قوانین و مقررات

برای ثبت نام و فعالیت در کلیک اول

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سامانه کلیک اول لازم است پیش از سفارش خدمت مورد نظر خود ، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه نمایید. کلیک اول سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد ، هستید.

1- تمامی خدمات ارایه شده در سامانه کلیک اول در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2- برای دسترسی به خدمت مورد نظر، کاربر باید اقدام به ثبت نام و افزایش اعتبار کیف پول خود نماید. این عمل در واقع به منزله دریافت دسترسی به خدمات بی نظیر و متنوع کلیک اول می باشد.

3- هر کاربر در کلیک اول حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط کلیک اول در اختیار کاربران قرار می گیرد ، ممنوع می باشد. همچنین کاربران کلیک اول حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.

4- پرداخت به ازای یکبار کلیک از یک IP می باشد اگر از همان IP بیشتر از یکبار کلیک شود پرداخت فقط یکبار صورت می گیرد.

5- سایت هایی که دارای کدهای خوش آمدگویی و یا خداحافظی بوده و یا هر گونه پیامی به محض ورود به سایت ظاهر نمایند ، تائید نخواهند گردید.

6- کلیک اول هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا ... کاربر یا دیگران شود ندارد.

7- کلیک اول در قبال انجام موفقیت آمیز بازدید از سایت هایی که بارگذاری آنها بیش از 10 ثانیه به طول انجامد ، سایت هایی که کد مربوط به پخش موزیک و ویدئو آنلاین دارند و همچنین سایت هایی که حاوی بیش از 15 عکس باشند ، هیچگونه تعهدی به عهده نخواهد داشت.

8- کلیک اول این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس خدمات خود ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت ها یا همه پنل کاربری بطور موقت یا دائمی شود.

9- کلیک اول هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت ، ویدیو یا هرگونه سفارش دیگر کاربران ندارد.

10- در قسمت مربوط به سفارش های کاربران ، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی ، اخلاقی ، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند ، ممنوع است.

11- از تماس تلفنی ، پیامک ، تیکت و یا ایمیل برای تایید و انجام پرهیز نمائید! روند تائید سایت ها بین 1 ساعت الی 24 ساعت پس از بررسی کامل زمان می برد و تنها در ساعات اداری انجام می پذیرند.

12- هر زمانی که مدیریت لازم بداند می تواند سایت ها یا کاربران مشکوک را جهت بررسی و جلوگیری از تخلف به حالت معلق یا عدم تایید درآورده و یا در صورت لزوم حذف نماید. این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت میکنند و هم به جهت بهتر شدن خدمات سامانه می باشد.

13- ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس کلیک اول است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد.

14- در صورت کنسل شدن سفارشی که هنوز آغاز نشده است ، 20 درصد از مبلغ بابت خسارت برداشت می شود.

15- در هنگام سفارش ثبت سایت در الکسا به این نکته توجه داشته باشید که سایت هایی با پسوند .ir به دلیل تحریم ها ، قابل ثبت نمی باشند. اگر برای سایت با پسوند ir درخواست ثبت نمایید ، مبلغ به کیف پول شما بازگشت داده می شود.

16- اگر سایت خود را در الکسا ثبت نکرده باشید ، کلیک اول هیچگونه تضمینی در مورد افزایش تعداد لینک های شما در الکسا نخواهد داد.

17- توجه داشته باشید که در هنگام ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا ، هرگز نباید تغییری در فایل مربوطه ایجاد کنید. در غیر این صورت سفارش به صورت خودکار لغو خواهد شد

18- اگر یک سفارش کاهش رتبه الکسا 3 روز پشت سر هم (به صورت مداوم) و یا در طول یک ماه 5 روز (غیر مداوم) ب خاطر مشکلات هاست یا ضعیف بودن هاست ، قرار ندادن فایل یا هر مسئله دیگری قطع باشد ، دیگر تضمینی از جانب کلیک اول نخواهد بود ک سفارش سر ماه به رتبه پلن خریداری شده برسانیم

19- مهلت پیگیری هرگونه مشکل در سفارش ، نهایتا 3 روز پس از اتمام آن سفارش می باشد. در صورت گذشت زمان بیشتر ، کلیک اول هیچ مسئولیتی در این خصوص قبول نخواهد کرد.

20- این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سرویس یا این توافقنامه داشتید با ما به آدرس اینترنتی زیر در میان بگذارید.

21- لطفاً هر سایتی و یا كاربری كه قوانین فوق را رعایت نمی نمی کند را از طریق صفحه گزارش تخلف سایت به مدیریت گزارش نمائید.


درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل support[at]clickaval.com یا شماره تماس 03133447262 شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و پنجشنبه از ساعت 9 الی 12 به غیر از روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید

با سپاس فراوان - مدیریت کلیک اول