تبلیغات در گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ادوردز

دریافت بهترین و سریع ترین بازخورد از تبلیغات آنلاین

آیا برای ایجاد کمپین تبلیغات در گوگل و مدیریت آن به شکلی اصولی و پربازده، به دنبال یک تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه هستید تا بهترین بازخورد را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان به دست آورید؟

به دلیل مشکلات موجود در حوزه اینترنت و همچنین نوسانات ارز، این خدمت در حال حاضر و تا اطلاع ثانوی غیرفعال می باشد.

تبلیغات در گوگل

تبلیغ در گوگل با سرویس Google AdWords

تبلیغات در گوگل امکانی است که کمپانی گوگل در اختیار مدیران سایت ها قرار داده تا با پرداخت هزینه به ازای هر کلیک، تبلیغات سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهند. به کمک این خدمت کلیک اول، مشتریان بیشتری جذب سایت شما شده و باعث افزایش کاربران شما از گوگل سایت می شود.

تبلیغات گوگل یک روش نوین در تبلیغات اینترنتی به شمار می رود و نسبت به روش های دیگر بسیار کارآمدتر و دارای نرخ بازگشت بسیار سریع تر می باشد. در این روش با پرداخت هزینه مناسب تر نسبت به روش های دیگر تبلیغاتی بازخورد بهتری خواهید گرفت و شما می توانید با انتخاب بسته های کم هزینه کار خود را شروع کرده و نتیجه را در کوتاه مدت مشاهده کنید.

تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل یکی از قدیمی ترین و پربازده ترین روش های تبلیغات در اینترنت می باشد، تبلیغات ادوردز باعث می شود تا بدون صرف هزینه سئو و بهینه سازی سایت خود را به صورت رایگان در رتبه های اول گوگل ببینید و تنها بابت کلیک هایی که بر روی سایت شما می شود هزینه پرداخت کنید.

فرآیند ثبت نام و ساخت کمپین

در سامانه هوشمند کلیک اول

ثبت نام در پنل کاربری پیش از هر چیزی، شما باید در پنل کاربری کلیک اول ثبت نام کرده تا بتوانید از خدمات متنوع سایت در زمینه افزایش ترافیک استفاده نمایید.
ساخت کمپین پس از ثبت نام و تایید اطلاعات، می توانید کمپین های مورد نظر خود را ایجاد کرده و از طریق موجودی کیف پول، آن ها را پرداخت کنید.
افزایش اعتبار کیف پول در صورتی که موجودی حساب کاربری شما کافی نباشد، ابتدا باید از قسمت امور مالی، کیف پول خود را شارژ کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.
ثبت نهایی سفارش حال می توانید کمپین خود را ثبت کرده تا سیستم آن را بررسی و تایید نماید. این فرآیند بین چند دقیقه تا حداکثر 1 ساعت به طول می انجامد.
مشاهده آمار پس از تایید نهایی، کمپین شروع به کار کرده و شما می توانید آمار ترافیک ورودی را از طریق گوگل آنالیتیکس و یا آمارگیر موجود در پنل کاربری کلیک اول مشاهده کنید.

پلان های تبلیغات در گوگل ادز

قیمت روز درهم: 9,020 تومان (آپدیت شده در تاریخ 23 اسفند 1399 ساعت 13:36)

100 درهم

15 درصد کارمزد + 9 درصد مالیات 900,000 تومان سفارش دهید

300 درهم

10 درصد کارمزد + 9 درصد مالیات 2,630,000 تومان سفارش دهید

500 درهم

8 درصد کارمزد + 9 درصد مالیات 4,520,000 تومان سفارش دهید

1000 درهم

6 درصد کارمزد + 9 درصد مالیات 8,430,000 تومان سفارش دهید
به صرفه ترین

2000 درهم

4 درصد کارمزد + 9 درصد مالیات 17,230,000 تومان سفارش دهید
امکان انتخاب کلمات کلیدی نامحدود
نمایش نامحدود و رایگان در نتایج گوگل
پرداخت هزینه تنها به ازای کلیک
دریافت گزارش روزانه از گوگل
به همراه تبلیغات موبایلی
مدیریت کامل اکانت گوگل ادز

تبلیغ گوگل چیست؟

در هنگام جستجوی یک عبارت کلیدی در گوگل، ممکن است در بالا و پایین نتایج جستجو، وب سایت هایی را مشاهده کنید که در کنار آن ها کلمه (Ad) نمایش داده شده است. این سایت ها در ازای پرداخت مبلغی به گوگل، به شکل تبلیغ در نتایج قرار می گیرد و بابت هر کلیک هزینه ای را به گوگل پرداخت می کند. اما آیا این روش موثر است؟ بله. تبلیغات گوگل زمانی به یک کاربر نمایش داده می شود که وی کلمه کلیدی شما را در نتایج گوگل جستجو کند. به عبارت دیگر، به دنبال خدمت و یا محصول شما باشد. در کنار این مسئله، نمایش سایت شما در نتایج جستجو کاملا رایگان و بدون محدودیت بوده و گوگل تنها به ازای کلیک کاربران از شما هزینه دریافت می کند. این دو مسئله باعث بازخورد بالای این روش تبلیغاتی شده است.

بازدهی تبلیغات گوگل

تبلیغات در گوگل چقدر بازدهی دارد؟

در حال حاضر، تبلیغات در گوگل یکی از محبوب ترین و پربازده ترین روش های تبلیغاتی به شمار می رود که به شما اجازه می دهد سایت خود را در کوتاه ترین زمان، در معرض دید افراد زیادی قرار دهید و بازخورد مناسبی را دریافت کنید. مجموعه کلیک اول ساخت اکانت گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل را به صورت تضمینی و اصولی برای شما فراهم آورده است.

اگر برای کسب و کار آنلاین خود روش های تبلیغاتی مختلفی را تجربه نموده و به نتیجه مناسبی نرسیده اید، توصیه می کنیم تبلیغات گوگل را با مجموعه کلیک اول تجربه نمایید.

ویژگی های پلان تبلیغات گوگل

با سفارش تبلیغات گوگل خود به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

بازخورد سریع و مطمئن

بازخورد سریع و مطمئن

از آنجایی که پس از ثبت و فعالسازی سفارش تبلیغ در گوگل، به سرعت سایت شما در صفحه اول به نمایش در می آید، به سرعت می توانید کاربران زیادی را جذب سایت خود کرده و باعث افزایش ترافیک سایت خود شوید.

تعیین دقیق بودجه پیشنهادی

تعیین دقیق بودجه پیشنهادی

از طریق امکاناتی که در فرم این صفحه در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید میزان بودجه و هزینه خود را برای گوگل ادز به صورت دقیق مشخص نمایید. این مبلغ تنها در هنگام کلیک کاربران مصرف شده و در هیچ حالت دیگری، از بودجه کاسته نخواهد شد.

تعیین دقیق تعداد کلیک

تعیین دقیق تعداد کلیک

به کمک امکانات کامل فرم تبلیغات گوگل کلیک اول، می توانید سقف کلیک های روزانه مورد نظر را تعیین نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که روزها و بازه های زمانی دلخواهی را برای نمایش تبلیغ انتخاب کنید.

تعیین هزینه پیشنهادی برای هر کلیک

تعیین هزینه پیشنهادی برای هر کلیک

در ادورز، انتخاب قیمت هر کلیک به عهده شخص کاربر می باشد. به این صورت که هرچه هزینه بیشتری بابت هر کلیک پرداخت کنید. احتمال بیشتری وجود دارد که سایت شما در بالای صفحه اول گوگل به نمایش درآید

نمایش رایگان تبلیغات

نمایش رایگان تبلیغات

پایه و اساس تبلیغات در ادورز به این صورت است که شما تنها به ازای کلیک هزینه پرداخت می کنید. به این صورت که نمایش تبلیغات به صورت رایگان بوده و هزینه ای بابت این نمایش از حساب کاربری شما کسر نخواهد شد.

امکان تغییر سفارش

امکان تغییر سفارش

این امکان برای شما وجود دارد که در هر زمان، سفارش گوگل ادز خود را ویرایش نمایید. این ویرایش در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما اعمال شده و به سرعت در نتایج گوگل قابل پیگیری و مشاهده می باشد.

ساخت کمپین تبلیغاتی در کلیک اول دارای مزایای فراوانی بوده که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم:

 • در حالی که با سئو سایت به صورت اصولی، چیزی در حدود 3 الی 6 ماه برای رسیدن به صفحه اول گوگل زمان لازم دارید، به کمک گوگل ادز، سایت شما در کمترین زمان و با هزینه ای نسبتا پایین، به صفحه اول گوگل راه می یابد.
 • سرویس گوگل ادوردز این امکان را فراهم می آورد که با توجه به بودجه مورد نظر خود، کمپین تبلیغاتی ایجاد نمایید و قیمت هر کلیک را خودتان انتخاب کنید.
 • امکان تعیین سقف هزینه روزانه در تبلیغ گوگل باعث می شود که بتوانید بودجه مورد نظر خود را به سادگی مدیریت نمایید.
 • همچنین می توانید با تعیین کشور و زبان مقصد که مایل هستید تبلیغ در آن ها نمایش داده شود و همچنین صفحه ای از سایت که مایل به نمایش آن هستید، تبلیغ گوگل خود را به صورت هدفمند ایجاد کنید.
 • شما به راحتی می توانید روز، زمان و دستگاه نمایش (کامپیوتر، تبلت و گوشی) را مشخص نمایید.
 • تبلیغات ادورز تنها زمانی برای شما هزینه در بر خواهد داشت که کاربر از طریق لینک تبلیغ شما وارد سایت شود.
 • در این روش تبلیغاتی هیچ محدودیتی برای شما در مورد تعیین کلمه کلیدی وجود ندارد.
 • آیا قصد دارید فقط و فقط بروی یک کلید واژه مشخص تمرکز داشته باشید که برای شما بسیار سودآور است؟ پس بهتر است که به سراغ گوگل ادوردز بروید و تبلیغات خود را در این پلتفرم برای کلمات کلیدی مختلف شروع کنید.

  مزایای تبلیغات گوگل در مقایسه با دیگر روش های تبلیغاتی

  تبلیغ در گوگل یک روش موقتی و موثر برای بازاریابی محسوب می شود. در حالی که سئو یک روش طولانی مدت است که در آن شما با یک بار هزینه، برای همیشه وب سایت خود را نزد گوگل دارای اعتبار می کنید و در نتایج جستجو با یک رتبه خوب نمایش داده خواهید شد. البته توجه داشته باشید که این دو با هم هیچ گونه تداخلی ندارند و شما حتی می توانید همزمان با انجام تبلیغات گوگل، سایت خود را برای موتورهای جستجو نیز بهینه سازی کنید.

  آیا قصد دارید برای فروش فصل خود تبلیغ کنید یا آن که بازار کار شما در زمان های مختلف تفاوت می کند؟ پس احتمالاً گوگل ادوردز برای شما مناسب است، چرا که می توانید به سرعت و بدون تاخیر برای وب سایت خود بازدیدکننده بفرستید و هر زمان هم که خواستید تبلیغ خود را متوقف و دوباره فعال کنید. برای مثال، یک فروشگاه پوشاک را در نظر بگیرید. در ماه های نزدیک به عید،این فروشگاه مطمئناً شانس فروش بیشتری خواهد داشت و بنابراین تبلیغات گوگل می تواند یک روش مناسب برای جذب مشتری باشد. خبر خوب برای شما این است که تبلیغات شما حتی بالاتر از نتایج جستجوی طبیعی نمایش داده می شود.

  جذب مشتری توسط تبلیغ گوگل

  تبلیغات گوگل چگونه باعث جذب مشتری می شود؟

  گوگل ادوردز ابزاری است برای نمایش تبلیغات شما فقط برای افرادی که در جستجوی آن هستند. زمانی که جستجو کننده یکی از کلمات کلیدی شما را جستجو می کند در صفحات نمایش جستجوی گوگل، تبلیغات گوگلی (Google Adwords) شما متمایز از رقبا نمایش داده می شود. با این روش تبلیغات شما فقط برای کسانی نشان داده می شود که بدنبال محصولات و یا خدمات شما می باشند. به عنوان مثال، اگر شما کلمه کلیدی "خرید کتاب" را برای تبلیغ خود انتخاب کنید، تنها افرادی که به دنبال چنین محصولی هستند تبلیغ شما را مشاهده کرده و در چنین حالتی، نرخ تبدیل بسیار بالاتر از دیگر روش های تبلیغاتی است که در آن ها بسیاری از کاربران صرفا از روی کنجکاوی روی تبلیغ شما کلیک می کنند.

  دلایل ثبت سفارش در مجموعه کلیک اول

  تیم متخصصان کلیک اول با سابقه 4 ساله در زمینه گوگل ادز، ویژگی های زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

  • تبلیغات هدفمند و پویا

   با اجرای تنظیمات اصولی، به شما کمک خواهیم کرد تا کاربر مستقیم به صفحه محصول مورد نظر خود هدایت شده و شانس فروش افزایش پیدا کند.

  • ایجاد بهترین نرخ تبدیل

   با بررسی منظم و دقیق تبلیغات در کلمات مختلف، به شما کمک می کنیم تا بهترین بازخورد و نرخ تبدیل را با حداقل هزینه به ازای هر کلیک دریافت نمایید.

  • بهینه سازی هزینه ها

   ما با تجربه بسیار بالا در این زمینه، سعی داریم پایین ترین نرخ کلیک را برای سفارش شما در نظر بگیریم تا از این طریق بتوانید بهترین بازخورد را دریافت کنید.

  • پشتیبانی حرفه ای

   تیم پشتیبانی کلیک اول، کمپین تبلیغاتی شما را به صورت مداوم آنالیز کرده و تمامی موارد را به سرعت به شما اطلاع می دهد.

  طبقه بندی تبلیغات توسط گوگل

  گوگل از چه طریق تبلیغات را طبقه بندی می کند؟

  زمانی که گوگل در رابطه با جایگاه تبلیغ و مزایده اقدام به تصمیم گیری می کند یک سری از فاکتورها را مد نظر می گیرد. بر این اساس گوگل ادوردز اولویت بیشتری به تبلیغات موثر می دهد. از همین رو چنانچه تبلیغ و مقصد آن مرتبط با عبارت مورد نظر باشد کاربران بیشتری به واسطه پرداخت در ازای کلیک از وب سایت شما بازدید خواهند کرد.

  بدین ترتیب می توانید اطمینان داشته باشید که اقدامات شما سبب افزایش ورودی گوگل برای سایت شما می گردد و بدیهی است که بازدیدکنندگان خوب می توانند به مشتریان خوبی برای شما تبدیل شوند.

  تعیین کلمه کلیدی مناسب برای تبلیغ

  در حالت عادی، دو روش تطبیق دقیق و تطبیق عبارت برای انتخاب کلمه کلیدی وجود دارد. در روش اول، تبلیغ شما تنها به افرای نمایش داده می شود که همان عبارت را به صورت دقیق وارد کرده باشند و روش دوم، کاربرانی را که عبارات مشابه و مشتق شده را نیز جستجو کرده اند، شامل می شود. در هنگام ثبت سفارش، پیشنهاد ما این است که از کلمات کلیدی با تطبیق دقیق استفاده کنید. به این دلیل که با استفاده از این روش می توانید از هدر رفتن هزینه های اضافه جلوگیری کنید و بیشترین بازخورد ممکن را دریافت کنید. اما اگر به دنبال کلیک های بیشتر در بازه زمانی کوتاه هستید و هزینه برای شما اهمیت ندارد، روش دوم موثر تر است.

  در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از ابزار تبلیغات در گوگل ما می باشد، پس از ثبت نام، باید از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، کمپین مورد نظر خود را ایجاد نمایید.

  نکات کلیدی

  در مورد ثبت هرچه بهتر سفارش تبلیغات در گوگل و دریافت بهترین بازخورد

  نکات کلیدی ثبت سفارش تبلیغات در گوگل
  • از سئو و تولید محتوای خوب غافل نشوید.

   درست است که به کمک تبلیغات در گوگل، بدون نیاز به سئو از گوگل ورودی دریافت می کنید، اما اگر سایت شما از نظر سئو و محتوا در شرایط ایده آلی نباشد، در طولانی مدت به بازخورد مناسبی دست پیدا نخواهید کرد.

  • حتما یک مزیت رقابتی داشته باشید.

   در این روش تبلیغاتی، شما بابت هر کلیک کاربر هزینه پرداخت می کنید. اما اگر محصولات و خدماتی که به این کاربران ارائه می دهید، از نظر کیفیت و مبلغ قابلیت رقابت نداشته باشند، نمی توانید هزینه خود را جبران کنید.

  • از عنوان و توضیحات جذاب استفاده کنید.

   یکی از مهمترین مواردی که کاربر را از طریق گوگل به سایت شما جذب می کند عنوان و توضیحاتی است که در باکس مربوط به سفارش وارد می کنید. سعی کنید کلماتی را به کار ببرید که افراد را مجاب به کلیک کردن و استفاده از خدمات و محصولات شما کند.

  سوالات متداول

  سوال و جواب هایی در مورد خدمت گوگل ادز

  آیا خدمت تبلیع در گوگل برای سایت هایی با دامنه ir نیز ارائه می شود؟

  خیر. در صورتی که دامنه سایت شما .ir است، برای ثبت سفارش تبلیغات گوگل باید یک دامنه با پسوندی غیر از .ir ثبت کرده و سایت خود را به صورت noindex در این دامنه قرار دهید تا در نتایج گوگل ثبت نشود. توجه داشته باشید که تحت هیچ شرایطی سایت دوم را بر روی سایت اصلی ریدایرکت نکنید. چرا که در این صورت گوگل تبلیغ شما را رد خواهد کرد.

  آیا تبلیغات گوگل برای سایت من مناسب است؟

  در صورتی که شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید و به دنبال ارائه و فروش محصولات و خدمات خود به مشتریان می باشید، ادوردز یک روش زود بازده و بسیار موثر برای افزایش فروش شماست که به وسیله آن می توانید به سرعت، سایت خود را به تعداد بی شماری کاربر معرفی کنید.

  آیا تبلیغات گوگل روی سئوی سایت تاثیرگذار است؟

  به صورت مستقیم تاثیری ندارد. اما از آن جایی که ربات های گوگل، رفتار کاربران را در سایت شما آنالیز می کنند، این رفتار می تواند باعث تاثیر مثبت یا منفی در سئوی سایت شما شود.

  چرا باید سفارش گوگل ادز خود را به کلیک اول بسپاریم؟

  از آن جایی که شما هزینه تبلیغ خود را به صورت ارزی (دلار یا درهم) پرداخت می کنید، ارتکاب هرگونه خطا و یا آزمون خطایی می تواند برای شما هزینه بسیار زیاد و بدون بازخورد به وجود بیاورد. متخصصین ما با تجربه بسیار، به گونه ای تبلیغات شما را مدیریت می کنند که با کمترین هزینه، بهترین بازخورد را دریافت کنید.

  تبلیغ در گوگل ادوردز به چه شکل انجام می شود؟

  پس از این که کمپین خود را در پنل کاربری کلیک اول ایجاد نموده و هزینه آن را پرداخت کردید، پشتیبانان و متخصصان کلیک اول، اکانت شما را در سرویس تبلیغات گوگل ایجاد کرده و برای انجام مدیریت بهینه اکانت، هماهنگی های لازم را با شما انجام خواهند داد.

  آیا نمایش تبلیغ در گوگل رایگان می باشد؟

  بله. نمایش تبلیغ در گوگل رایگان بوده و هزینه تنها به ازای کلیک پرداخت می شود. در صورتی كه به هر دلیلی كلیك بر روی تبلیغ به صورت موفقیت آمیز ثبت نشود، گوگل هیچ مبلغی از حساب شما كسر نخواهد كرد.

  هزینه هر کلیک در گوگل چگونه محاسبه می شود؟

  محاسبه هزینه هر کلیک به موارد متعددی وابسته است. در ابتدا توجه داشته باشید که سیستم تبلیغات در گوگل، به صورت مزایده ای عمل می کند. یعنی اگر سایت های دیگری نیز برای به دست آوردن نتیجه اول گوگل با شما رقابت می کنند، سایتی بیشترین شانس برای حضور در جایگاه اول را به دست می آورد که هزینه بالاتری را برای کلیک های خود تعیین کرده باشد. پس شما برای این که بتوانید بالاتر از رقبای خود قرار بگیرید، باید مبلغی را پرداخت کنید که از دیگر سایت ها بیشتر باشد. در کنار این مسئله، کیفیت سایت و تبلیغ شما نیز برای گوگل اهمیت دارد. ممکن است یک سایت به دلیل کیفیت بالای خود، با هزینه کمتری هم بالاتر از دیگر سایت ها قرار بگیرد.

  آیا هزینه کلیک برای تمامی کلمات کلیدی یکسان است؟

  خیر. گوگل برای تعیین هزینه کلیک هر کلمه کلیدی، فرمول خاصی دارد که به صورت کلی، به مواردی مانند تعداد جستجوی کلمه و همچنین تعداد تبلیغات ثبت شده وابسته است. از آن جایی که گوگل ادز حالت مزایده ای دارد، پس اگر در یک کلمه رقابت بیشتر باشد، شما باید هزینه بالاتری برای قرار گرفتن در جایگاه اول تعیین کنید. در حالی که برای کلمات سبک تر، هزینه پایین تر هم کافیست.

  آیا هزینه کلیک هر کلمه کلیدی مشخص و منحصر بفرد است؟

  خیر. همانطور که گفته شد، گوگل به وسیله یک فرمول پیچیده قیمت و ارزش کلمات را مشخص می کند. پس ممکن است هر یک کلمه کلیدی در زمان های متفاوت، موقعیت جغرافیای مختلف مخاطبان و پارامترهای دیگر، هزینه متفاوتی داشته باشد. به طور مثال هزینه یک کلمه کلیدی در آمریکا نسبت به اروپا و آسیا تفاوت دارد.

  آیا تبلیغ در گوگل دارای محدودیت زمانی است؟

  خیر. سرویس تبلیغ در گوگل هیچگونه محدودیت زمانی نداشته و هزینه تنها به ازای کلیک از حساب شما کسر می گردد. تا زمانی که اعتبار اکانت به پایان نرسیده باشد، نمایش در گوگل ادامه خواهد داشت.

  کلیک اول چگونه به صرفه ترین هزینه را برای کلمات کلیدی تعیین می کند؟

  گوگل برای تعیین قیمت هر کلیک، تنظیماتی را به صورت اتوماتیک در اختیار ما قرار می دهد. به طور مثال می توان تعیین کرد که کمپین تبلیغاتی شما بیشترین تعداد کلیک ممکن را دریافت کرده یا همواره در بالای صفحه نمایش داده شود. این روش هزینه بالایی را بابت هر کلیک از شما کسر خواهد کرد. ما به جای استفاده از این روش، قیمت پیشنهادی هر کلیک را به صورت دستی روی هزینه پایینی قرار می دهیم و بسته به بازخوردی که از گوگل دریافت می کنیم، به مرور آن را افزایش می دهیم تا نسبت به ارزش کلمه، بتوانید با کمترین هزینه در جایگاه اول نمایش داده شوید.

  آیا امکان توقف و ادامه تبلیغ وجود دارد؟

  بله. در صورتی که قصد دارید تبلیغ خود را به صورت موقف غیرفعال کنید، می توانید از طریق تیکت به محصول مربوطه اطلاع دهید. برای راه اندازی مجدد آن نیز به همین شکل می توانید اقدام نمایید.

  آیا محدودیتی برای تعیین تعداد کلمات کلیدی در سفارش وجود دارد؟

  در حالت عادی خیر. البته دقت داشته باشید که هر مقدار که لغات بیشتری در سفارش خود ثبت کنید، تعداد کلیک ها افزایش پیدا کرده و اعتبار اکانت زودتر به اتمام می رسد.

  چگونه می توانم همیشه در جایگاه نخست گوگل نمایش داده شوم؟

  تبلیغ در گوگل یک حالت مزایده ای دارد. پس برای اینکه بتوانید همواره در رتبه اول نتایج حضور داشته باشید، باید بتوانید هزینه بالاتری برای کلمات خود (نسبت به رقبا و ارزش کلمه) تعیین کنید. زمانی که شما هزینه را افزایش می دهید، احتمال نمایش شما به عنوان نتیجه اول در گوگل بالاتر می رود. یعنی بر اساس افزایش هزینه هر کلیک، ممکن است نمایش شما 50%، 60% یا ... بالای صفحه و در باقی موارد پایین صفحه باشد.

  آیا می توان ارزش هر کلیک را در گوگل 1 سنت تعیین کرد؟

  بله. شما می توانید ارزش هر کلیک در گوگل را حداکثر 1 سنت تغیین کنید. اما به احتمال فراوان، سایت شما با این هزینه در صفحه اول گوگل جایگاهی نخواهد داشت و به صورت تصادفی در صفحات بعدی نمایش داده خواهد شد.

  آخرین مقالات تبلیغات در گوگل

  آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به گوگل ادز