افزایش بازدید رپورتاژ

ترافیک هدفمند از رپورتاژ خود دریافت کنید.
انتخاب کنید
پرداخت کنید
لذت ببرید

خرید بازدید رپورتاژ

چرا باید از سیستم افزایش ترافیک از رپورتاژ استفاده کنم؟

خدمت افزایش بازدید رپورتاژ کلیک اول یکی از امکانات فوق العاده ای است که در اختیار مدیران سایت ها قرار داده شده تا آن ها بتوانند بدین وسیله، ترافیک هدفمند و هدایت شده ای را از طریق رپورتاژ آگهی، به صورت روزانه روانه سایت خود کرده و تاثیر مثبتی را در سئوی سایت خود مشاهده کنند.

ویژگی مهمی دیگری که از طریق این خدمت در اختیار شما قرار گرفته، بدین صورت است که می توانید تعیین کنید کاربران روی لینک خاصی از سایت شما کلیک کنند.

افزایش بازدید رپورتاژ

تعرفه محاسبه قیمت

با استفاده از فرم زیر می توانید قیمت بازدیدها را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

ورود و سفارش
3000 تومان

رپورتاژ (Reportage) چیست؟

رپورتاژ نوعی از تبلیغات است. که می تواند در قالب یک تصویر، شامل خدمات و کلمات کلیدی یا بصورت یک متن خبری در سایت های خبری انتشار داده شود. و برای برند سازی و معرفی خدمات و محصولات خود از آن استفاده کنید .شما احتمالا مقاله یا مستندی را دیده اید که در آن نوعی از یک محصول تبلیغات می شود. یا به نوعی از آن حمایت می کنند و در رابطه با کیفیت و اوصاف آن محصول یا خدمات، شما را دلگرم می کنند. به این نوع از متن های مقاله یا مستند، رپورتاژ گفته می شود. شما باید در نوشتن رپورتاژ تناسب بین متن تبلیغاتی و ژورنالیستی را رعایت کنید.

رپورتاژ چیست؟

رپورتاژ از جمله روش های سئوی مفید یا کلاه سفید محسوب می شود. که شما در داخل متن آن می توانید دو یا سه لینک قرار دهید. تا از این طریق کاربران را به سایت خود هدایت کنید. لینک هایی که درون مقاله قرار دارند به دلیل اینکه به صورت معرفی و پیشنهاد هستند، گوگل اعتبار بیشتری برای آن ها قائل است و به همین دلیل نیز بیشتر می توان به آن ها اعتماد کرد.

این در حالیست که بک لینک هایی که در فوتر، منو، جایگاه های تبلیغاتی و دیگر بخش های سایت قرار دارند، به دلیل اینکه ممکن است تصور شود یک همکاری تجاری یا بک لینک پولی هستند، اعتماد کمتری به آنها می شود.

تاثیر رپورتاژ در سئو چه مقدار است؟

تاثیر رپورتاژ بر سئو به حدی زیاد است که بنیانگذار گوگل، ایده گوگل را با بک لینک شروع کرد. لری پیج درخواب دید که اعتبار مطالب سایت ها را می توان با بک لینک ها سنجید و این شروع ایده موتور جستجوی گوگل بود. هر چند امروزه گوگل بسیار هوشمندانه به بررسی بک لینک ها می پردازد ولی هنوز بهترین راه برای گرفتن بک لینک های دائمی طبیعی، درج آگهی رپورتاژ می باشد. یکی از مهمترین پارامترهای گوگل برای تاثیردهی به رپورتاژ، میزان جذابیت آن برای کاربران است. هنگامی که ربات های گوگل به بررسی رپورتاژ می پردازند، از فاکتورهایی که نسبت به آن توجه دارند، میزان رضایت بازدیدکنندگان از محتوای رپورتاژ است. تعدادی از مواردی که توسط گوگل مورد بررسی قرار می گیرند به شرح زیر است:

 • مدت زمان ماندگاری کاربر بر روی صفحه رپورتاژ
 • اسکرول و مشاهده اکثر بخش های محتوا
 • کلیک روی لینک های داخل متن و مشاهده سایت

سیستم بازدید طراحی شده توسط مجموعه کلیک اول تمامی این ویژگی ها را دارا بوده و طبیعی ترین نوع افزایش بازدید رپورتاژ را ارائه می دهد. این بازدیدها توسط کاربران واقعی و با آی پی های ایران انجام شده و تمامی پارامترهای ذکر شده در بالا را با بهترین کیفیت دارا می باشند. شما می توانید با هزینه بسیار محدود، تاثیر شگفت انگیزی در سئوی سایت خود بگذارید. و بهترین بازخورد ممکن را به وسیله افزایش بازدید رپورتاژ خود دریافت کنید.

امکان کلیک روی لینک خاص

یکی از امکاناتی که مدیران سایت ها همواره به دنبال آن هستند، این است که کاربران روی لینک خاصی از سایت آن ها کلیک کنند. این ویژگی توسط خدمت اختصاصی افزایش بازدید رپورتاژ کلیک اول فراهم شده و شما می توانید به سادگی با وارد کردن آدرس سایت و لینک موردنظر در بخش ثبت سفارش، تعیین کنید که کاربران از کدام لینک موجود در سایت شما بازدید کنند.

بدین ترتیب کاربر با بازکردن لینک اصلی، حدود 1 دقیقه روی این صفحه حضور خواهد داشت و سپس با کلیک بر روی لینک خاصی که وارد کرده اید، وارد صفحه موردنظر خواهد شد و مدت زمانی که تعیین کرده اید، در صفحات مختلف سایت هدف حضور خواهد داشت..

امکان کلیک روی لینک خاص

پارامترهای مناسب برای ثبت یک سفارش خوب چیست؟

در زمان ثبت سفارش افزایش بازدید رپورتاژ، امکانات زیادی برای شخصی سازی سفارش در اختیار شما قرار داده شده است که می توانید به کمک آن ها، تنظیمات زیادی را برای بازدیدها به وجود بیاورید. اما باید توجه داشته باشید که برای دریافت بهترین بازخورد، بایستی موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

 • در ابتدا توجه کنید که بهترین زمان برای ثبت سفارش افزایش بازدید رپورتاژ، یک ساعت اول ثبت رپورتاژ است که مطلب شما در صفحه اول سایت مرجع قرار گرفته و طبیعتا بازدید بیشتری نیز می تواند دریافت کند. این مسئله به ایندکس شدن سریعتر رپورتاژ هم کمک می کند.
 • برای انتخاب تعداد بازدید، به ترافیک ورودی و میزان بازدیدهای روزانه سایت مرجع دقت کنید. در صورتی که آن سایت رتبه بالایی دارد، پیشنهاد می کنیم که تعداد 500 بازدید به مدت یک روز سفارش دهید و در روزهای بعدی، کمپین هایی با بازدید کمتر بسازید تا ورودی ها به مرور و در طول چند روز کاهش پیدا کند.
 • مدت زمان حضور روی صفحه اصلی از پارامترهای مهمی به شمار می رود که ربات های گوگل نسبت به آن توجه ویژه ای دارند. بهتر است این مقدار را میانگین بین 1 تا 2 دقیقه قرار دهید.
 • کاهش بانس ریت از جمله موارد دیگری است که تاثیر مستقیمی روی نتایج گوگل می گذارد. با انتخاب امکان بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید بانس ریت سایت خود را کاهش دهید. پیشنهاد ما برای انتخاب تعداد زیر صفحه به طور میانگین 1 الی 3 زیر صفحه است که کاربر حدودا 1 دقیقه روی هرکدام از آن ها حضور داشته باشد. به این صورت مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما به 4 دقیقه رسیده و حدودا 3 صفحه از سایت شما را بازدید می کند.
 • برای دریافت بازدهی مناسب از کمپین، بهتر است تعداد روزهای کمپین را نیز چیزی در حدود 10 الی 15 روز قرار دهید.
 • نسبت موبایل و دسکتاپ را نیز عددی متناسب با ترافیک فعلی سایت خود قرار دهید. (در گوگل آنالیتیکس می توانید نسبت بازدیدهای خود را مشخص کنید.)

نحوه ثبت سفارش در پنل کاربری

ویژگی های پلان افزایش بازدید سایت

با سفارش افزایش ترافیک سایت خود به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما می توانید در هنگام ثبت سفارش، تعداد آی پی روزانه موردنیاز خود را تعیین کنید. همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر

تعیین مدت زمان حضور کاربر

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی کلیک اول در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. انتخاب زمان در حدود 2 الی 3 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد زیرصفحه

تعیین تعداد زیرصفحه

می توانید تعیین کنید که هر کاربر بیش از یک صفحه از سایت شما را بازدید کند. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال نمایید.

بازدید با آی پی های ایران

بازدید با آی پی های ایران

سیستم افزایش بازدید سایت کلیک اول بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند که این امر باعث می شود بر روی رتبه وب سایت شما تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

کاهش بانس ریت

کاهش بانس ریت

با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند. این مسئله باعث کاهش بانس ریت سایت شما می شود. جهت آشنایی با بانس ریت می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

سیستم افزایش بازدید از سایت کلیک اول بازدیدهایی معتبر و واقعی با آی پی های کاملا ایرانی ارائه می کند که همه آن ها از دستگاه نمایش (کامپیوتر، موبایل) و مرورگر خاص خود استفاده می کنند. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

افزایش بازدید واقعی سایت

نمایش زنده آمار

سیستم زنده نمایش آمار کلیک اول، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت فراهم آورده تا تعداد بازدید از سایت خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنند. بدین منظور کافیست تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده نمایید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

تاثیر انتخاب زیر صفحه

نکته دیگری که می توانید در هنگام سفارش افزایش ترافیک سایت بدان توجه داشته باشید. انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت شما دارد. تعداد مناسب برای انتخاب زیر صفحه، حداقل چیزی در حدود 2 الی 4 می باشد. هرچه نمایش زیرصفحه توسط هر کاربر بیشتر باشد، باعث بهبود جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر بهتری می گذارد.

افزایش ترافیک رپورتاژ چه مزایایی برای سایت شما دارد؟

بازدید رپورتاژ یکی از گزینه هایی است که تمام مدیران سایت ها و متخصصان سئو به آن احتیاج دارند. با افزایش ترافیک سایت خود از طریق رپورتاژ می توانید کیفیت سئوی سایت خود را افزایش دهید. در کل بازدید رپورتاژ مزایای زیر را برای سایت در بر دارد:

 • افزایش درآمد

  افزایش بازدید سایت یکی از روش هایی است که سبب افزایش درآمد کسب و کار اینترنتی شما می شود.

 • بهبود سئوی سایت به صورت مستقیم

  به هر اندازه که بتوانید بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت وب سایت خود هدایت کنید خیلی سریع تر می توانید به یک برند تبدیل شوید.

 • افزایش ترافیک سایت به صورت Referral

  ترافیک سایت به صورت رفرال از یک سایت معتبر، از جمله مسائلی است که گوگل به آن توجه ویژه ای دارد.

 • بهبود برند سایت

  به هر اندازه که بتوانید بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت وب سایت خود هدایت کنید خیلی سریع تر می توانید به یک برند تبدیل شوید.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد، بایستی پس از ثبت نام، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

سوالات متداول در مورد افزایش ترافیک از رپورتاژ

آیا تمام بازدیدهای ارائه شده از ایران هستند؟

بله. سرویس افزایش بازدید رپورتاژ کلیک اول، بازدیدهایی کاملا واقعی با IP ایران در اختیار شما قرار می دهد که تمامی آن ها توسط مرورگرها و کامپیوترهای واقعی انجام می شوند.

بازدیدها در چه ساعاتی انجام می شوند؟

بازدیدها معمولا در طول 24 ساعت شبانه روز انجام می شود. به طور مثال اگ سفارش 1 روزه خود را در ساعت 18 عصر ثبت کرده باشید، بازدیدهای شما تا 6 بعدازظهر فردا تکمیل خواهد شد. به صورت کاملا طبیعی نیز در طول روز نسبت بازدیدکننده ها بیشتر از شب هستند.

از کجا می تونم بازدیدها رو بررسی کنم؟

در بخش پنل کاربری این امکان برای مشتریان در نظر گرفته شده که با کلیک روی گزینه آمار بازدید، آمار سفارش خود را مشاهده کنند. از طرفی تمامی بازدیدها در آمارگیر معتبر گوگل آنالیتیکس نیز قابل بررسی و رصد کردن است.

چه عواملی بر روی قیمت سفارش ها تاثیر میذارن؟

در کل سفارش های بازدید به عواملی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روزهای سفارش و مدت زمان حضور کاربر (به دقیقه) بستگی دارد. هرچه این مقادیر افزایش پیدا کند، هزینه ایجاد کمپین نیز بالاتر می رود.

تاثیر بازدیدها بر روی سئو چقدر است؟

افزایش ترافیک رپورتاژ یکی از عواملی است که می تواند بر روی ربات های گوگل تاثیر مثبتی داشته باشد. گوگل با بررسی سایت مرجع، متوجه میزان کلیک های انجام شده بر روی لینک موجود در رپورتاژ شده و آن را در نتایج خود مورد بررسی قرار می دهد.

حداکثر تعداد آی پی برای سفارش چقدر است؟

در حال حاضر و با توجه به محدودیت های تعداد کاربران، حداکثر تعداد کاربران کلیک اول در طول یک روز، چیزی بین 1000 تا 1200 کاربر هستند.

چطوری متوجه بشم بازدید ها برای من ارسال شده است؟

کلیک اول بازدید مستقیم برای برند شما را به صورت کاملا طبیعی ایجاد می کند و شما می توانید نتیجه را در قسمت آمار کلیک اول در پنل کاربری وگوگل آنالیتیکس (Google Analytics) و سایر آمارگیرهای معتبر مشاهده کنید.

آیا احتمال جریمه توسط گوگل وجود دارد؟

شما در این روش، می توانید برای هر سایتی سفارش ثبت کنید. به همین دلیل نیز هیچ فعالیت غیرطبیعی انجام نمی دهید که گوگل نسبت به آن ها واکنش نشان دهد. در صورتی که فاکتورهای سئو را رعایت کنید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

آخرین مقالات مرتبط