حریم خصوصی کاربران

تعهدات کلیک اول در زمینه حفظ و نگهداری از اطلاعات کاربران

بر طبق توافقنامه حریم خصوصی موجود در این سایت، کلیک اول متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاستهای سایت در این زمینه شرح داده می شود. ما هرگز بدون اجازه از خودتان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی شما نخواهیم زد، مگر اینکه به موجب قانون، توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.

حریم خصوصی کاربران

این صفحه، سیاست حفظ حریم خصوصی و شیوه های حفظ آن را برای وب سایت کلیک اول تعیین می کند. این سیاست حفظ حریم خصوصی صرفا در مورد اطلاعات جمع‌آوری شده توسط این وب سایت و امنیت کاربران می باشد.

امنیت و حریم شخصی کاربران

امروزه، حفظ حریم شخصی برای اکثر افراد جامعه بسیار مهم است، همانطور که این مسئله برای ما مهم است. ما در مجموعه کلیک اول سعی داریم با حفظ حریم شخصی شما، حاشیه امنی برای فعالیتتان در کلیک اول به وجود آوریم. ما احتیاط های لازم را برای محافظت از اطلاعات شما انجام می دهیم. هنگامی که اطلاعات حساس را از طریق وب سایت ارسال می کنید، اطلاعات شما هم به صورت آنلاین و هم آفلاین محافظت می شود.

ما تنها به اطلاعاتی دسترسی داریم که شما به صورت داوطلبانه و از طریق ارسال فرم تماس با ما و یا ثبت نام در سایت، در اختیار ما قرار می دهید. اطلاعاتی که از شما در روند عضویت دریافت می کنیم، نزد کلیک اول محفوظ مانده و در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالث به جز در مواردی که به درخواست قانون و مراجع ذی صلاح الزام آور باشد، قرار نخواهد گرفت.

جمع آوری اطلاعات، استفاده و اشتراک

ما از اطلاعاتی که شما در سایت وارد می کنید، تنها برای تماس با شما استفاده خواهیم کرد و اطلاعات شما را با هیچ شخص ثالثی خارج از مجموعه خود به اشتراک نمی گذاریم. به عنوان مثال برای ارسال ایمیل و پیامک کد تخفیف، ارسال کد ورود یک بار مصرف و …

وب سایت کلیک اول ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. لطفا توجه داشته باشید که ما مسئولیتی در قبال محتوا و یا اقدامات حفظ حریم خصوصی این سایت ها نداریم. ما کاربران خود را تشویق می کنیم که هنگام خروج از سایت ما آگاه باشند و بیانیه های حریم خصوصی هر سایت دیگری را که اطلاعات شناسایی شخصی را جمع‌آوری می کند، مطالعه نمایند.

اگر شما اعتراضی نسبت به لینک های سایت ما داشتید، می توانید با ما به آدرس support [at] clickaval [dot] com تماس داشته باشید. مطمئن باشید که آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ می ماند و ما آنرا بدون اجازه خودتان (مگر به موجب قانون) فاش نخواهیم کرد.

کوکی ها

کوکی ها فایل های کوچکی می باشند که سایت هایی که از آن ها بازدید می کنید، بر روی کامپیوتر شما ذخیره می کنند. کوکی ها در واقع فایل های ارتباطی بین سرور و کامپیوتر شما می باشند که از نظر امنیتی برای کامپیوتر شما کاملا بی خطر می باشند.

با توجه به خصوصیات زبان های برنامه نویسی تحت وب در استفاده از کوکی ها، اگر شما این گزینه را در مرورگر خود غیر فعال کرده باشید امکان استفاده از سرویس های کلیک اول را ندارید.

بروز رسانی حریم خصوصی

ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی کلیک اول هر از چند گاهی تغییر کند. تمامی تغییرات و بروز رسانی ها از طریق همین صفحه، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در صورتی که احساس می کنید ما از این قوانین و سیاست ها تبعیت نمی کنیم، از طریق ایمیل support [ at ] clickaval [dot] com به ما اطلاع دهید.

با سپاس فراوان - مدیریت کلیک اول