افزایش بازدید سایت خارجی

ترافیک هدفمند و واقعی از سراسر جهان
انتخاب کنید
پرداخت کنید
لذت ببرید

خرید بازدید با IP خارج

چرا باید از سیستم افزایش ترافیک سایت استفاده کنم؟

اگر صاحب وب سایتی هستید که به یکی از زبان های خارجی مانند انگلیسی، فرانسوی و ... طراحی شده باشد، مطمئنا این سوال برای شما به وجود آمده که از چه راهی می توانم بازدیدکننده خارجی و واقعی برای سایت خودم فراهم کنم و ترافیک سایت خود را با آی پی خارج افزایش دهم؟

کلیک اول این امکان را نیز برای شما ایجاد کرده تا بتوانید با استفاده از خدمت افزایش بازدید با آی پی خارج، نسبت به افزایش ترافیک جهانی سایت خود به صورت اصولی اقدام کرده و از کشورهای مختلف، بازدیدکننده هدفمند دریافت کنید.

افزایش بازدید با آی پی خارج

تعرفه محاسبه قیمت

ورود و سفارش
3000 تومان

چرا بازدید خارجی سایت خود را از کلیک اول بخرم؟

در صورتی که شما بخواهید در سایت های خارجی کمپین های خود را ایجاد کنید، باید هزینه های هنگفتی را بپردازید که با توجه به شرایط دلار و مشکلات پرداخت ارزی، هیچگونه صرفه اقتصادی برای شما نخواهد داشت. کلیک اول خدمت افزایش بازدید با IP خارج را با هزینه بسیار مناسب در اختیار مدیران سایت ها قرار داده تا آن ها بتوانند به صورت ریالی مبلغ آن را پرداخت کنند.

کمک افزایش بازدید سایت به سئو

سامانه هوشمند کلیک اول با سابقه چندین ساله و تجربه زیاد در زمینه بازدید سایت و آشنایی کامل با الگوریتم های موتور جستجوی گوگل، سعی دارد بهترین و مطمئن ترین انواع بازدید از سراسر جهان را برای سایت های بین المللی شما تامین کند.

به دست آوردن بهترین نتیجه از طریق ایجاد ملاک های رضایت کاربر مانند کاهش بانس ریت، افزایش زمان حضور کاربر و ... از جمله مواردی است که شما از طریق استفاده از خدمت خرید افزایش بازدید با IP خارج از کشور در اختیار خواهید داشت و قادر خواهید بود از سراسر کشورهای معتبر در پنج قاره جهان، ترافیک واقعی دریافت کنید.

پارامترهای مناسب برای ثبت یک سفارش خوب با IP خارج چیست؟

در زمان ثبت سفارش افزایش بازدید با IP خارج از کشور، امکانات متنوعی برای شخصی سازی سفارش در اختیار شما قرار داده شده است که می توانید به کمک آن ها، تنظیمات فراوانی را برای بازدیدها به وجود بیاورید و سفارش را بر اساس نیازهای خود، شصی سازی کنید. اما باید توجه داشته باشید که برای دریافت بهترین بازخورد، بایستی موارد زیر را مدنظر قرار دهید:

 • تعداد بازدید

  برای انتخاب تعداد بازدید، به وضعیت سایت خود و میزان بازدیدهای روزانه دقت کنید. در صورتی که سایت شما تازه شروع به کار کرده است، پیشنهاد می کنیم که تعداد روزانه 100 الی 200 آی پی برای شروع انتخاب کرده و به مرور آن را در کمپین های بعدی افزایش دهید.

 • زمان هر بازدید

  مدت زمان حضور روی صفحه اصلی از پارامترهای مهمی به شمار می رود که ربات های گوگل نسبت به آن توجه ویژه ای دارند. بهتر است این مقدار را میانگین بین 1 تا 2 دقیقه قرار دهید.

 • بهبود نرخ فرار کاربر (Bounce Rate)

  کاهش بانس ریت از جمله موارد دیگری است که تاثیر مستقیمی روی نتایج گوگل می گذارد. با انتخاب امکان بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید بانس ریت سایت خود را کاهش دهید. پیشنهاد ما برای انتخاب تعداد زیر صفحه به طور میانگین 1 الی 3 زیر صفحه است که کاربر حدودا 1 دقیقه روی هرکدام از آن ها حضور داشته باشد. به این صورت مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما به 4 دقیقه رسیده و حدودا 3 صفحه از سایت شما را بازدید می کند.

 • تعداد روز کمپین

  برای دریافت بازدهی مناسب از کمپین، بهتر است تعداد روزهای کمپین را نیز چیزی در حدود 10 الی 15 روز قرار دهید.

 • تعیین نوع پلتفرم

  نسبت موبایل و دسکتاپ را نیز عددی متناسب با ترافیک فعلی سایت خود قرار دهید. (در گوگل آنالیتیکس می توانید نسبت بازدیدهای خود را مشاهده کنید.)

ویژگی های پلان افزایش بازدید با آی پی خارج

با سفارش افزایش ترافیک خارجی خود به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما می توانید در هنگام ثبت سفارش، تعداد آی پی روزانه موردنیاز خود را تعیین کنید. همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر

تعیین مدت زمان حضور کاربر

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی کلیک اول در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. انتخاب زمان در حدود 2 الی 3 دقیقه می تواند تاثیر مثبتی روی سایت شما بگذارد.

تعیین تعداد زیرصفحه

تعیین تعداد زیرصفحه

می توانید تعیین کنید که هر کاربر بیش از یک صفحه از سایت شما را بازدید کند. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال نمایید.

بازدید با آی پی های ایران

بازدید با آی پی های خارجی

سیستم افزایش بازدید سایت کلیک اول بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی هایی از سراسر دنیا ارائه می کند که این امر باعث می شود بر روی رتبه وب سایت در کشورهای مختلف شما تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

کاهش بانس ریت

کاهش بانس ریت

با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند. این مسئله باعث کاهش بانس ریت سایت شما می شود. جهت آشنایی با بانس ریت می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

سیستم افزایش بازدید از سایت کلیک اول بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند که همه آن ها از دستگاه نمایش (کامپیوتر، موبایل) و مرورگر خاص خود استفاده می کنند. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

افزایش بازدید واقعی سایت

نمایش زنده آمار

سیستم زنده نمایش آمار کلیک اول، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت فراهم آورده تا تعداد بازدید از سایت خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنند. بدین منظور کافیست تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده نمایید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

تاثیر انتخاب زیر صفحه

نکته دیگری که می توانید در هنگام سفارش افزایش ترافیک سایت بدان توجه داشته باشید. انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت شما دارد. تعداد مناسب برای انتخاب زیر صفحه، حداقل چیزی در حدود 2 الی 4 می باشد. هرچه نمایش زیرصفحه توسط هر کاربر بیشتر باشد، باعث بهبود جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر بهتری می گذارد.

تاثیر بازدید سایت بر روی سئو و بهینه سازی چیست؟

خرید بازدید سایت به صورت اصولی و با رعایت فاکتورهای درست، یکی از مواردی است که می تواند بر روی جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر مثبتی بگذارد. ربات های گوگل به سادگی بازدید مستقیم و طبیعی یک سایت را تشخیص می دهند و برای سایتی که ترافیک بالایی دارد، ارزش بیشتری قائل می شوند. به طور مثال، سایت های خبری که بخش عمده ای از کاربران خود را به صورت مستقیم دریافت می کنند، از جایگاه بالایی نیز در نتایج سرچ برخوردار می شوند.

شما می توانید با استفاده از روش های بسیار گوناگونی در راستای افزایش بازدید سایت خود قدم بردارید. چنین اقداماتی تاثیر بسیار زیادی بر روی جایگاه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل دارد. کلیک اول یکی از سیستم هایی است که به شما در افزایش ترافیک سایت کمک می کند.

به کمک سیستم هوشمند کلیک اول، می توانید به صورت شگفت انگیز و کاملا اصولی، باعث افزایش بازدید سایت خود شوید. اما توجه داشته باشید که این تنها روش افزایش ترافیک سایت نیست. شما می توانید با فعالیت های مناسب بر روی سایت و تمرکز بر مواردی مانند تولید محتوا، تبلیغات، سئو و ...، باعث افزایش بازدید سایت خود شده و تعداد کاربران همیشگی سایتتان را افزایش دهید.

مزایای افزایش بازدید خارج

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد، بایستی پس از ثبت نام، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

سوالات متداول در مورد افزایش بازدید با آی پی خارج

بازدیدهای ارائه شده در این خدمت از کدام کشورها هستند؟

آی پی هایی که در این خدمت ارائه می شوند، از 5 قاره جهان بوده و بیشتر در کشورهایی نظیر آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی هستند.

آیا بازدیدهایی که از خارج از ایران ارائه می شود واقعی هستند؟

بله. همانطور که بازدیدهای ایرانی سیستم کلیک اول، تماما توسط کاربران واقعی با مرورگر و کامپیوتر حقیقی انجام می شود، مکانیزم انجام بازدیدهای با IP خارج نیز به همین شکل بوده و با حالتی مشابه انجام می شود.

آیا کاربران ایرانی نیز در بین بازدیدکنندگان حضور دارند؟

خیر. این خدمت مخصوص افرادی است که قصد ندارند هیچگونه بازدیدی از سمت کاربران با IP ایران به سایت آن ها وارد شود. در صورتی که می خواهید بازدیدهای ایرانی داشته باشید، می توانید از خدمت افزایش ترافیک سایت اقدام کنید.

حداکثر تعداد بازدید در یک شبانه روز چه تعداد است؟

در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد کاربران، امکان انتخاب حداکثر 5000 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.

بازدیدها در چه ساعاتی انجام می شود؟

با توجه به آن که آی پی های ارائه شده در این خدمت در سراسر جهان قرار دارند، انجام بازدیدها نیز در طول 24 ساعت شبانه روز پخش خواهد بود و نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد که سایت در چه ساعاتی بیشتر و چه ساعاتی کمتر بازدید می شود.

چگونه می توانم متوجه شوم که بازدیدها برای من ارسال شده است؟

بازدیدهایی که سیستم هوشمند کلیک اول ارائه می کند، در آمارگیر معتبر گوگل آنالیتیکس قابل مشاهده و پیگیری است. شما می توانید با بررسی آنالیتیکس سایت خود، از اطلاعات کامل بازدیدها مانند منطقه جغرافیایی، آی پی و ... مطلع شوید.

در صورت توقف سرویس (پس از مدت خاص) چه اتفاقی می افتد؟

در صورتی که فاکتورهای سئو را در سایت خود رعایت کرده و در هنگام ثبت سفارش نیز گزینه های مختلف مانند مدت زمان ماندگاری کاربر و امکان بازدید از زیر صفحه را تعیین کنید، بازدیدها به صورت واقعی موجب بهبود رتبه سایت شما شده و در صورت قطع شدن آن نیز ضرر خاصی متوجه سایت نخواهد شد.

آخرین مقالات مرتبط