افزایش بازدید رپورتاژ

ترافیک هدفمند از رپورتاژ خود دریافت کنید.

آیا برای سایت خود رپورتاژ های مختلفی ثبت می کنید و به دنبال دریافت بهترین بازخورد از آن ها هستید؟ کلیک اول با ارائه سرویس افزایش بازدید رپورتاژ، سعی در تاثیرگذاری روی الگوریتم های گوگل به بهترین شکل ممکن است.

اثر مثبت روی سئو سایت رصد بازدیدها از طریق آنالیتیکس به شکل Referral

محاسبه آنلاین قیمت ها

با استفاده از فرم زیر می توانید قیمت بازدیدهای رپورتاژ را به صورت آنلاین مشاهده کنید.
تومان

* منظور از زمان هر بازدید، مجموع مدت زمان حضور کاربر در صفحه اصلی سایت و تمامی زیر صفحات است. امکاناتی نظیر بازدید از دیگر صفحات سایت (زیر صفحه) و ... در هنگام ثبت سفارش افزایش بازدید رپورتاژ قابل انتخاب بوده و بسته به مجموع زمان بازدیدها، هزینه افزایش پیدا می کند.

خرید بازدید رپورتاژ

چرا باید از سیستم افزایش ترافیک از رپورتاژ استفاده کنم؟

خدمت افزایش بازدید رپورتاژ کلیک اول یکی از ابزارهای مفیدی است که در اختیار مدیران سایت ها قرار گرفته تا آن ها بتوانند بدین وسیله، ترافیک هدفمند و هدایت شده ای را از طریق رپورتاژ ثبت شده در سایت های پربازدید، به صورت روزانه روانه سایت خود کرده و تاثیر مثبتی را در سئوی سایت خود مشاهده کنند.

ویژگی مهم دیگری که از طریق این خدمت در اختیار شما قرار گرفته، این است که می توانید تعیین کنید کاربران با ورود به صفحه مربوط به رپورتاژ، روی لینک خاصی از سایت شما کلیک کرده و وارد سایت شوند.

خرید بازدید رپورتاژ

فرآیند ثبت نام و ساخت کمپین

در سامانه هوشمند کلیک اول

ثبت نام در پنل کاربری پیش از هر چیزی، شما باید در پنل کاربری کلیک اول ثبت نام کرده تا بتوانید از خدمات متنوع سایت در زمینه افزایش ترافیک استفاده نمایید.
ساخت کمپین پس از ثبت نام و تایید اطلاعات، می توانید کمپین های مورد نظر خود را ایجاد کرده و از طریق موجودی کیف پول، آن ها را پرداخت کنید.
افزایش اعتبار کیف پول در صورتی که موجودی حساب کاربری شما کافی نباشد، ابتدا باید از قسمت امور مالی، کیف پول خود را شارژ کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.
ثبت نهایی سفارش حال می توانید کمپین خود را ثبت کرده تا سیستم آن را بررسی و تایید نماید. این فرآیند بین چند دقیقه تا حداکثر 1 ساعت به طول می انجامد.
مشاهده آمار پس از تایید نهایی، کمپین شروع به کار کرده و شما می توانید آمار ترافیک ورودی را از طریق گوگل آنالیتیکس و یا آمارگیر پنل کاربری کلیک اول مشاهده کنید.

بازدید رفرال چیست؟

بازدیدهای ارجاعی یا بازدیدهای رفرال، نوع خاصی از بازدید هستند که توسط کاربران یک سایت دیگر به سایت شما وارد می شوند. به طور مثال هنگامی که کاربر روی بنر یا لینک رپورتاژ شما کلیک می کند و به سایت شما هدایت می شود، یک ورودی یا بازدید رفرال به حساب می آید. بیشترین مزیت این ورودی ها زمانی است که روی بک لینک های شما کلیک شود.

رپورتاژ (Reportage) چیست؟

رپورتاژ نوعی از تبلیغات است که می تواند در قالب یک تصویر، شامل خدمات و کلمات کلیدی یا بصورت یک متن خبری در سایت های پربازدید خبری یا محتوایی انتشار داده شود. از رپورتاژ برای برند سازی و معرفی خدمات و محصولات استفاده می شود. شما احتمالا مقاله یا مستندی را دیده اید که در آن نوعی از یک محصول تبلیغ شده یا به نوعی از آن حمایت می کنند و در رابطه با کیفیت و اوصاف آن محصول یا خدمات، شما را دلگرم می کنند. به این نوع از متن های مقاله یا مستند، رپورتاژ گفته می شود. شما باید در نوشتن رپورتاژ تناسب بین متن تبلیغاتی و ژورنالیستی را رعایت کنید.

رپورتاژ چیست؟

رپورتاژ از جمله روش های سئوی مفید یا کلاه سفید محسوب می شود. شما در داخل متن آن می توانید دو یا سه لینک قرار دهید. تا از این طریق کاربران را به سایت خود هدایت کنید. لینک هایی که درون مقاله قرار دارند به دلیل این که به صورت معرفی و پیشنهاد هستند، گوگل اعتبار بیشتری برای آن ها قائل است و به همین دلیل نیز بیشتر می توان به آن ها اعتماد کرد.

توجه داشته باشید گوگل اعتماد کمتری به بک لینک هایی می کند که در فوتر، منو، جایگاه های تبلیغاتی و دیگر بخش های سایت قرار دارند. به دلیل این که ممکن است تصور شود یک همکاری تجاری یا بک لینک پولی هستند.

اما نباید این نکته را فراموش کرد که با توجه به زیاد شدن تبلیغات به این شکل، کمتر پیش می آید کاربران روی لینک یک مطلب کلیک کرده و آن را مطالعه کنند.

تاثیر رپورتاژ در سئو چقدر است؟

تاثیر رپورتاژ بر سئو به حدی زیاد است که گوگل در آپدیت های مختلف خود، سعی کرده تا لینک ها به صورت دقیق تر بررسی و رصد کند. ایده شروع گوگل توسط بنیان گذار آن (لری پیج) نیز به همین شکل بود. هر چند امروزه گوگل با روش های مختلف و بسیار هوشمندانه به بررسی بک لینک ها می پردازد، ولی هنوز بهترین راه برای گرفتن بک لینک های دائمی طبیعی، درج رپورتاژ در سایت های پربازدید و دارای مخاطب می باشد. یکی از مهمترین پارامترهای گوگل برای تاثیردهی به رپورتاژ، میزان جذابیت آن برای کاربران است. هنگامی که ربات های گوگل به بررسی رپورتاژ می پردازند، از فاکتورهایی که نسبت به آن توجه دارند، میزان رضایت بازدیدکنندگان از محتوای رپورتاژ است. تعدادی از مواردی که توسط گوگل مورد بررسی قرار می گیرند به شرح زیر است:

 • مدت زمان ماندگاری کاربر بر روی صفحه رپورتاژ
 • اسکرول و مشاهده اکثر بخش های محتوا
 • کلیک روی لینک های داخل متن و هدایت به سایت مقصد
 • این ابزار طراحی شده توسط مجموعه کلیک اول، شامل تمامی این ویژگی های ذکر شده در بالا است و طبیعی ترین نوع افزایش بازدید رپورتاژ را ارائه می دهد. این بازدیدها توسط کاربران واقعی و با آی پی های ایران انجام شده و تمامی پارامترهای ذکر شده در بالا را با بهترین کیفیت دارد. شما می توانید با هزینه بسیار محدود، تاثیر شگفت انگیزی در سئوی سایت خود بگذارید و بهترین بازخورد ممکن را به وسیله افزایش بازدید رپورتاژ خود دریافت کنید.

  امکان کلیک روی لینک خاص

  یکی از امکاناتی که مدیران سایت ها همواره به دنبال آن هستند، این است که کاربران روی لینک خاصی از سایت آن ها کلیک کنند. امکان کلیک روی لینک خاص توسط خدمت افزایش بازدید رپورتاژ کلیک اول فراهم شده و شما می توانید به سادگی با وارد کردن آدرس سایت و لینک مورد نظر در بخش ثبت سفارش، تعیین کنید که کاربران از کدام لینک موجود در سایت شما بازدید کنند.

  بدین ترتیب کاربر با باز کردن آدرس لینک اصلی وارد شده، حدود 1 دقیقه روی این صفحه حضور خواهد داشت. سپس با کلیک بر روی لینک خاصی که مشخص کرده اید، وارد صفحه مورد نظر خواهد شد و به اندازه مدت زمانی که تعیین کرده اید، در صفحات مختلف سایت هدف حضور خواهد داشت.

  کلیک روی لینک خاص

  پارامترهای مناسب برای ثبت سفارش خرید ورودی رپورتاژ چیست؟

  در زمان ثبت سفارش افزایش بازدید رپورتاژ، امکانات زیادی برای شخصی سازی در اختیار شما قرار داده شده است که می توانید به کمک آن ها، تنظیمات زیادی را برای بازدیدها به وجود آورید. اما باید توجه داشته باشید که برای دریافت بهترین بازخورد، باید موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

 • در ابتدا توجه کنید که بهترین زمان برای ثبت سفارش افزایش بازدید رپورتاژ، یک ساعت اول ثبت رپورتاژ است که مطلب شما در صفحه اول سایت مرجع قرار گرفته و طبیعتا بازدید بیشتری نیز می تواند دریافت کند. این مسئله به ایندکس شدن سریع تر رپورتاژ هم کمک می کند.
 • برای انتخاب تعداد بازدید، به وضعیت و پارامترهای سئوی سایت مرجع و تعداد لینک های آن دقت کنید. اگر آن سایت کاربران و بازدیدکنندگان زیادی داشته باشد، پیشنهاد می کنیم تعداد 500 بازدید به مدت یک روز سفارش دهید و در روزهای بعدی، کمپین هایی با بازدید کمتر بسازید تا ورودی ها به مرور و در طول چند روز کاهش پیدا کند.
 • مدت زمان حضور روی صفحه اصلی از پارامترهای مهمی به شمار می رود که ربات های گوگل نسبت به آن توجه ویژه ای دارند. بهتر است این مقدار را میانگین بین 1 تا 2 دقیقه قرار دهید.
 • کاهش بانس ریت از جمله موارد دیگری است که تاثیر مستقیمی روی نتایج گوگل می گذارد. با انتخاب امکان بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید بانس ریت سایت خود را کاهش دهید. پیشنهاد ما برای انتخاب تعداد زیر صفحه به طور میانگین 2 الی 4 زیر صفحه است که کاربر حدودا 1 دقیقه روی هرکدام از آن ها حضور داشته باشد. به این صورت مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما به 4 دقیقه رسیده و حدودا 3 صفحه از سایت شما را بازدید می کند.
 • برای دریافت بازدهی مناسب از کمپین، بهتر است تعداد مجموع روزهای کمپین را در حدود 10 الی 15 روز قرار دهید.
 • نسبت موبایل و دسکتاپ را نیز عددی متناسب با ترافیک فعلی سایت خود قرار دهید. (با توجه به وضعیت گوگل آنالیتیکس سایت، می توانید نسبت بازدیدهای مورد نیاز را مشخص کنید.)
 • ویژگی های پلان افزایش بازدید رپورتاژ

  با سفارش خرید بازدید رپورتاژ خود به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

  تعیین دقیق تعداد بازدید

  تعیین دقیق تعداد بازدید

  شما می توانید در هنگام ثبت سفارش، تعداد کاربر روزانه مورد نیاز خود را تعیین کنید. همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

  تعیین مدت زمان حضور کاربر

  تعیین مدت زمان حضور کاربر

  در زمان ساخت کمپین، می توانید مدت زمان حضور کاربر را بر روی صفحه اصلی و سایر صفحات سایت تعیین کنید. بهتر است مجموع زمان حضور کاربر را بر روی صفحات سایت، به طور میانگین بین 2 تا 3 دقیقه تنظیم کنید.

  تعیین تعداد زیرصفحه

  تعیین تعداد زیرصفحه

  می توانید تعیین کنید که هر کاربر بیش از یک صفحه از سایت شما را بازدید کند. تعداد این بازدیدهای زیرصفحه در پنل کاربری قابل تنظیم است. برای این امر باید گزینه "بازدید از دیگر صفحات سایت" را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال کنید.

  بازدید با آی پی های ایران

  بازدید با آی پی های ایران

  سیستم خرید ورودی رپورتاژ کلیک اول، بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند. این نوع افزایش ترافیک بر روی رتبه محلی سایت شما در ایران تاثیر مثبت می گذارد.

  کاهش بانس ریت

  کاهش بانس ریت

  با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند. این مسئله باعث کاهش بانس ریت وب سایت می شود.

  انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

  قابلیت انتخاب دستگاه نمایش

  تمامی بازدیدکنندگانی که در سیستم هوشمند کلیک اول حضور دارند، کاملا واقعی بوده و از دستگاه نمایش (کامپیوتر، موبایل) و مرورگر خاص خود استفاده می کنند. شما می توانید تعیین کنید که بازدیدکنندگان، با چه دستگاهی بازدیدها را انجام دهند.

  نمایش زنده آمار

  سیستم زنده نمایش آمار کلیک اول، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت فراهم آورده تا آمار بازدید خود را مشاهده کنید. بدین منظور کافی است تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده کنید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

  گوگل آنالیتیکس

  بازدید رپورتاژ که در گوگل آنالیتیکس نوع خاصی از بازدید رفرال (Referral) است، در واقع کاربرانی هستند که با کلیک بر روی لینک سایت در رپورتاژ، وارد سایت شما می شوند. برای این که بتوانید تعداد بازدید رپورتاژ سایت خود را مشاهده کنید، لازم است وارد بخش Acquisition (جذب کاربر) شده و سپس روی گزینه Source/Medium در ابزار گوگل آنالیتیکس کلیک کنید تا تعداد بازدیدها برای شما نمایش داده شود.

  تاثیر انتخاب زیر صفحه در سفارش افزایش ورودی رپورتاژ

  نکته دیگری که می توانید در هنگام سفارش افزایش ترافیک رپورتاژ به آن توجه داشته باشید، انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت شما دارد. تعداد مناسب برای این گزینه، حداقل در حدود 2 الی 4 صفحه می باشد. هرچه نمایش دیگر صفحات سایت (زیر صفحات) توسط هر کاربر بیشتر باشد، تاثیر بهتری بر روی الگوریتم های گوگل و جایگاه سایت در نتایج جستجو می گذارد.

  افزایش ترافیک رپورتاژ چه مزایایی برای سایت دارد؟

  بازدید رپورتاژ یکی از گزینه هایی است که تمام مدیران سایت ها و متخصصان سئو به آن احتیاج دارند. با خرید ترافیک رپورتاژ می توانید کیفیت سئوی سایت خود را افزایش دهید. بازدید رپورتاژ مزایای زیر را برای سایت به همراه دارد:

  • بهبود سئوی سایت به صورت مستقیم

   ترافیک طبیعی یکی از مهمترین پارامترهای مورد توجه گوگل برای رتبه بندی سایت ها به شمار می رود. طبیعتا سایتی که مورد تائید کاربران و بازدیدکنندگان زیادی باشد، شانس بیشتری برای قرار گرفتن در نتایج گوگل خواهد داشت.

  • کاهش هزینه بهینه سازی سایت

   تاثیری که این روش بر روی سایت می گذارد، باعث می شود هزینه های سئوی سایت بسیار کاهش پیدا کرده و نیازی به پرداخت مبالغ هنگفت برای لینک سازی های انبوه نداشته باشید.

  • افزایش ترافیک سایت به صورت Referral

   ترافیک سایت از جمله مواردی است که گوگل نسبت به آن توجه ویژه ای دارد. چنانچه این ترافیک، از سایت های معتبر و قدرتمندی جذب شده باشد، گوگل سریع تر متوجه وجود رپورتاژ و لینک شما در آن سایت شده و تاثیرگذاری رپورتاژ را افزایش خواهد داد.

  • افزایش درآمد به صورت غیر مستقیم

   افزایش ترافیک سایت یکی از روش هایی است که بر روی پارامترهای گوگل تاثیرگذار بوده و سبب افزایش درآمد کسب و کار اینترنتی شما می شود.

  • بهبود برند سایت

   با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت (به تعداد 2 الی 3) می توانید بانس ریت را کاهش دهید که این مسئله خود یکی از ملاک های مهم رضایت کاربر از سایت به شمار می رود. زمانی که کاربر از لینک های دیگر شما نیز بازدید می کند، به این معناست که محتوای سایت شما برای او جذاب بوده است.

  مواردی که باید پیش از ثبت سفارش رعایت شوند:

  1. اطمینان از نصب و فعال بودن آمارگیر گوگل آنالیتیکس
  2. بررسی توانایی هاست برای میزان ترافیک دریافتی
  3. کاهش حجم فایل ها و کدهای موجود در صفحه به کمک بهینه سازی فایل ها و کدها
  4. اطمینان از استاندارد بودن صفحه از نظر سئو داخلی و عدم وجود خطا
  نکات پیش از ثبت سفارش بازدید رپورتاژ

  چنانچه هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از ابزار افزایش ترافیک رپورتاژ می باشد، پس از ثبت نام، باید از طریق گزینه "شارژ کیف پول"، موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، کمپین مورد نظر خود را ایجاد کنید.

  نکات کلیدی

  در مورد ثبت هرچه بهتر سفارش افزایش بازدید رپورتاژ و دریافت بهترین بازخورد

  نکات کلیدی ثبت سفارش افزایش بازدید رپورتاژ
  • به کیفیت سایت مرجع توجه کنید.

   در هنگام ثبت سفارش بازدید رپورتاژ، توجه داشته باشید که ترافیک سایت مرجع تا چه اندازه است. در صورتی که در یک وب سایت پربازدید رپورتاژ خود را ثبت کرده اید، می توانید سفارش خود را به همان نسبت با تعداد بازدید بالا ثبت کنید.

  • سفارش را در ساعات ابتدایی درج رپورتاژ ثبت کنید.

   همواره ترافیکی که از یک رپورتاژ راهی سایت شما می شود، در ساعات ابتدایی ثبت آن در سایت مرجع، در بالاترین حالت ممکن قرار دارد. حال اگر شما هم کمپین خود را در همان زمان ایجاد کنید، تاثیر مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد.

  • به عمر مفید رپورتاژ خود توجه کنید.

   معمولا عمر مفید یک رپورتاژ، چیزی بین 3 الی 7 روز است و در روز اول نیز بیشترین بازخورد را دارد. پس توجه داشته باشید که بهترین روش برای ثبت سفارش، ایجاد کمپین های یک روزه است که به مرور نیز تعداد بازدیدهای آن کاهش پیدا می کند.

  سوالات متداول

  سوال و جواب هایی در مورد خدمت افزایش ترافیک رپورتاژ

  آیا تمام بازدیدهای ارائه شده از ایران هستند؟

  بله. سرویس افزایش بازدید رپورتاژ کلیک اول، بازدیدهایی کاملا واقعی با IP ایران در اختیار شما قرار می دهد که تمامی آن ها توسط مرورگرها و کامپیوترهای واقعی انجام می شوند.

  بازدیدها در چه ساعاتی انجام می شوند؟

  بازدیدها معمولا در طول 24 ساعت شبانه روز انجام می شود. به طور مثال اگر سفارش 1 روزه خود را در ساعت 18 عصر ثبت کرده باشید، بازدیدهای شما تا 6 بعدازظهر فردا تکمیل خواهد شد. به صورت کاملا طبیعی نیز در طول روز نسبت بازدیدکننده ها بیشتر از شب هستند.

  از چه طریقی می توانیم بازدیدها را بررسی کنیم؟

  در بخش پنل کاربری این امکان برای مشتریان در نظر گرفته شده که با کلیک روی گزینه آمار بازدید، آمار سفارش خود را مشاهده کنند. از طرفی تمامی بازدیدها در آمارگیر معتبر گوگل آنالیتیکس نیز قابل بررسی و رصد کردن است.

  چه عواملی بر روی قیمت سفارش ها تاثیر می گذارند؟

  در کل سفارش های بازدید به عواملی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روزهای سفارش و مدت زمان حضور کاربر (به دقیقه) بستگی دارد. هرچه این مقادیر افزایش پیدا کند، هزینه ایجاد کمپین نیز بالاتر می رود.

  آیا بازدیدها در ساعات خاصی انجام می شوند؟

  بازدیدهای ارائه شده توسط سیستم کلیک اول، برای هر سفارش در طول 24 ساعت شبانه روز پخش هستند. اما درصد انجام این بازدیدها در روز بیشتر و در شب کمتر هستند تا حالتی کاملا طبیعی داشته باشند.

  حداکثر تعداد بازدید در یک شبانه روز چه تعداد است؟

  در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد کاربران، امکان انتخاب حداکثر 1000 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.

  چگونه متوجه شویم بازدید ها برای ما ارسال شده است؟

  کلیک اول بازدید مستقیم برای برند شما را به صورت کاملا طبیعی ایجاد می کند و شما می توانید نتیجه را در قسمت آمار کلیک اول در پنل کاربری و گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) و سایر آمارگیرهای معتبر مشاهده کنید.

  تاثیر بازدیدها روی سئو چقدر است؟

  افزایش ترافیک رپورتاژ یکی از عواملی است که می تواند بر روی ربات های گوگل تاثیر مثبتی داشته باشد. گوگل با بررسی سایت مرجع، متوجه میزان کلیک های انجام شده بر روی لینک موجود در رپورتاژ شده و آن را در نتایج خود مورد بررسی قرار می دهد.

  آیا احتمال جریمه توسط گوگل وجود دارد؟

  شما در این روش، می توانید برای هر سایتی سفارش ثبت کنید. به همین دلیل نیز هیچ فعالیت غیرطبیعی انجام نمی دهید که گوگل نسبت به آن ها واکنش نشان دهد. در صورتی که فاکتورهای سئو را رعایت کنید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

  حداکثر تعداد آی پی برای سفارش چقدر است؟

  در حال حاضر و با توجه به محدودیت های تعداد کاربران، حداکثر تعداد کاربران کلیک اول در طول یک روز، چیزی بین 1000 تا 1200 کاربر هستند.

  آخرین مقالات بازدید رپورتاژ

  آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به افزایش بازدید رپورتاژ