قوانین و مقررات

برای ثبت نام و فعالیت در کلیک اول

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سامانه کلیک اول لازم است پیش از سفارش خدمت مورد نظر خود، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید. کلیک اول سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

قوانین عمومی سایت

تمامی خدمات ارایه شده در سامانه کلیک اول در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای دسترسی به خدمت مورد نظر، کاربر باید اقدام به ثبت نام و افزایش اعتبار کیف پول خود نماید. این عمل در واقع به منزله دریافت دسترسی به خدمات متنوع کلیک اول می باشد.

هر کاربر در کلیک اول حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط کلیک اول در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع می باشد. همچنین کاربران کلیک اول حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.

در قسمت مربوط به سفارش های کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

سفارش سایت هایی که دارای کدهای خوش آمدگویی و یا خداحافظی بوده و یا هر گونه پیامی به محض ورود به سایت ظاهر نمایند، تائید نخواهند گردید.

تعهدات کلیک اول

کلیک اول این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس خدمات خود ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت ها یا همه پنل کاربری بطور موقت یا دائمی شود.

کلیک اول هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت، ویدیو یا هرگونه سفارش مشتریان ندارد.

کلیک اول هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا وب سایت کاربر یا دیگران شود ندارد.

کلیک اول در قبال انجام موفقیت آمیز بازدید از سایت هایی که بارگذاری آنها بیش از 10 ثانیه به طول انجامد، سایت هایی که کد مربوط به پخش موزیک و ویدئو آنلاین دارند و همچنین سایت هایی که حاوی بیش از 15 عکس باشند، هیچگونه تعهدی به عهده نخواهد داشت.

کلیک اول موظف است خدمت درخواستی مشتریان را به صورت تمام و کمال ارائه دهد. ملاک انجام سفارش های افزایش بازدید سایت، آمارگیر گوگل آنالیتیکس، ملاک انجام سفارش افزایش ورودی گوگل، سرچ کنسول گوگل، برای سفارش های کاهش رتبه الکسا، رتبه ارائه شده توسط الکسا و در مورد بازدیدهای ویدیو نیز آمار ارائه شده توسط پلتفرم مربوطه است.

کلیک اول تضمین می کند که ظرف مدت یک ماه پس از ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا، سایت را به رتبه موردنظر برساند.

توجه داشته باشید که در هنگام ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا، هرگز نباید تغییری در فایل html مربوطه ایجاد کنید. در غیر این صورت سفارش به صورت خودکار لغو خواهد شد.

هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند سایت ها یا کاربران مشکوک را جهت بررسی و جلوگیری از تخلف به حالت معلق یا عدم تایید درآورده و یا در صورت لزوم حذف نماید. این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت میکنند و هم به جهت بهتر شدن خدمات سامانه می باشد.

تعهدات مشتریان

از تماس تلفنی، پیامک، تیکت و یا ایمیل برای تایید و انجام پرهیز نمائید! روند تائید سایت ها بین 1 ساعت الی 24 ساعت پس از بررسی کامل زمان می برد و تنها در ساعات اداری انجام می پذیرند.

در صورتی که مشتری تناقضی در آمار بازدید سفارش با آمار گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول خود مشاهده کرد، موظف است ضمن ارسال تیکت، دسترسی مشاهده آمار را در اختیار پشتیبانی سایت قرار دهد. در غیر این صورت کلیک اول تعهدی در مورد رفع مشکل و عودت وجه ندارد.

در صورتی که سفارش کاهش رتبه الکسا 3 روز پشت سر هم (به صورت مداوم) و یا در طول یک ماه 5 روز (به صورت غیر مداوم) به خاطر مشکلات یا ضعیف بودن هاست، قرار ندادن فایل یا هر مسئله دیگری قطع باشد، کلیک اول هیچگونه تضمینی در مورد رسیدن به رتبه موردنظر در طی یک ماه نخواهد داد.

ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس کلیک اول است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.

لطفاً هر سایتی و یا كاربری كه قوانین فوق را رعایت نمی نمی کند را از طریق صفحه گزارش تخلف سایت به مدیریت گزارش نمائید

پیگیری سفارش

مهلت پیگیری هرگونه مشکل در سفارش، نهایتا 3 روز پس از اتمام آن سفارش می باشد. در صورت گذشت زمان بیشتر، کلیک اول هیچ مسئولیتی در این خصوص قبول نخواهد کرد.

پیگیری سفارش های خود را تنها در ساعات اداری انجام دهید. پشتیبان کلیک اول در ساعات غیر اداری موظف به پاسخگویی و پیگیری سفارش های مشتریان نمی باشد.

قوانین مالی

در صورتی که مدت زمان خاصی از سفارش گذشته باشد، عودت وجه به صلاحدید مدیریت سایت و تنها به ازای مقدار باقی مانده از سفارش انجام می پذیرد.

در صورت کنسل شدن سفارشی که هنوز آغاز نشده است، در هنگام عودت وجه 20 درصد از مبلغ بابت خسارت کسر می شود.

در تراکنش های ناموفقی که مبلغ از حساب شما کسر شود، حداکثر پس از 72 ساعت همان وجه به حساب بانکی شما بازخواهد گشت. در غیر این صورت از طریق تیکت و یا چت آنلاین، با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل info[at]clickaval.com یا شماره تماس 02128422954 شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و پنجشنبه از ساعت 9 الی 12 به غیر از روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.

با سپاس فراوان - مدیریت کلیک اول