی ترین نکته ای که در هنگام ثبت سفارش و ساخت کمپین باید نسبت به آن توجه داشته باشید این است که پارامترهای طبیعی بودن بازدیدها را رعایت کنید. یک سایت در حالت عادی، بازدیدهای خود را از راه های مختلفی دریافت می کند که رایج ترین آن ها به شرح زیر است:

 • ترافیک مستقیم

  بازدید به صورت مستقیم (کاربر آدرس سایت را مستقیما درون نوار ابزار مرورگر تایپ کند)

 • ترافیک از موتور جستجو

  افزایش ورودی از گوگل (کاربر کلمه کلیدی را سرچ کرده و روی لینک سایت کلیک کند)

 • ترافیک از لینک های خارجی

  ورودی از بک لینک ها و ریپورتاژ ها (کاربر لینک شما را درون یک سایت مشاهده کرده و روی آن کلیک کند)

 • ترافیک از شبکه های اجتماعی ورودی از شبکه های اجتماعی (کاربر از طریق شبکه های اجتماعی با سایت شما آشنا شده و وارد سایت شود)

تاثیر ترافیک از شبکه های اجتماعی

ترافیک سایت از شبکه های اجتماعی چه تاثیری روی جذب مشتری دارد؟

افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و ... یکی از فاکتورهایی است که می تواند روی سئوی سایت شما تاثیر مثبت بگذارد. ربات های گوگل به سادگی بازدید رفرال یک سایت را تشخیص می دهند و برای سایتی که ترافیک بالایی از سایت های معتبر دارد، ارزش بیشتری قائل می شوند.

شما می توانید با با صرف هزینه های بالا و ساخت کمپین های تبلیغاتی سنگین در شبکه های اجتماعی، ترافیک سایت خود را از این پلتفرم ها افزایش دهید. چنین اقداماتی تاثیر بسیار زیادی بر روی سئو و بهینه سازی سایت شما می گذارند. کلیک اول یکی از سیستم هایی است که به شما در افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی کمک می کند.

به کمک سیستم هوشمند کلیک اول، می توانید به صورت شگفت انگیز و کاملا اصولی، باعث افزایش بازدید سایت خود از طریق شبکه های اجتماعی شوید. اما توجه داشته باشید که این تنها روش موجود برای تاثیر روی سئوی سایت نیست. شما می توانید با فعالیت های مناسب بر روی سایت و تمرکز بر مواردی مانند تولید محتوا، تبلیغات، سئو و ...، باعث افزایش بازدید سایت خود شده و تعداد کاربران همیشگی سایتتان را افزایش دهید.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد، بایستی پس از ثبت نام، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستقیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است

سوالات متداول در مورد ترافیک از شبکه های اجتماعی

ترافیک های ارائه شده از چه شبکه های اجتماعی هستند؟

ترافیک از شبکه های اجتماعی شامل بازدیدهایی کاملا هدفمند از شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، یوتیوب و ... هستند. البته برای کاربران ایرانی، شبکه های اجتماعی داخلی نظیر آپارات نیز قابل انتخاب هستند.

آیا آی پی های ارائه شده از ایران هستند؟

بازدید و ترافیک سایت یکی از عوامل تاثیرگذار در سئو است. بازدیدهای اصولی و هدفمند از جمله پارامترهای طبیعی گوگل برای تعیین جایگاه یک سایت می باشد و می تواند شاخصی برای میزان شناخته شدن سایت شما در میان کاربران مختلف به شمار برود. شما می توانید این موضوع را در منابع بزرگ سئو از جمله moz مطالعه کنید.

آیا کاربران ایرانی نیز در بین بازدیدکنندگان حضور دارند؟

بله. تمامی افرادی که از سیستم هوشمند بازدید کلیک اول استفاده می کنند، حتما باید از آی پی ایران استفاده کنند تا تاثیرگذاری بهتری برای سایت های ایرانی داشته باشند. تفاوت ها در سرویس دهنده اینترنت، مرورگر و آی پی کاربران، باعث هرچه طبیعی تر بودن بازدیدها می شود.

قیمت بازدیدها به چه عواملی بستگی دارد؟

شما از طریق پنل کاربری کلیک اول، می توانید پارامترهایی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روز بازدیدها و همچنین مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین کنید. مسلما هرچه از تعداد و زمان بالاتری استفاده کنید، هزینه بازدیدها افزایش پیدا خواهد کرد.

آیا بازدیدها در ساعات خاصی انجام می شوند؟

بازدیدهای ارائه شده توسط سیستم کلیک اول، برای هر سفارش در طول 24 ساعت شبانه روز پخش هستند. اما درصد انجام این بازدیدها در روز بیشتر و در شب کمتر هستند تا حالتی کاملا طبیعی داشته باشند.

حداکثر تعداد بازدید در یک شبانه روز چه تعداد است؟

در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد کاربران، امکان انتخاب حداکثر 1500 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.

چطوری متوجه بشم بازدید ها برای من ارسال شده است؟

کلیک اول ترافیک از شبکه های اجتماعی برای برند شما را به صورت کاملا طبیعی ایجاد می کند و شما می توانید نتیجه را در قسمت آمار کلیک اول در پنل کاربری و بخش رفرال گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) مشاهده کنید. آمارگیر گوگل آنالیتیکس این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بازدیدهای رفرال خود را بررسی کرده و از صحت انجام سفارش خود مطلع شوید.

آیا قطع شدن بازدیدها ممکن است برای سایت مضر باشد؟

خیر. از آن جایی که شما ممکن است هرازگاهی در شبکه های اجتماعی کمپین های تبلیغاتی ایجاد کنید، طبیعی است که در برهه هایی از زمان بازدید زیادی از طریق این پلتفرم ها دریافت کنید و پس از اتمام بازه زمانی تبلیغات، ترافیک شما نیز کاهش پیدا کند. پس بنابراین قطع شدن این بازدیدها معضلی برای سایت ایجاد نخواهد کرد.

آیا احتمال جریمه توسط گوگل وجود دارد؟

شما در این روش، می توانید برای هر سایتی سفارش ثبت کنید. به همین دلیل نیز هیچ فعالیت غیرطبیعی انجام نمی دهید که گوگل نسبت به آن ها واکنش نشان دهد. در صورتی که فاکتورهای سئو را رعایت کنید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

آخرین مقالات مرتبط