سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیازمند زمان و دانش کامل برای انجام است. تیم سئو کلیک اول در کنار کسب و کار شماست تا کمک کند در نتایج مهم در کنار رقبای دیگر بیشتر دیده شوید. در صورتی که نیاز به ارتباط با کارشناسان ما دارید، می توانید از طریق چت آنلاین با ما در ارتباط باشید. پس از ارسال آدرس سایت و کلمات کلیدی، متخصصان سئوی ما، سایت را بررسی کرده و زمان و هزینه را به شما اطلاع خواهند داد.

خدمات سئوی سایت

خدمات سئوی سایت

بهبود سئو سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل به صورت اصولی

سئو و بهینه سازی یک فرآیند زمان بر و البته نوعی بازاریابی دیجیتال به حساب می آید. در این روش، تیم سئو روی موارد فنی مختلف سایت (سئوی داخلی و سئوی خارجی) کار کرده و سایت را از هر نظر تقویت می کند تا موتورهای جستجوی معروف مثل گوگل بتوانند محتوای سایت را خوانده و به کاربرانی که جستجو می کنند، نمایش دهد.

سئو (SEO) مخفف کلمه Search Engine Optimization و به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است. در این روش از بازاریابی دیجیتال، زمان حرف اول را می زند. درصورتی که سایت در سئوی کلمات مختلف تقویت شد، ماندگاری بیشتری را نسبت به سایر روش اعم از ایمیل مارکتینگ، تبلیغات اینترنتی و حتی پوش نوتفیکیشن دارد.

خدمات سئوی کلیک اول به چه صورت برای کسب و کارها ارائه می شود؟

در کلیک اول با آنالیز اولیه سایت، کارفرما بهترین پلن برای شروع سئو و بهینه سازی سایت ارائه می کند. پلن ارائه شده تنها برای سئوی داخلی (On-page) بوده و درصورتی که نیاز به سئوی خارجی (Off-page) باشد، با هماهنگی کارفرما و با هزینه جداگانه انجام می گیرد.

تیم سئو و بهینه سازی کلیک اول، روی تقویت دامنه از طریق راه های کلاه سفید و قانونی گوگل اقدام می شود که نتیجه آن، ظاهر شدن سایت در نتایج مرتبط می باشد. با توجه به اینکه وب سایت ها، موضوعات، رقبا و کلمات کلیدی مختلفی دارند، پس وضعیت سئوی آن ها نیز نیازمند بررسی اولیه بوده که درخواست این بررسی را می توانید با پرکردن فرم پایین همین صفحه برای کارشناسان کلیک اول ارسال کنید.

رسیدن به جایگاه اول گوگل یک هدف دست یافتنی است، اما باید صبر را در کنار همه موارد در نظر بگیرید. چراکه فرآیند سئو یک فرآیند زمان بر بوده و درصورتی که به نتیجه برسد، می تواند بازدهی خوبی برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

خدمات سئوی کلیک اول

اصلا هدف اصلی سئو چه می تواند باشد؟

سئو، نوعی از بازاریابی دیجیتالی به حساب می آید. با توجه به همه گیر شدن موتورهای جستجو و آپدیت شدن الگوریتم های گوگل، به حساسیت و اهمیت آن اضافه می شود. در سئو و بهینه سازی، فرقی نمی کند که فروشگاه اینترنتی داشته باشید یا سایت محتوایی و حتی فروش خدمات و محصولات مجازی مثل فایل. مهم این است که با بهبود سئوی سایت، هدف اصلی شما که همان رسیدن به درآمد و کاربر بیشتر است، محقق می گردد.

خدمات سئوی سایت کلیک اول

با سفارش سئو و بهینه سازی سایت خود به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت

متخصصین سئو سایت کلیک اول، قادر هستند تمامی استانداردهای روز کدنویسی را که منجر به بهبود سئو سایت شما می شود، بررسی کرده و تغییرات لازم را اعمال کنند. این عمل در افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر بسیار مثبتی داشته و سئو سایت را بهبود می بخشد.

سئو خارجی سایت

سئو خارجی سایت

در صورتی که سایت شما دارای رقبای قدرتمند و کلمات کلیدی سنگینی باشد، سئوی داخلی به تنهایی قادر به قراردادن سایت در میان نتایج نخست جستجو نبوده و باید بر روی فاکتورهای خارجی سایت نیز تمرکز کرد که مجموعه کلیک اول، در این زمینه نیز بهترین خدمات را ارائه می دهد.

سئوی سایت وردپرسی

سئوی سایت وردپرسی

سرعت پایین و ضعف کدنویسی در زمینه سئو، از نقاط ضعف اکثر سایت های وردپرسی بشمار می آید. این مسئله به دست متخصصان سئو کلیک اول قابل برطرف شدن است. افزایش سرعت و سئوی سایت های وردپرسی در افزایش رتبه این نوع سایت ها در گوگل تاثیر مثبت دارد.

افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش رتبه سایت در گوگل

یکی از مهمترین عوامل بهبود کسب و کار اینترنتی، افزایش جایگاه سایت در گوگل می باشد. هرچه این جایگاه بهتر و با کلمات کلیدی بیشتر و مهمتری باشد، کاربران و مشتریان بیشتری از گوگل وارد سایت شما شده و باعث افزایش ترافیک سایت می شوند.

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

سرعت وب سایت از مهمترین عوامل تاثیرگزار در سئو سایت می باشد. عوامل زیادی در افزایش سرعت سایت موثر هستند که تیم پشتیبانی کلیک اول با رعایت این عوامل، سرعت سایت را به میزان قابل توجهی افزایش داده و باعث بهبود جایگاه سایت در گوگل شود.

افزایش Domain Authority

افزایش Domain Authority

ارزش دامنه یا Domain Authority یک عامل مهم در سئو سایت می باشد که به چندین پارامتر مختلف بستگی دارد. هرچه ارزش دامنه سایت شما بالاتر باشد، در گوگل از اعتبار بیشتری برخوردار شده و جایگاه بالاتری را در نتایج جستجوی گوگل به خود اختصاص می دهد.

فعالیت های مرتبط با سئوی داخلی

مجموعه فعالیت هایی که متخصصان کلیک اول در زمینه سئوی داخلی (On page) در سایت شما انجام می دهند، در پایین به اختصار معرفی شده اند:

استراتژی انتخاب کلمه کلیدی مناسب
بهبود و افزایش کیفیت محتوا و لینک ها
بهینگی در ساختار کدنویسی سایت
افزایش سرعت بارگزاری سایت
افزایش امنیت و رفع باگ های موجود
اجرای سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس

فعالیت های مرتبط با سئوی خارجی

اما در صورتی که همکاری شما با مجموعه کلیک اول شامل سئوی خارجی سایت (Off page) نیز باشد، از طریق فعالیت های زیر به جایگاه های نخست گوگل راه پیدا خواهید کرد:

آنالیز دقیق سئوی رقبا
لینک سازی های کاملا اصولی
رپورتاژهای حرفه ای بسته به نیاز سایت
افزایش Domain Autority
افزایش Page Autority
فعالیت های مفید در شبکه های اجتماعی

اهمیت سئو و بهینه سازی سایت

اهمیت سئوی سایت به این دلیل است که بسیاری از کاربران، از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا موضوع مورد نظر خودشان استفاده می کنند. از آن جایی که اکثر افراد تنها به نتایج صفحه اول گوگل توجه می کنند، اهمیت حضور در این صفحه خود را بیش از پیش نمایان می سازد. هرچه یک سایت جایگاه بهتری را در جستجوی کاربران به خود اختصاص دهد، می تواند افراد بیشتری را به سمت خود جذب کرده و موفق تر عمل کند.

سئو ارزان سایت

انجام فعالیت های سئو ارزان برای تمامی مدیران سایت ها اهمیت دارد و می تواند باعث موفقیت های زیاد سایت شده و از جنبه های زیر روی سایت شما تاثیر مثبت بگذارد. مجموعه کلیک اول در تلاش است تا پکیج های سئوی خود را با هزینه های معقول، در اختیار مدیران سایت ها قرار دهد.

اهمیت سئو و بهینه سازی سایت

آیا سئو ارزان سایت واقعیت دارد؟

برای موفقیت در سئوی سایت، باید هزینه کرد که البته هزینه سئو در برخی مواقع زیاد و در برخی مواقع می توان آنرا مدیریت کرد. به طور کلی فاکتورهایی که می تواند به سئو ارزان سایت کمک کند، موارد زیر است که تیم سئوی کلیک اول سعی کرده تا با در نظر گرفتن همین موارد، هزینه معقولی را برای انجام سئو در نظر بگیرد:

  • تاثیر مثبت در افزایش ترافیک سایت
  • بهترین نرخ تبدیل کاربر به مشتری از طریق سئو ارزان
  • ایجاد یک برند معتبر در ذهن کاربران
  • بهترین ابزار برای تبلیغات محصول یا مطلب
  • افزایش بهره وری سایت با سئو ارزان

چرا سئو و بهینه سازی سایت اهمیت دارد؟

سئو و بهینه سازی سایت یکی از قدیمی ترین روش های دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید. با بروز شدن الگوریتم های موتورهای جستجوگر مثل گوگل، هرروز شاهد استقبال بیشتر سایت ها از این روش بازاریابی برای فروش محصولات و خدمات هستیم. اهمیت سئو را می توان از آنجایی مدنظر گرفت که مشتریان برای خرید و یا هر سوالی که دارند از موتورهای جستجو برای پیدا کردن جواب یا فروشگاه مورد نظرشان استفاده می کنند.

بروز شدن الگوریتم های گوگل نیز تماما مطابق با نیاز کاربران و مخاطبان سایت ها بوده و همواره به دنبال نمایش بهترین و مرتبط ترین نتایج با جستجوی کاربران است؛ به طوری که تمامی انتظارات و نیازهای آن ها را برآورده کند. بنابرین انجام فعالیت هایی که سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کند، اهمیت فراوانی پیدا کرده است.

اهمیت سئو و بهینه سازی سایت
سئوی ارگانیک سایت

سئوی ارگانیک سایت

زمانی که سئوی سایت شما با کلمه کلیدی های موردنظر “به صورت کاملا واقعی و بر اساس آخرین متدها و الگوریتم های گوگل” صورت پذیرد، سایت به مرور در گوگل پیشرفت کرده و جایگاه بالاتری را در نتایج جستجو به خود اختصاص می دهد.

این بهبود رتبه در نهایت باعث افزایش ورودی گوگل شده و به شما کمک می کند بهتر و سریع تر به اهداف موردنظر خود دست پیدا کنید. در واقع مسئله اصلی درمورد سئوی ارگانیک، واقعی بودن فرایند سئو و بهینه سازی سایت می باشد که این امر نیز مستلزم آشنایی و تسلط کامل بر الگوریتم های گوگل است.

سئوی ارگانیک در راستا و چهارچوب سئوی کلاه سفید حرکت می کند و مبنای آن، تکنیک های واقعی و مورد تایید گوگل است. این روش کاملا در تضاد با سئوی کلاه سیاه و یا حتی روش تبلیغات در گوگل می باشد که در ازای کلیک و ورود کاربر به سایت، هزینه پرداخت می کنید. سئو ارگانیک سایت باعث می شود که سایت شما با کلمات کلیدی موردنظر، به صفحه اول گوگل راه یافته و ماندگاری خود را در این صفحات حفظ نماید. در صورت رعایت نکات موردنظر سئو ارزان، می توانید از حضور همیشگی سایت در بین نتایج نخست گوگل اطمینان حاصل کنید.

پیشرفت کار در شبکه های اجتماعی

امروزه اهمیت شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. بسیاری از مردم مدت زیادی از زمان خود را در شبکه های اجتماعی گذرانده و کسب و کارهایی که بتوانند از این بستر مناسب، استفاده درستی داشته باشند، می توانند سریع تر و بهتر به اهداف خود دست یابند.

از طرفی گوگل و سایر موتورهای جستجو نیز برای شبکه های اجتماعی اهمیت فراوانی قائل شده و امتیازات فراوانی را برای سایت هایی را که فعالیت درست و اصولی در این زمینه داشته باشند، در نظر می گیرد. یکی از این فعالیت ها، سئوی شبکه های اجتماعی است که مجموعه کلیک اول به صورت کاملا حرفه ای این مورد را برای سایت شما انجام می دهد.

پیشرفت کار در شبکه های اجتماعی

آخرین مقالات سئو و بهینه سازی

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به سئو سایت