قوانین و مقررات

برای ثبت نام و فعالیت در وب سایت کلیک اول

کاربر گرامی، ضمن سپاس از انتخاب سامانه کلیک اول لازم است پیش از سفارش خدمت مورد نظر خود، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید. کلیک اول سرویس های خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

قوانین و مقررات

دقت داشته باشید که ثبت نام در کلیک اول به منظور پذیرش تمامی این قوانین است. پس به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل و یا سوتفاهم، هر چندوقت یک بار از این صفحه بازدید کرده و موارد ذکر شده در ذیل را مورد بررسی قرار دهید.

هنگامی که به عنوان یک شخصیت حقیقی و یا نماینده یک سازمان و شرکت حقیقی در کلیک اول ثبت نام می کنید، می پذیرید که قوانین سایت را به طور کامل مطالعه و تمامی بندهای آن را به درستی درک کرده اید. چنانچه در مورد هرکدام از مفاد این قوانین سوالی داشتید، می توانید از طریق چت آنلاین و یا فرم موجود در صفحه تماس با ما، آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا به سؤال شما پاسخ دهند.

تعهدات کلیک اول

 • تمامی خدمات ارائه شده در سامانه کلیک اول در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • کلیک اول تضمین می کند که از امنیت اطلاعات وارد شده توسط کاربران و دسترسی دیگر افراد به حساب های کاربری محافظت کند.
 • تیم پشتیبانی کلیک اول موظف است در کوتاه ترین زمان، به پیغام ها و سوالات مشتریان خود که از طریق تیکت، چت آنلاین و یا فرم تماس با ما ارسال شده اند، پاسخ دهد. پاسخ دهی در ساعات اداری انجام خواهد شد.
 • سایت هایی که دارای کدهای خوش آمدگویی و یا خداحافظی بوده و یا هر گونه پیامی به محض ورود به سایت ظاهر نمایند، تایید نخواهد شد.
 • کلیک اول هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا ... کاربر یا دیگران شود ندارد.
 • کلیک اول در قبال انجام موفقیت آمیز بازدید از سایت هایی که بارگذاری آنها بیش از 10 ثانیه به طول انجامد، سایت هایی که کد مربوط به پخش موزیک و ویدیو آنلاین دارند و همچنین سایت هایی که حاوی بیش از 15 عکس باشند، هیچگونه تعهدی به عهده نخواهد داشت.
 • کلیک اول این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس خدمات خود ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت ها یا همه پنل کاربری به‌طور موقت یا دائمی شود.
 • کلیک اول هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت، ویدیو یا هرگونه سفارش دیگر کاربران ندارد.
 • کلیک اول تمامی سایت های لینک شده به سایت خود را بررسی نکرده و مسئولیتی در قبال محتویات هیچ یک از این سایت ها ندارد. درج هر نوع لینک به معنای تایید سایت توسط کلیک اول نیست.

تعهدات مشتریان

 • خدمات ما پس از ثبت نام در سایت در دسترس کاربران قرار می گیرد. پس از ثبت نام در پنل کاربری، می توانید اعتبار کیف پول خود را افزایش داده و سپس کمپین های مورد نظر خود را ایجاد کنید.
 • هر کاربر در کلیک اول حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط کلیک اول در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع می باشد. همچنین کاربران کلیک اول حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.
 • شما به عنوان کاربر کلیک اول، موظف هستید اطلاعات حساب کاربری خود را محرمانه و ایمن نگه دارید. به یاد داشته باشید که شما تنها مسئول تمام فعالیت های حساب کاربری خود هستید. در صورتی که متوجه شدید شخصی بدون مجوز به حساب شما دسترسی پیدا کرده و یا رمز عبور شما به خطر افتاده است، سریعا به ما اطلاع دهید تا بتوانیم اقدامات لازم را انجام دهیم.
 • در هنگام ثبت سفارش، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
 • از تماس تلفنی، پیامک، تیکت و یا ایمیل برای تایید و انجام پرهیز نمائید! روند تایید سایت ها بین چند دقیقه الی 1 ساعت پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه زمان می برد و به صورت اتوماتیک انجام می شود.
 • هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند سایت ها یا کاربران مشکوک را جهت بررسی و جلوگیری از تخلف به حالت معلق یا عدم تایید درآورده و یا در صورت لزوم حذف نماید. این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت می کنند و هم به جهت بهتر شدن خدمات سامانه می باشد.
 • مهلت پیگیری هرگونه مشکل در سفارش، نهایتا 3 روز پس از اتمام آن سفارش می باشد. در صورت گذشت زمان بیشتر، کلیک اول هیچ مسئولیتی در این خصوص قبول نخواهد کرد.
 • هدف کلیک اول، ارائه بهترین خدمات ممکن به تمامی مشتریان است. به همین دلیل، ما از شما می خواهیم که از محتوا یا خدمات ما سو استفاده نکنید. سو استفاده به هرگونه استفاده، دسترسی یا تداخل با محتوا یا خدمات بر خلاف قوانین و مقررات سایت اشاره دارد.
 • این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سرویس یا این توافقنامه داشتید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان کلیک اول در میان بگذارید.

اجرای سفارش

 • مدت کمپین های ایجاد شده توسط مشتریان، به صورت اتوماتیک و آنی در سیستم کلیک اول ثبت می شوند. البته بسته به تعداد سفارش ها و وضعیت سرور، ممکن است تائید برخی از کمپین ها نهایتا تا 6 ساعت زمان لازم داشته باشد.
 • شما می توانید کمپین هایی را که هنوز آغاز نشده اند، از لیست آخرین سفارش های خود حذف کنید. در صورتی که قصد حذف سفارش های "در حال انجام" خود را داشته باشید، بایستی از بخش پشتیبانی در پنل کاربری، یک تیکت به دپارتمان پیگیری سفارش ارسال کنید.

آمار سفارش

 • اگر کاربران تفاوتی در آمار بازدید سفارش (در پنل کاربری) با آمار گوگل آنالیتیکس و یا سرچ کنسول سایت خود مشاهده کردند، بایستی ظرف نهایتا 3 روز، از طریق پنل کاربری، یک تیکت جدید ارسال کرده و موضوع را با متخصصان مربوطه مطرح کنند. همچنین دسترسی به آمار گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول سایت خود را در اختیار پشتیبانان کلیک اول قرار دهند تا بررسی های لازم جهت رفع مشکل و انجام مجدد بازدیدها صورت پذیرد. در غیر این صورت، کلیک اول تضمینی برای رفع مشکل و بازپرداخت وجه نمی دهد.

پشتیبانی

 • برای ارتباط با بخش پشتیبانی کلیک اول، می توانید از روش هایی مانند چت آنلاین، ارسال تیکت از بخش پشتیبانی پنل کاربری و استفاده از فرم تماس با ما استفاده کنید. همچنین می توانید با شماره 28422954-021 تماس حاصل نمایید.
 • ساعات پاسخگویی بخش پشتیبانی، ساعات 9 تا 17 روزهای شنبه و تا چهارشنبه و 9 - 14 روز پنجشنبه می باشد.

قوانین مالی

 • تمامی کمپین های کلیک اول تنها از طریق اعتبار کیف پول قابل پرداخت هستند. لطفا پیش از ثبت سفارش، نسبت به افزایش اعتبار کیف پول خود در پنل کاربری سایت اقدام نمایید.
 • افزایش اعتبار از طریق یکی از درگاه های بانکی ملت، ملی و یا زرین پال انجام می شود. در هنگام پرداخت، از معتبر بودن درگاه اطمینان حاصل نمایید.
 • تعرفه قیمت خدمات در سایت موجود است. کلیک اول این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان و بدون اطلاعیه قبلی، تعرفه قیمت کمپین ها و خدمات را تغییر دهد. هر گونه تغییر در قیمت ها و هزینه خدمات، تاثیری بر روی کمپین های در حال انجام نخواهد داشت.

استرداد وجه

 • در صورت کنسل شدن سفارشی که هنوز آغاز نشده است، 20 درصد از مبلغ بابت خسارت کسر می شود. چنانچه سفارش شما آغاز شده باشد، مبلغ آن تحت هیچ شرایطی قابل بازگشت نیست. تنها می توانید درخواست بازگشت مابه تفاوت روزهای باقی مانده از سفارش به کیف پول خود را داشته باشید.
 • حداکثر زمان متوقف کردن یک سفارش و درخواست بازگشت وجه، حداکثر 72 ساعت پس از ثبت آن است. البته بعد از گذشت این زمان، امکان متوقف کردن سفارش وجود دارد، اما کلیک اول تعهدی نسبت به بازپرداخت وجه به کیف پول شما نخواهد داشت.
 • در صورتی که درخواست استرداد وجه موجود در کیف پول خود را دارید، می توانید از بخش پشتیبانی پنل کاربری، یک تیکت به دپارتمان مالی ارسال نمایید.
 • بازپرداخت وجه به روش پایا تنها در ساعات کاری و توسط واحد حسابداری مجموعه انجام خواهد شد.

تغییرات قوانین

 • کلیک اول ممکن است هر از چند گاهی بنا به سیاست های جدید مجموعه، این قوانین را بدون اطلاع قبلی بروز کند شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است. هرگونه بروز رسانی قوانین و مقررات سایت، از لحظه انتشار شرایط اصلاح شده در سایت لازم الاجرا می باشد. اگر پس از اعمال این تغییرات به استفاده از خدمات کلیک اول ادامه دهید، با قوانین بروز شده موافقت کرده اید. این وظیفه شما به عنوان کاربر سایت است که هر از چند گاهی این قوانین را مرور کنید تا از مفاد آن تعهدات فعلی آگاه شوید.

حل اختلاف

 • در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان اصفهان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سؤال یا ابهامی داشتید، می توانید از طریق ایمیل support[at]clickaval[dot]com یا شماره تماس 28422954-021 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 و پنجشنبه از ساعت 9 الی 12 به غیر از روزهای تعطیل با ما ارتباط برقرار کنید.

با سپاس فراوان - مدیریت کلیک اول