بازدید سایت با آی پی خارج

ترافیک هدفمند و واقعی از سراسر جهان

آیا صاحب سایتی هستید که به زبانی غیر از فارسی طراحی شده است و قصد افزایش ترافیک آن را دارید؟ سرویس بازدید با آی پی خارج کلیک اول، ترافیک هدفمند را از کشورهای مختلف جهان در سراسر 5 قاره برای شما فراهم می آورد.

مشاهده آمار در گوگل آنالیتیکس کاربران از 5 قاره جهان موثر در سئوی سایت

محاسبه آنلاین قیمت ها

با استفاده از فرم زیر می توانید قیمت بازدیدها را به صورت آنلاین مشاهده کنید.
تومان

* منظور از زمان هر بازدید، مجموع مدت زمان حضور کاربر در صفحه اصلی سایت و تمامی زیر صفحات است. امکاناتی نظیر بازدید از دیگر صفحات سایت (زیر صفحه) و ... در هنگام ثبت سفارش قابل انتخاب بوده و بسته به مجموع زمان بازدیدها، هزینه افزایش پیدا می کند.

خرید بازدید با IP خارج

چرا باید از سیستم افزایش ترافیک سایت خارجی استفاده کنیم؟

اگر صاحب وب سایتی هستید که به یکی از زبان های خارجی مانند انگلیسی، فرانسوی و ... طراحی شده است، مطمئنا این سوال برای شما به وجود آمده که از چه راهی می توانید بازدیدکننده خارجی و واقعی برای سایت خودم فراهم کنید و ترافیک سایت خود را با آی پی خارج افزایش دهید؟

کلیک اول این امکان را ایجاد کرده تا بتوانید با استفاده از خدمت افزایش بازدید با آی پی خارج، نسبت به افزایش ترافیک جهانی سایت خود به صورت اصولی اقدام کرده و از کشورهای مختلف، بازدیدکننده هدفمند دریافت کنید.

خرید بازدید با IP خارج

فرآیند ثبت نام و ساخت کمپین

در سامانه هوشمند کلیک اول

ثبت نام در پنل کاربری پیش از هر چیزی، شما باید در پنل کاربری کلیک اول ثبت نام کرده تا بتوانید از خدمات متنوع سایت در زمینه افزایش ترافیک استفاده نمایید.
ساخت کمپین پس از ثبت نام و تایید اطلاعات، می توانید کمپین های موردنظر خود را ایجاد کرده و از طریق موجودی کیف پول، آن ها را پرداخت کنید.
افزایش اعتبار کیف پول در صورتی که موجودی حساب کاربری شما کافی نباشد، ابتدا باید از قسمت امور مالی، کیف پول خود را شارژ کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.
ثبت نهایی سفارش حال می توانید کمپین خود را ثبت کرده تا سیستم آن را بررسی و تایید نماید. این فرآیند بین چند دقیقه تا حداکثر 1 ساعت به طول می انجامد.
مشاهده آمار پس از تایید نهایی، کمپین شروع به کار کرده و شما می توانید آمار ترافیک ورودی را از طریق گوگل آنالیتیکس و یا آمارگیر پنل کاربری کلیک اول مشاهده کنید.

با ترافیک مستقیم بیشتر آشنا شوید.

حتما تا کنون عبارت ترافیک مستقیم یا دایرکت (Direct) را شنیده اید. اما ممکن است با حالت های مختلف آن آشنایی نداشته باشید. از نظر گوگل، بازدید سایت زمانی ترافیک مستقیم تلقی می شود که یکی از فاکتورهای زیر را داشته باشد و در یکی از این حالت ها رخ دهد:

 • بازدیدکننده URL یک سایت را برای دسترسی آن به در نوار آدرس مرورگر تایپ کند.
 • بازدیدکننده از طریق بوک مارک وارد سایت شود. یعنی بازدیدکننده قبلا وارد سایت شده است و آن را بوک مارک کرده است.
 • بازدیدکننده روی گزینه های تکمیل خودکار (پیشنهاد خودکار) کلیک کند و وارد وب سایت شود.

توضیحات بیشتری در مورد اهمیت ترافیک مستقیم و تاثیر آن در سئوی سایت و جذب مشتری را می توانید در صفحه مربوط به افزایش بازدید سایت مطالعه کنید.

خرید بازدید خارجی برای سایت

چرا بازدید خارجی سایت خود را از کلیک اول بخرم؟

در صورتی که شما بخواهید در سایت های خارجی کمپین های خود را ایجاد کنید، باید هزینه های هنگفتی را بپردازید که با توجه به شرایط دلار و مشکلات پرداخت ارزی، هیچگونه صرفه اقتصادی برای شما نخواهد داشت. کلیک اول خدمت افزایش بازدید با IP خارج را با هزینه بسیار مناسب در اختیار مدیران سایت ها قرار داده تا آن ها بتوانند به صورت ریالی مبلغ آن را پرداخت کنند.

سامانه هوشمند کلیک اول با سابقه چندین ساله و تجربه زیاد در زمینه بازدید سایت و آشنایی کامل با الگوریتم های موتور جستجوی گوگل، سعی دارد بهترین و مطمئن ترین انواع بازدید را از سراسر جهان برای سایت های بین المللی تامین کند.

به دست آوردن بهترین نتیجه از طریق ایجاد ملاک های رضایت کاربر مانند کاهش بانس ریت، افزایش زمان حضور کاربر و ... از جمله مواردی است که شما از طریق استفاده از خدمت خرید افزایش بازدید با IP خارج از کشور در اختیار خواهید داشت و قادر خواهید بود از سراسر کشورهای معتبر در پنج قاره جهان، ترافیک واقعی دریافت کنید.

به کمک سیستم هوشمند کلیک اول، می توانید به صورت شگفت انگیز و کاملا اصولی، باعث افزایش بازدید سایت از 5 قاره جهان شوید. اما توجه داشته باشید که این تنها روش افزایش ترافیک سایت نیست. شما می توانید با فعالیت های مناسب روی سایت و تمرکز بر مواردی مانند تولید محتوا، تبلیغات، سئو و ...، باعث افزایش بازدید با IP خارج سایت خود شده و تعداد کاربران همیشگی سایتتان را افزایش دهید.

افزایش بازدید سایت با آی پی خارج

ویژگی های پلان افزایش بازدید با آی پی خارج

با سفارش افزایش ترافیک خارجی خود به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما می توانید در هنگام ثبت سفارش، تعداد کاربر روزانه مورد نیاز خود را تعیین کنید. همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر

تعیین مدت زمان حضور کاربر

در زمان ساخت کمپین، می توانید مدت زمان حضور کاربر را بر روی صفحه اصلی و سایر صفحات سایت تعیین کنید. بهتر است مجموع زمان حضور کاربر را بر روی صفحات سایت، به طور میانگین بین 2 تا 3 دقیقه تنظیم کنید.

تعیین تعداد زیرصفحه

تعیین تعداد زیرصفحه

می توانید تعیین کنید که هر کاربر بیش از یک صفحه از سایت شما را بازدید کند. تعداد این بازدیدهای زیرصفحه در پنل کاربری قابل تنظیم است. برای این امر باید گزینه "بازدید از دیگر صفحات سایت" را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال کنید.

بازدید با آی پی های ایران

بازدید با آی پی های خارجی

سیستم بازدید سایت با آی پی خارج کلیک اول، بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی هایی از سراسر دنیا ارائه می کند. این امر بر روی رتبه محلی سایت شما در کشورهای مختلف تاثیر مثبت می گذارد.

کاهش بانس ریت

کاهش بانس ریت

با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند. این مسئله باعث کاهش بانس ریت وب سایت می شود.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

قابلیت انتخاب دستگاه نمایش

تمامی بازدیدکنندگانی که در سیستم هوشمند کلیک اول حضور دارند، کاملا واقعی بوده و از دستگاه نمایش (کامپیوتر، موبایل) و مرورگر خاص خود استفاده می کنند. شما می توانید تعیین کنید که بازدیدکنندگان، با چه دستگاهی بازدیدها را انجام دهند.

نمایش زنده آمار

سیستم زنده نمایش آمار کلیک اول، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت فراهم آورده تا آمار بازدید خود را مشاهده کنید. بدین منظور کافی است تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده کنید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

گوگل آنالیتیکس

بازدید مستقیم که در گوگل آنالیتیکس با عنوان Direct مشخص می شود، در واقع کاربرانی هستند که آدرس سایت را در مرورگر خود وارد کرده و مستقیما وارد سایت شما می شوند. برای اینکه بتوانید تعداد بازدید مستقیم از سایت خود را مشاهده کنید، لازم است وارد بخش Acquisition (جذب کاربر) شده و سپس روی گزینه Source/Medium در ابزار گوگل آنالیتیکس کلیک کنید تا تعداد بازدیدهای مستقیم یا دایرکت برای شما نمایش داده شود.

تاثیر انتخاب زیر صفحه در خرید بازدید با آی پی خارج

نکته دیگری که می توانید هنگام سفارش افزایش ترافیک با IP خارج به آن توجه داشته باشید، انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت شما دارد. تعداد مناسب برای این گزینه، حداقل در حدود 2 الی 4 صفحه می باشد. هرچه نمایش دیگر صفحات سایت توسط هر کاربر بیشتر باشد، تاثیر بهتری بر روی الگوریتم های گوگل و جایگاه سایت در نتایج جستجو می گذارد.

مواردی که بایستی پیش از ثبت سفارش رعایت شوند:

 1. اطمینان از نصب و فعال بودن آمارگیر گوگل آنالیتیکس
 2. بررسی توانایی هاست برای میزان ترافیک دریافتی
 3. کاهش حجم فایل ها و کدهای موجود در صفحه به کمک بهینه سازی فایل ها و کدها
 4. اطمینان از استاندارد بودن صفحه از نظر سئو داخلی و عدم وجود خطا
نکات پیش از ثبت سفارش افزایش ترافیک با IP خارج

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از ابزارهای افزایش ترافیک سایت با آی پی خارج می باشد، باید پس از ثبت نام، از طریق گزینه "شارژ کیف پول"، موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، کمپین مورد نظر خود را ایجاد کنید.

نکات کلیدی

در مورد ثبت هرچه بهتر سفارش افزایش بازدید با آی پی خارج و دریافت بهترین بازخورد

نکات کلیدی ثبت سفارش افزایش بازدید با آی پی خارج
 • سفارش خود را به صورت طبیعی ثبت کنید.

  به طور عادی، یک سایت حالت های بازدید متفاوتی دارد. از بازدید مستقیم گرفته تا رفرال و ورودی گوگل. سعی کنید کمپین های خود را به صورت ترکیب این حالت ها و با رعایت پارامترهای طبیعی ثبت کنید.

 • به ترافیک فعلی سایت خود توجه کنید.

  به منظور طبیعی بودن هرچه بیشتر کمپین ها، به آمار فعلی سایت خود دقت کنید و مواردی از قبیل سایت های رفرال، مدت زمان حضور کاربر و ... را مورد توجه قرار دهید. حال سعی کنید بسته به نیاز سایتتان، کمپین هایی را ایجاد کنید که تعداد و کیفیت بازدیدها را به مرور و به صورت پلکانی افزایش دهد.

 • مدت زمان سفارش را روی حداقل دو هفته قرار دهید.

  تاثیر بازدید بر روی الگوریتم های گوگل و سئوی سایت، طی یک بازه دو الی چهارماهه مشخص می شود. بنابراین هنگامی که روی محتوا و سئوی سایت خود کار کردید، می توانید در یک بازه مشخص، ترافیک سایت خود را نیز به صورت پلکانی افزایش دهید و تاثیر آن را به صورت روزانه بر روی جایگاه سایت خود بررسی نمایید.

سوالات متداول

سوال و جواب هایی در مورد خدمت افزایش بازدید با IP خارج

بازدیدهای ارائه شده در این خدمت از کدام کشورها هستند؟

آی پی هایی که در این خدمت ارائه می شوند، از 5 قاره جهان بوده و بیشتر در کشورهایی نظیر آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی بوده که معمولا کاربران بیشتری در فضای اینترنت دارند.

آیا بازدیدهایی که از خارج از ایران ارائه می شود واقعی هستند؟

بله. همانطور که بازدیدهای ایرانی سیستم کلیک اول، تماما توسط کاربران واقعی با مرورگر و کامپیوتر حقیقی انجام می شود، مکانیزم انجام بازدیدهای با IP خارج نیز به همین شکل بوده و با حالتی مشابه انجام می شود.

آیا کاربران ایرانی نیز در بین بازدیدکنندگان حضور دارند؟

خیر. این خدمت مخصوص افرادی است که قصد ندارند هیچگونه بازدیدی از سمت کاربران با IP ایران به سایت آن ها وارد شود. در صورتی که می خواهید بازدیدهای ایرانی داشته باشید، می توانید از خدمت افزایش ترافیک سایت اقدام کنید.

حداکثر تعداد بازدید در یک شبانه روز چه تعداد است؟

در حال حاضر و به دلیل محدودیت در تعداد کاربران، امکان انتخاب حداکثر 5000 آی پی در هر شبانه روز وجود دارد. اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که با انتخاب مدت زمان بالاتر و تعداد بازدید بیشتر از زیر صفحه، تا سقف 10 بازدید به ازای هر کاربر را برای یک شبانه روز انتخاب نمایید.

بازدیدها در چه ساعاتی انجام می شود؟

با توجه به آن که آی پی های ارائه شده در این خدمت در سراسر جهان قرار دارند، انجام بازدیدها نیز در طول 24 ساعت شبانه روز پخش خواهد بود و نمی توان به صورت دقیق مشخص کرد که سایت در چه ساعاتی بیشتر و چه ساعاتی کمتر بازدید می شود.

چگونه می توانم متوجه شوم که بازدیدها برای من ارسال شده است؟

بازدیدهایی که سیستم هوشمند کلیک اول ارائه می کند، در آمارگیر معتبر گوگل آنالیتیکس قابل مشاهده و پیگیری است. شما می توانید با بررسی آنالیتیکس سایت خود، از اطلاعات کامل بازدیدها مانند منطقه جغرافیایی، آی پی و ... مطلع شوید.

در صورت توقف سرویس (پس از مدت خاص) چه اتفاقی می افتد؟

در صورتی که فاکتورهای سئو را در سایت خود رعایت کرده و در هنگام ثبت سفارش نیز گزینه های مختلف مانند مدت زمان ماندگاری کاربر و امکان بازدید از زیر صفحه را تعیین کنید، بازدیدها به صورت واقعی موجب بهبود رتبه سایت شما شده و در صورت قطع شدن آن نیز ضرر خاصی متوجه سایت نخواهد شد.

آخرین مقالات بازدید خارجی

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به بازدید مستقیم با آی پی خارج