سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو نیازمند زمان و دانش کامل برای انجام است. تیم سئو کلیک اول در کنار کسب و کار شماست تا کمک کند در نتایج مهم در کنار رقبای دیگر بیشتر دیده شوید. در صورتیکه نیاز به ارتباط با کارشناسان ما دارید، می توانید از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

سئو سایت

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

بهبود سئو سایت و افزایش رتبه سایت در گوگل به صورت اصولی

سئو و بهینه سازی یک فرآیند زمان بر و البته نوعی بازاریابی دیجیتال به حساب می آید. در این روش، تیم سئو روی موارد فنی مختلف سایت (سئوی داخلی و سئوی خارجی) کار کرده و از همه نظر سایت را قوی میکند تا موتورهای جستجوی معروف مثل گوگل بتوانند محتوای سایت را خوانده و در نتایج مرتبط به کاربرانی که سرچ میکنند نمایش دهد.

سئو (SEO) مخفف کلمه Search Engine Optimization و به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو است. در این روش از بازاریابی دیجیتال، زمان حرف اول را میزند اما درصورتیکه سایت در سئوی کلمات مختلف قوی شد، ماندگاری بیشتری را نسبت به سایر روش اعم از ایمیل مارکتینگ، تبلیغات اینترنتی و حتی پوش نوتفیکیشن دارد.

خدمات سئوی کلیک اول به چه صورت برای کسب و کارها ارائه می شود؟

در کلیک اول، با آنالیز اولیه سایت کارفرما بهترین پلن برای شروع سئو و بهینه سازی سایت ارائه می شود. پلن ارائه شده تنها برای سئوی خارجی بوده و درصورتیکه نیاز به سئوی داخلی باشد، با هماهنگی کارفرما و با هزینه جداگانه انجام می گیرد.

به طور کلی در تیم سئو و بهینه سازی کلیک اول، روی تقویت دامنه از طریق راه های کلاه سفید و قانونی گوگل اقدام می شود که نتیجه آن ظاهر شدن سایت در نتایج مرتبط می باشد.

باتوجه به اینکه وبسایت ها موضوعات مختلفی دارند، پس نیازمند بررسی اولیه بوده و این بررسی را میتوانید با پرکردن فرم پایین همین صفحه برای کارشناسان کلیک اول ارسال کنید.

رسیدن به جایگاه اول گوگل یک هدف دست یافتنی است اما باید صبر را در کنار همه موارد در نظر بگیرد چراکه فرآیند سئو یک فرآیند زمانبر بوده و درصورتیکه جواب بدهد میتوانید بازدهی بسیار خوبی را برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

بهبود سئوی سایت به صورت تضمینی

اصلا هدف اصلی سئو چه می تواند باشد؟

سئو، نوعی از بازاریابی دیجیتالی به حساب می آید که باتوجه به همه گیر شدن موتورهای جستجو و آپدیت شدن الگوریتم های جستجو، به حساسیت و اهمیت آن اضافه می شود. در سئو و بهینه سازی، فرقی نمی کند که فروشگاه اینترنتی داشته باشید یا سایت محتوایی و حتی فروش خدمات و محصولات مجازی مثل فایل. مهم این است که با سئو، هدف اصلی شما که همان رسیدن به درآمد بیشتر و کاربر بیشتر است محقق می شود.

خدمات سئوی سایت کلیک اول

با سفارش سئو و بهینه سازی سایت خود به مجموعه کلیک اول ، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

سئو داخلی سایت

سئو داخلی سایت

متخصصین سئو سایت کلیک اول ، قادر هستند تمامی استانداردهای روز کدنویسی را که منجر به بهبود سئو سایت شما می شود ، بررسی کرده و تغییرات لازم را اعمال کنند. این عمل در افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر بسیار مثبتی داشته و سئو سایت را بهبود می بخشد.

سئو خارجی سایت

سئو خارجی سایت

متخصصین سئو سایت کلیک اول ، قادر هستند تمامی استانداردهای روز کدنویسی را که منجر به بهبود سئو سایت شما می شود ، بررسی کرده و تغییرات لازم را اعمال کنند. این عمل در افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر بسیار مثبتی داشته و سئوی سایت را بهبود می بخشد.

سئو و بهینه سازی سایت های وردپرسی

سئوی سایت وردپرسی

سرعت پایین و ضعف کدنویسی در زمینه سئو از نقاط ضعف این سایت های وردپرسی بشمار می آید. این مسئله به دست متخصصان سئو کلیک اول قابل برطرف شدن است. افزایش سرعت سایت و سئو و بهینه سازی سایت های وردپرسی در افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر مثبت دارد.

افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش رتبه سایت در گوگل

یکی از مهمترین عوامل بهبود کسب و کار اینترنتی ، افزایش جایگاه سایت در گوگل می باشد. هرچه این جایگاه بهتر و با کلمات کلیدی بیشتر و مهمتری باشد ، کاربران و مشتریان بیشتری از گوگل وارد سایت شما شده و باعث افزایش ترافیک سایت شما می شوند.

افزایش سرعت سایت

افزایش سرعت سایت

سرعت وب سایت از مهمترین عوامل تاثیرگزار در سئو سایت و همچین کاهش رتبه الکسا می باشد. عوامل زیادی در افزایش سرعت سایت موثر هستند که تیم پشتیبانی کلیک اول با رعایت این عوامل ، سرعت سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش داده و باعث بهبود جایگاه سایت در گوگل شود.

افزایش دامین آوتوریتی

افزایش authority domain

ارزش دامنه یا authority domain یک عامل مهم در سئو سایت می باشد که به چندین پارامتر مختلف بستگی دارد. هرچه ارزش دامنه سایت شما بالاتر باشد ، سایت شما در گوگل از اعتبار بیشتری برخوردار شده و جایگاه بالاتری را در نتایج جستجوی گوگل به خود اختصاص می دهد.

ارائه خدمات سئو ارزان

اهمیت سئوی سایت به این دلیل است که بسیاری از کاربران ، از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا موضوع مورد نظر خودشان استفاده می کنند. از آن جایی که اکثر افراد تنها به نتایج صفحه اول گوگل توجه می کنند ، اهمیت حضور در این صفحه خود را بیش از پیش نمایان می سازد. هرچه یک سایت جایگاه بهتری را در جستجوی کاربران به خود اختصاص دهد ، می تواند افراد بیشتری را به سمت خود جذب کرده و موفق تر عمل کند.

سئو ارزان سایت

انجام فعالیت های سئو ارزان برای تمامی مدیران سایت ها اهمیت دارد و می تواند باعث موفقیت های زیاد سایت شده و از جنبه های زیر روی سایت شما تاثیر مثبت بگذارد:

  • تاثیر مثبت در افزایش ترافیک سایت
  • بهترین نرخ تبدیل کاربر به مشتری از طریق سئو ارزان
  • ایجاد یک برند معتبر در ذهن کاربران
  • بهترین ابزار برای تبلیغات محصول یا مطلب
  • افزایش بهره وری سایت با سئو ارزان
سئوی ارگانیک سایت

چرا سئو و بهینه سازی سایت اهمیت دارد؟

سئو و بهینه سازی سایت یکی از قدیمی ترین روش های دیجیتال مارکتینگ به حساب می آید که با بروز شدن الگوریتم های موتورهای جستجویی مثل گوگل، هرروز شاهد استقبال بیشتر سایت ها از این روش بازاریابی برای فروش محصولات و خدمات هستیم. اهمیت سئو را میتوان از آنجایی مدنظر گرفت که مشتریان برای خرید و یا هر سوالی که دارند از موتورهای جستجو برای پیدا کردن جواب یا فروشگاه مورد نظرشان استفاده میکنند.

آیا سئو ارزان سایت واقعیت دارد؟

برای موفقیت در سئوی سایت، باید هزینه کرد که البته هزینه سئو در برخی مواقع زیاد و در برخی مواقع میتوان آنرا مدیریت کرد. به طور کلی فاکتورهاییکه میتواند به سئو ارزان سایت کمک کند موارد زیر است که تیم سئوی کلیک اول سعی کرده تا با در نظر گرفتن همین موارد، هزینه معقولی را برای انجام سئو در نظر بگیرد:

  • مشاوره به مدیر سایت جهت انجام سئوی داخلی
  • استفاده از فاکتورهای تاثیرگذار روی سئوی خارجی به اندازه و به جا
  • استفاده از سیگنال شبکه اجتماعی
  • استفاده از لینک سازی اصولی و با در نظر گرفتن اصول

آیا نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

شما عزیزان می توانید جهت مشاوره و سفارش سئو و بهینه سازی سایت می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. کلیک اول خدمات سئو ارزان را با کیفیت عالی و تضمین در اختیار شما قرار می دهد.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
نوع خدمت
نوع سایت
ایمیل
آدرس سایت
کلمات کلیدی
توضیحات

آخرین مقالات مرتبط