ترافیک از شبکه های اجتماعی

ترافیک سایت به صورت رفرال از شبکه های اجتماعی

آیا قصد دریافت ترافیک واقعی سایت از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، لینکدین، اینستاگرام و ... را دارید؟ کلیک اول چنین بازدیدهایی را به صورت رفرال و هدفمند برای شما فراهم می کند.

مشاهده آمار در گوگل آنالیتیکس بازدید از ایران و خارج موثر در سئوی سایت

محاسبه آنلاین قیمت ها

با استفاده از فرم زیر می توانید قیمت بازدیدها را به صورت آنلاین مشاهده کنید.
تومان

* منظور از زمان هر بازدید، مجموع مدت زمان حضور کاربر در صفحه اصلی سایت و تمامی زیر صفحات است. امکاناتی نظیر بازدید از دیگر صفحات سایت (زیر صفحه) و ... در هنگام ثبت سفارش قابل انتخاب بوده و بسته به مجموع زمان بازدیدها، هزینه افزایش پیدا می کند.

افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی

بازدید سایت خود را به صورت referral از شبکه های اجتماعی افزایش دهید.

افزایش ترافیک از طریق شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، لینکدین و ... خدمتی از سوی مجموعه کلیک اول می باشد که به کمک آن می توانید بازدیدهایی کاملا واقعی به صورت Referral و از طریق شبکه های اجتماعی دریافت کنید.

این روزها شبکه های اجتماعی بخشی غیر قابل جدا از زندگی اکثر مردم به شمار می رود. به همین دلیل گوگل توجه خاص و ویژه ای به مبحث سوشیال مدیا نشان داده است. دریافت ورودی از شبکه های اجتماعی یکی از مواردی است که می تواند در سئوی سایت شما بسیار موثر باشد.

افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی

شما با استفاده از ابزار افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی کلیک اول می توانید این فاکتور مهم در رتبه بندی گوگل را بدست آورید. هنگامی که ترافیک سایت شما از طریق شبکه های اجتماعی به طور طبیعی افزایش پیدا می کند، گوگل متوجه می شود صفحات و کانال هایی که لینک سایت شما در آن قرار دارد، در میان کاربران شبکه های اجتماعی محبوب است. به همین دلیل کاربران روی لینک سایت شما کلیک کرده اند. در نتیجه، شما بخش مهمی از فاکتور های رتبه بندی گوگل را به دست می آورید.

فرآیند ثبت نام و ساخت کمپین

در سامانه هوشمند کلیک اول

ثبت نام در پنل کاربری پیش از هر چیزی، شما باید در پنل کاربری کلیک اول ثبت نام کرده تا بتوانید از خدمات متنوع سایت در زمینه افزایش ترافیک استفاده نمایید.
ساخت کمپین پس از ثبت نام و تایید اطلاعات، می توانید کمپین های موردنظر خود را ایجاد کرده و از طریق موجودی کیف پول، آن ها را پرداخت کنید.
افزایش اعتبار کیف پول در صورتی که موجودی حساب کاربری شما کافی نباشد، ابتدا باید از قسمت امور مالی، کیف پول خود را شارژ کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.
ثبت نهایی سفارش حال می توانید کمپین خود را ثبت کرده تا سیستم آن را بررسی و تایید نماید. این فرآیند بین چند دقیقه تا حداکثر 1 ساعت به طول می انجامد.
مشاهده آمار پس از تایید نهایی، کمپین شروع به کار کرده و شما می توانید آمار ترافیک ورودی را از طریق گوگل آنالیتیکس و یا آمارگیر پنل کاربری کلیک اول مشاهده کنید.

بازدید ریفرال چیست؟

بازدیدهای ارجاعی یا بازدیدهای ریفرال، نوع خاصی از بازدید هستند که توسط کاربران یک سایت دیگر به سایت شما وارد می شوند. به طور مثال هنگامی که کاربر روی بنر یا لینک سایت شما در شبکه های اجتماعی کلیک می کند و به سایت شما هدایت می شود، یک ورودی یا بازدید ریفرال محسوب می شود. بیشترین مزیت این ورودی ها زمانی است که روی بک لینک های شما کلیک شود.

اهمیت شبکه های اجتماعی در سئو

امروزه اکثر مردم با شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و لینکدین آشنایی دارند و روزانه چندین ساعت از زمان خود را در این اپلیکیشن ها سپری می کنند. با رشد هر چه بیشتر شبکه های اجتماعی، مدیران سایت ها و صاحبان کسب و کارها نیز تصمیم گرفتند از این فضا برای بازاریابی و فروش محصولات خود استفاده کنند.

گوگل و سایر موتورهای جستجو نیز توجه ویژه ای نسبت به شبکه های اجتماعی از خود نشان می دهند. زمانی که قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارید، یکی از موارد پر اهمیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما، فعالیت اصولی در شبکه های اجتماعی و دریافت ورودی از این طریق برای سایت است.

در صورتی که سایت شما دارای شبکه های اجتماعی مختلفی است و به کمک لینک سازی، چرخه تبادلی بین کاربر و محیط های مختلف ایجاد کنید، می توانید با هزینه ای بسیار اندک، برند کسب و کار خود را توسعه داده و بهبود ببخشید تا یک پل ارتباطی مناسب بین مشتریان با محصولات و خدمات خود ایجاد کنید.

اهمیت شبکه های اجتماعی در سئو

چرا باید ترافیک از شبکه اجتماعی استفاده کنیم؟

از جمله پارامترهای جانبی که گوگل در هنگام بررسی وضعیت شبکه های اجتماعی یک سایت نسبت به آن توجه ویژه ای نشان می دهد، میزان ترافیکی است که از طریق این پلتفرم ها به سایت وارد می شود. هر چه یک سایت در زمینه برندسازی و تبلیغات موفق تر عمل کند، ورودی بیشتری را از شبکه های اجتماعی به دست می آورد و در نتایج جستجوی گوگل از جایگاه بهتری برخوردار می شود.

مجموعه کلیک اول سرویس افزایش ترافیک از طریق شبکه های اجتماعی را به صورت کاملا مطمئن و با آی پی های صد در صد واقعی برای شما فراهم آورده است تا بتوانید بازدید سایت خود را به صورت رفرال از شبکه های اجتماعی دریافت کنید و آمار بازدیدها را نیز از طریق آمارگیر گوگل آنالیتیکس مورد بررسی قرار دهید.

شما می توانید به جای صرف هزینه های هنگفت برای دریافت ورودی، کمپین ترافیک از شبکه های اجتماعی خود را با مبلغی بسیار پایین ایجاد کرده و در کنار رعایت سایر پارامترهای سئوی سایت، باعث بهبود جایگاه سایت خود در نتایج گوگل شوید.

چگونه یک سفارش خوب ثبت کنم؟

بهترین راه برای ایجاد ترافیک طبیعی این است که بتوانید یک تعادل مناسبی را بین این روش های مختلف ایجاد کنید. علاوه بر آن با رعایت پارامترهایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، بتوانید یک ترافیک هدفمند برای سایت خود ایجاد کنید:

 • تعداد بازدیدهای انتخابی

  تعداد بازدیدها را عددی متناسب با ترافیک واقعی خود قرار دهید و در کنار آن کمپین بازدید مستقیم و ورودی گوگل هم ثبت کنید. به این شکل می توانید بازدیدهایی کاملا طبیعی دریافت کنید.

 • تعداد روزهای کمپین

  برای شروع تعداد روزهای کمپین را چیزی در حدود 10 الی 14 روز تعیین کنید تا بتوانید بازخورد موردنظر خود را ارزیابی نمایید.

 • مدت زمان هر بازدید

  مدت زمان حضور روی صفحه اصلی از پارامترهای مهمی به شمار می رود که ربات های گوگل نسبت به آن توجه ویژه ای دارند. بهتر است این مقدار را میانگین بین 1 تا 2 دقیقه قرار دهید.

 • بهبود نرخ فرار کاربر (Bounce Rate)

  کاهش بانس ریت از جمله موارد دیگری است که تاثیر مستقیمی روی نتایج گوگل می گذارد. با انتخاب امکان بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید بانس ریت سایت خود را کاهش دهید. پیشنهاد ما برای انتخاب تعداد زیر صفحه به طور میانگین 2 الی 4 زیر صفحه است که کاربر حدودا 1 دقیقه روی هرکدام از آن ها حضور داشته باشد. به این صورت مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما به 4 دقیقه رسیده و حدودا 3 صفحه از سایت شما را بازدید می کند.

 • تعیین نوع پلتفرم

  نسبت موبایل و دسکتاپ را نیز عددی متناسب با ترافیک فعلی سایت خود قرار دهید. (در گوگل آنالیتیکس می توانید نسبت بازدیدهای خود را مشاهده کنید.)

ویژگی های پلان ترافیک از شبکه های اجتماعی

با سفارش افزایش بازدید از طریق شبکه های اجتماعی به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما می توانید در هنگام ثبت سفارش، تعداد کاربر روزانه مورد نیاز خود را تعیین کنید. همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر

تعیین مدت زمان حضور کاربر

در زمان ساخت کمپین، می توانید مدت زمان حضور کاربر را بر روی صفحه اصلی و سایر صفحات سایت تعیین کنید. بهتر است مجموع زمان حضور کاربر را بر روی صفحات سایت، به طور میانگین بین 2 تا 3 دقیقه تنظیم کنید.

تعیین تعداد زیرصفحه

تعیین تعداد زیرصفحه

می توانید تعیین کنید که هر کاربر بیش از یک صفحه از سایت شما را بازدید کند. تعداد این بازدیدهای زیرصفحه در پنل کاربری قابل تنظیم است. برای این امر باید گزینه "بازدید از دیگر صفحات سایت" را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال کنید.

امکان تعیین ایرانی و خارجی بودن کاربران

امکان تعیین ایرانی و خارجی بودن کاربران

سیستم دریافت ورودی از شبکه های اجتماعی، بازدیدهایی معتبر و واقعی با ip هایی از ایران و سایر کشورها ارائه می کند. شما می توانید در هنگام ساخت کمپین، تعیین کنید که موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان از ایران باشد یا سایر نقاط جهان.

کاهش بانس ریت

کاهش بانس ریت

با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند. این مسئله باعث کاهش بانس ریت وب سایت می شود.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

قابلیت انتخاب دستگاه نمایش

تمامی بازدیدکنندگانی که در سیستم هوشمند کلیک اول حضور دارند، کاملا واقعی بوده و از دستگاه نمایش (کامپیوتر، موبایل) و مرورگر خاص خود استفاده می کنند. شما می توانید تعیین کنید که بازدیدکنندگان، با چه دستگاهی بازدیدها را انجام دهند.

نمایش زنده آمار

سیستم زنده نمایش آمار کلیک اول، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت فراهم آورده تا آمار بازدید خود را مشاهده کنید. بدین منظور کافی است تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده کنید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

گوگل آنالیتیکس

ترافیک از شبکه های اجتماعی که در گوگل آنالیتیکس نوع خاصی از بازدید رفرال (Referral) است، در واقع کاربرانی هستند که با کلیک بر روی لینک سایت در سوشال مدیا، وارد سایت شما می شوند. برای این که بتوانید تعداد ورودی شبکه اجتماعی سایت خود را مشاهده کنید، لازم است وارد بخش Acquisition (جذب کاربر) شده و سپس روی گزینه Source/Medium در ابزار گوگل آنالیتیکس کلیک کنید تا تعداد بازدیدها برای شما نمایش داده شود.

تاثیر انتخاب زیر صفحه در سفارش خرید ترافیک سایت از شبکه های اجتماعی

نکته دیگری که می توانید در هنگام سفارش افزایش ورودی از شبکه های اجتماعی به آن توجه داشته باشید، انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت شما دارد. تعداد مناسب برای این گزینه، حداقل در حدود 2 الی 4 صفحه می باشد. هرچه نمایش دیگر صفحات سایت (زیر صفحات) توسط هر کاربر بیشتر باشد، تاثیر بهتری بر روی الگوریتم های گوگل و جایگاه سایت در نتایج جستجو می گذارد.

انواع ترافیک ورودی در یک وب سایت

مهمترین و اصلی ترین نکته ای که در هنگام ثبت سفارش و ساخت کمپین باید نسبت به آن توجه داشته باشید این است که پارامترهای طبیعی بودن بازدیدها را رعایت کنید. یک سایت در حالت عادی، بازدیدهای خود را از راه های مختلفی دریافت می کند که رایج ترین آن ها به شرح زیر است:

 • ترافیک مستقیم

  بازدید به صورت مستقیم (کاربر آدرس سایت را مستقیما درون نوار ابزار مرورگر تایپ کند.)

 • ترافیک از موتور جستجو

  افزایش ورودی از گوگل (کاربر کلمه کلیدی را سرچ کرده و روی لینک سایت کلیک کند.)

 • ترافیک از لینک های خارجی

  افزایش ورودی از رپورتاژ و بک لینک (کاربر لینک شما را درون یک سایت مشاهده کرده و روی آن کلیک کند.)

 • ترافیک از شبکه های اجتماعی

  ورودی از شبکه های اجتماعی (کاربر از طریق شبکه های اجتماعی با سایت شما آشنا شده و وارد سایت شود.)

ترافیک سایت از شبکه های اجتماعی

ترافیک سایت از شبکه های اجتماعی چه تاثیری روی جذب مشتری دارد؟

افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و ... یکی از فاکتورهایی است که می تواند روی سئوی سایت شما تاثیر مثبت بگذارد. ربات های گوگل به سادگی بازدید رفرال یک سایت را تشخیص می دهند و برای سایتی که ترافیک بالایی از سایت های معتبر دارد، ارزش بیشتری قائل می شوند.

تاثیر ترافیک سایت از شبکه های اجتماعی بر روی جذب مشتری

شما می توانید با با صرف هزینه های بالا و ساخت کمپین های تبلیغاتی سنگین در شبکه های اجتماعی، ترافیک سایت خود را از این پلتفرم ها افزایش دهید. چنین اقداماتی تاثیر بسیار زیادی بر روی سئو و بهینه سازی سایت شما می گذارند. کلیک اول یکی از سیستم هایی است که به شما در افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی کمک می کند.

به کمک کلیک اول، می توانید باعث افزایش بازدید سایت خود از طریق شبکه های اجتماعی شوید. اما توجه داشته باشید که این تنها روش موجود برای تاثیر روی سئو نیست. شما می توانید با فعالیت های مناسب بر روی سایت و تمرکز بر مواردی مانند تولید محتوا، تبلیغات، سئو و ...، باعث افزایش بازدید سایت خود شده و تعداد کاربران همیشگی سایتتان را افزایش دهید.

مواردی که بایستی پیش از ثبت سفارش رعایت شوند:

 1. اطمینان از نصب و فعال بودن آمارگیر گوگل آنالیتیکس
 2. بررسی توانایی هاست برای میزان ترافیک دریافتی
 3. کاهش حجم فایل ها و کدهای موجود در صفحه به کمک بهینه سازی فایل ها و کدها
 4. اطمینان از استاندارد بودن صفحه از نظر سئو داخلی و عدم وجود خطا
نکات پیش از ثبت سفارش ترافیک از شبکه های اجتماعی

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از ابزار افزایش بازدید از شبکه های اجتماعی ما می باشد، پس از ثبت نام، باید از طریق گزینه "شارژ کیف پول"، موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، کمپین مورد نظر خود را ایجاد کنید.

نکات کلیدی

در مورد ثبت هر چه بهتر سفارش افزایش بازدید از طریق شبکه های اجتماعی و دریافت بهترین بازخورد

نکات کلیدی ثبت سفارش افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی
 • سفارش خود را به صورت طبیعی ثبت کنید.

  به طور عادی، یک سایت حالت های بازدید متفاوتی دارد. از بازدید مستقیم گرفته تا رفرال و ورودی گوگل. سعی کنید کمپین های خود را به صورت ترکیب این حالت ها و با رعایت پارامترهای طبیعی ثبت کنید.

 • به ترافیک فعلی سایت خود توجه کنید.

  به منظور طبیعی بودن هر چه بیشتر کمپین ها، به آمار فعلی سایت خود دقت کنید و مواردی از قبیل سایت های رفرال، مدت زمان حضور کاربر و ... را مورد توجه قرار دهید. حال سعی کنید بسته به نیاز سایتتان، کمپین هایی را ایجاد کنید که تعداد و کیفیت بازدیدها را به مرور و به صورت پلکانی افزایش دهد.

 • مدت زمان سفارش را روی حداقل دو هفته قرار دهید.

  تاثیر بازدید بر روی الگوریتم های گوگل و سئوی سایت، طی یک بازه دو الی چهار ماهه مشخص می شود. بنابراین هنگامی که روی محتوا و سئوی سایت خود کار کردید، می توانید در یک بازه مشخص، ترافیک سایت خود را نیز به صورت پلکانی افزایش دهید و تاثیر آن را به صورت روزانه بر روی جایگاه سایت خود بررسی نمایید.

سوالات متداول

سوال و جواب هایی در مورد خدمت افزایش ترافیک از شبکه های اجتماعی

ترافیک های ارائه شده از چه شبکه های اجتماعی هستند؟

ترافیک از شبکه های اجتماعی شامل بازدیدهایی کاملا هدفمند از شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، یوتیوب و ... هستند. البته برای کاربران ایرانی، شبکه های اجتماعی داخلی نظیر آپارات نیز قابل انتخاب هستند.

آیا تمامی کاربران با آی پی ایران هستند؟

در این نوع خدمت، می توانید تعیین کنید که بازدید کنندگان از ایران و یا از سایر کشورها، وارد سایت شما شوند. در صورتی که کاربران ایرانی را انتخاب کنید، تنها می توانید پلتفرم هایی را برای دریافت ترافیک انتخاب کنید که در حال حاضر فیلتر نیستند.

بازدیدها در چه ساعاتی انجام می شود؟

با توجه به آن که آی پی های ارائه شده در این خدمت در سراسر جهان قرار دارند، انجام بازدیدها نیز در طول 24 ساعت شبانه روز پخش خواهد بود و نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد که سایت در چه ساعاتی بیشتر و چه ساعاتی کمتر بازدید می شود. اما اگر موقعیت جغرافیایی کاربران را ایران قرار دهید، بازدیدها در روز بیشتر و در شب کمتر خواهد بود.

قیمت بازدیدها به چه عواملی بستگی دارد؟

شما از طریق پنل کاربری کلیک اول، می توانید پارامترهایی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روز بازدیدها و همچنین مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین کنید. مسلما هر چه از تعداد و زمان بالاتری استفاده کنید، هزینه بازدیدها افزایش پیدا خواهد کرد.

بازدیدها در چه ساعاتی انجام می شوند؟

بازدیدها معمولا در طول 24 ساعت شبانه روز انجام می شود. به طور مثال اگر سفارش 1 روزه خود را در ساعت 18 عصر ثبت کرده باشید، بازدیدهای شما تا 6 بعدازظهر فردا تکمیل خواهد شد. به صورت کاملا طبیعی نیز در طول روز نسبت بازدیدکننده ها بیشتر از شب هستند.

حداکثر تعداد بازدید در یک شبانه روز چه تعداد است؟

در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد کاربران، امکان انتخاب حداکثر 1000 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.

چگونه متوجه شویم بازدیدها برای ما ارسال شده است؟

کلیک اول ترافیک از شبکه های اجتماعی برای برند شما را به صورت کاملا طبیعی ایجاد می کند و شما می توانید نتیجه را در قسمت آمار کلیک اول در پنل کاربری و بخش رفرال گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) مشاهده کنید. آمارگیر گوگل آنالیتیکس این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بازدیدهای رفرال خود را بررسی کرده و از صحت انجام سفارش خود مطلع شوید.

آیا قطع شدن بازدیدها ممکن است برای سایت مضر باشد؟

خیر. از آن جایی که شما ممکن است هرازگاهی در شبکه های اجتماعی کمپین های تبلیغاتی ایجاد کنید، طبیعی است که در برهه هایی از زمان بازدید زیادی از طریق این پلتفرم ها دریافت کنید و پس از اتمام بازه زمانی تبلیغات، ترافیک شما نیز کاهش پیدا کند. پس بنابراین قطع شدن این بازدیدها معضلی برای سایت ایجاد نخواهد کرد.

آیا احتمال جریمه توسط گوگل وجود دارد؟

شما در این روش، می توانید برای هر سایتی سفارش ثبت کنید. به همین دلیل نیز هیچ فعالیت غیرطبیعی انجام نمی دهید که گوگل نسبت به آن ها واکنش نشان دهد. در صورتی که فاکتورهای سئو را رعایت کنید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

آخرین مقالات ترافیک از سوشال مدیا

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به بازدید سایت از شبکه های اجتماعی