افزایش ورودی گوگل

ترافیک ارگانیک از گوگل توسط کاربران واقعی

در صورتی که قصد دارید ترافیک ورودی سایت خود را از طریق گوگل افزایش داده و بر روی الگوریتم های گوگل به صورت هدفمند تاثیر بگذارید، افزایش ورودی گوگل کلیک اول همان ابزاری است که به آن نیاز دارید.

قابل مشاهده در سرچ کنسول کاربران تمام ایرانی رعایت اصول ورودی موثر

محاسبه آنلاین قیمت ها

با استفاده از فرم زیر می توانید هزینه کمپین افزایش ورودی گوگل را به صورت آنلاین مشاهده کنید.
تومان

* منظور از زمان هر بازدید، مجموع مدت زمان حضور کاربر در صفحه اصلی سایت و تمامی زیر صفحات است. امکاناتی نظیر بازدید از دیگر صفحات سایت (زیر صفحه) و ... در هنگام ثبت سفارش خرید ورودی گوگل قابل انتخاب بوده و بسته به مجموع زمان بازدیدها، هزینه افزایش پیدا می کند.

خرید ورودی گوگل

ورودی گوگل سایت خود را با کلمه کلیدی دلخواه افزایش دهید.

یکی از مهمترین ملاک های رتبه دهی گوگل، ترافیک ورودی از این موتور جستجو است. در واقع شما برای اینکه بتوانید جایگاه مناسبی را در نتایج جستجوی گوگل به دست آورید، باید به دنبال راهی برای افزایش ورودی گوگل سایت خود باشید. کلیک اول با ارائه چنین بازدیدهایی به صورت کاملا ارگانیک با کاربران ایرانی، می تواند شما را در رسیدن به رتبه های برتر گوگل یاری کند.

در سالیان اخیر، رقابت بر سر رسیدن به نتایج نخست بسیار زیاد شده و اکثر وب سایت ها، پارامترها و فاکتورهای مدنظر گوگل را رعایت کرده اند. همچنین با توجه به تغییرات الگوریتم های گوگل برای نمایش نتایج صحیح، رقابت برای حضور در رتبه های برتر بیشتر شده است. در چنین فضای شدید رقابتی، یکی از مواردی که می تواند مزیت فوق العاده ای برای وب سایت شما به وجود بیاورد، افزایش بازدید گوگل است.

افزایش ورودی گوگل

فرآیند ثبت نام و ساخت کمپین

در سامانه هوشمند کلیک اول

ثبت نام در پنل کاربری پیش از هر چیزی، شما باید در پنل کاربری کلیک اول ثبت نام کرده تا بتوانید از خدمات متنوع سایت در زمینه افزایش ترافیک استفاده نمایید.
ساخت کمپین پس از ثبت نام و تایید اطلاعات، می توانید کمپین های مورد نظر خود را ایجاد کرده و از طریق موجودی کیف پول، آن ها را پرداخت کنید.
افزایش اعتبار کیف پول در صورتی که موجودی حساب کاربری شما کافی نباشد، ابتدا باید از قسمت امور مالی، کیف پول خود را شارژ کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.
ثبت نهایی سفارش حال می توانید کمپین خود را ثبت کرده تا سیستم آن را بررسی و تایید نماید. این فرآیند بین چند دقیقه تا حداکثر 1 ساعت به طول می انجامد.
مشاهده آمار پس از تایید نهایی، کمپین شروع به کار کرده و شما می توانید آمار ترافیک ورودی را از طریق گوگل آنالیتیکس و یا آمارگیر پنل کاربری کلیک اول مشاهده کنید.

سیستم افزایش ورودی گوگل کلیک اول چگونه کار می کند؟

فرآیند افزایش بازدید در گوگل به این صورت است که کاربران واقعی با آی پی ایران و مرورگر خود، کلمه کلیدی انتخابی شما را در گوگل جستجو کرده و لینک سایت را در نتایج پیدا می کنند. پس از حدود 1 دقیقه، با کلیک بر روی لینکی که در نتایج جستجو وجود دارد، وارد سایت می شوند و به میزان دقایقی که در سفارش خود تعیین کرده اید، در سایت شما حضور خواهند داشت. همچنین عملیاتی مانند اسکرول صفحه که یکی از معیارهای طبیعی بودن بازدید است، توسط کاربران انجام می شود.

نکته: دقت کنید که با توحه به واقعی بودن بازدیدها، سایت شما باید با کلمه کلیدی انتخاب شده در بین 100 نتیجه اول گوگل حضور داشته باشد. اگر سایت در نتایج 10 صفحه اول گوگل یافت نشود، سفارش توسط سیستم به حالت نامعتبر تغییر وضعیت خواهد داد. چنانچه این اتفاق رخ داد، باید کلمه کلیدی جدیدی برای سفارش تعیین کنید تا کمپین شما مجددا توسط پشتیبانان بررسی و تایید شود.

مزیت های خرید بازدید گوگل

خرید بازدید گوگل چه مزایایی دارد؟

مدیران سایت ها همواره در پی استفاده از راهکارهایی هستند که از طریق آن بتوانند گام موثری را در زمینه افزایش ورودی از گوگل بردارند. افزایش ورودی گوگل از آن جهت اهمیت بسیاری دارد که سبب ارتقای رتبه یک وب سایت در کلمات کلیدی مختلف در مقایسه با رقبای آن می شود.

از جمله راهکارهای موثر در این زمینه، خرید ورودی گوگل به شکلی صحیح و اصولی است که با توجه به میزان جستجوی کلمه کلیدی صورت گیرد. این کار می تواند در مسیر بهبود جایگاه سایت بسیار مفید واقع شود.

از آن جایی که گوگل مرجع بسیاری از کاربران وب برای جستجوی مطلب مورد نظرشان است، افزایش بازدید گوگل همواره یکی از دغدغه های اصلی مدیران سایت ها به شمار می رود.

راه های مختلفی برای بهبود رتبه سایت در گوگل وجود دارد. تولید محتوای مناسب، بهبود سئوی سایت و تبلیغات هوشمندانه، در افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو موثر است. اما راه دیگری نیز برای این مسئله وجود دارد و آن خرید بازدید گوگل است. مجموعه کلیک اول، افزایش ورودی گوگل را به صورت واقعی، همراه با امکانات متنوع بازدید فراهم آورده است.

مستندات ارائه شده توسط گوگل

در مورد بهبود جایگاه سایت از طریق سرچ و کلیک

یکی از پتنت های (ثبت اختراع) گوگل

کلیک های بیشتر باعث بهبود رتبه سایت می شود.

به گفته پتنت گوگل، احتمال دارد واکنش کاربر نسبت به نتایج جستجوی خاص یا لیست نتایج جستجو، اندازه گیری و ثبت شود. بنابراین، نتایجی که کاربران اغلب روی آنها کلیک می کنند، رتبه بالاتری را به دست می آورند.

معماری موتور جستجو گوگل

تعداد کلیک ها برای گوگل اهمیت دارد!

استفاده از داده های مربوط به کلیک ها و بازدیدها برای رتبه بندی نتایج جستجو، کاری کاملا منطقی عقلانی بوده و نادیده گرفتن این داده ها احمقانه است. [...] کاملا مشخص است که هر موتور جستجوی معقول و منطقی از داده های کلیک بر روی نتایج خود بهره می گیرد تا از بازخورد آن برای بهبود رتبه بندی و کیفیت نتایج جستجو استفاده کند. نتایجی که کلیک کمتری دارند باید در نتایج پایین تر قرار بگیرند. چرا که کمتر با عبارات جستجو شده ارتباط دارند، و بدیهی است که نتایجی که مرتبا کلیک می شوند، به سمت نتایج بالا صفحه می روند.

پاسخ کارشناسان گوگل به یکی از شکایات کاربران

کلیک های بیشتر نمایانگر کیفیت بهتر است.

بنابراین، داده های کلیک (لینک وب سایت های که کاربران روی آن ها کلیک می کنند)، برای ارزیابی نتایج جستجوی گوگل بسیار مهم است. تعداد کلیک های بیشتر بر روی یک صفحه وب، کیفیت بهتر آن را نشان می دهد و رتبه بندی صفحات در نتایج جستجو تحت تاثیر قرار می گیرد. همانطور که رئیس سابق کیفیت جستجوی گوگل، مدیر Udi شهادت داد:

رتبه بندی تحت تاثیر داده های کلیک قرار می گیرد. اگر متوجه شویم که برای یک ورودی سرچ خاص، به فرض، 80 درصد مردم بر روی نتیجه شماره 2 و فقط 10 درصد بر روی نتیجه شماره 1 کلیک می کنند، پس از مدتی می فهمیم که احتمالا نتیجه 2 نتیجه ای بوده که مردم می خواهند، بنابراین رفتار کاربران و داده های به دست آمده، جایگاه نتایج 1 و 2 را تغییر می دهیم.

همانطور که از مستندات گوگل مشخص است، تمام کلیک هایی که روی نتایج گوگل انجام می شوند، به عنوان رفتار یا واکنش کاربران تلقی شده و تاثیر مستقیم بر رتبه بندی سایت ها خواهد داشت. برای بررسی صحت هریک از موارد ذکر شده در بالا، می توانید بر روی عکس مورد نظر کلیک کنید.

ویژگی های پلان افزایش ورودی گوگل

با سفارش افزایش بازدید گوگل ایران به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما می توانید هنگام ثبت سفارش، تعداد کاربر روزانه مورد نیاز خود را تعیین کنید. همچنین با انتخاب تعداد روزهای سفارش، می توانید بازدید کل پکیج خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید.

تعیین مدت زمان حضور کاربر

تعیین مدت زمان حضور کاربر

در زمان ساخت کمپین، می توانید مدت زمان حضور کاربر را بر روی صفحه اصلی و سایر صفحات سایت تعیین کنید. بهتر است مجموع زمان حضور کاربر را بر روی صفحات سایت، به طور میانگین بین 2 تا 3 دقیقه تنظیم کنید.

تعیین تعداد زیرصفحه

تعیین تعداد زیرصفحه

می توانید تعیین کنید که هر کاربر بیش از یک صفحه از سایت شما را بازدید کند. تعداد این بازدیدهای زیرصفحه در پنل کاربری قابل تنظیم است. برای این امر باید گزینه "بازدید از دیگر صفحات سایت" را تیک زده و تنظیمات مناسب را اعمال کنید.

بازدید با آی پی های ایران

بازدید با آی پی های ایران

سیستم افزایش بازدید گوگل کلیک اول، بازدیدهایی کاملا معتبر و واقعی با آی پی های تماما ایرانی ارائه می کند. این نوع افزایش ترافیک بر روی رتبه محلی سایت شما در ایران تاثیر مثبت می گذارد.

کاهش بانس ریت

کاهش بانس ریت

با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت، می توانید تعیین کنید که کاربران از لینک های داخلی سایت شما نیز بازدید کنند. این مسئله باعث کاهش بانس ریت وب سایت می شود.

انتخاب دستگاه نمایش دلخواه

قابلیت انتخاب دستگاه نمایش

تمامی بازدیدکنندگانی که در سیستم هوشمند کلیک اول حضور دارند، کاملا واقعی بوده و از دستگاه نمایش (کامپیوتر، موبایل) و مرورگر خاص خود استفاده می کنند. شما می توانید تعیین کنید که بازدیدکنندگان، با چه دستگاهی بازدیدها را انجام دهند.

نمایش زنده آمار

سیستم زنده نمایش آمار کلیک اول، این امکان را برای سفارش های افزایش ورودی گوگل فراهم آورده تا آمار بازدید خود را مشاهده کنید. بدین منظور کافی است تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده کنید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

گوگل سرچ کنسول

سفارش های افزایش ورودی گوگل که با کلمه کلیدی مورد نظر ثبت می کنید، در ابزار سرچ کنسول (Search Console) قابل مشاهده و پیگیری است. سرچ کنسول، آمار ترافیک ورودی از گوگل را با 2 یا 3 روز تاخیر نمایش می دهد. یعنی اگر امروز سفارشی در کلیک اول ثبت کنید، 2 الی 3 روز دیگر می توانید آمار تعداد نمایش و کلیک آن را در سرچ کنسول مشاهده کنید. البته آمار بازدید کلیک اول به صورت لحظه ای در تمامی آمارگیرها، مانند گوگل آنالیتیکس قابل نمایش است.

تاثیر انتخاب زیر صفحه در سفارش افزایش بازدید گوگل

نکته دیگری که می توانید هنگام سفارش افزایش ورودی گوگل به آن توجه داشته باشید، انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت دارد. تعداد مناسب برای این گزینه، حداقل در حدود 2 الی 4 صفحه می باشد. هر چه نمایش دیگر صفحات سایت (زیر صفحات) توسط هر کاربر بیشتر باشد، تاثیر بهتری بر روی الگوریتم های گوگل و جایگاه سایت در نتایج جستجو می گذارد.

چگونه با خرید ورودی گوگل بهترین بازخورد را دریافت کنیم؟

شما برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از سفارش خود به دست آورید و باعث دریافت ورودی گوگل سایت شوید، لازم است که پارامترهای طبیعی بودن بازدیدها را رعایت کنید.

 • بهبود سئو و بهینه سازی سایت

  پیش از این که بخواهید باعث افزایش ورودی گوگل سایت خود شوید، باید دقت کنید که ورودی، یک پارامتر و فاکتور جانبی به شمار می رود. بنابراین پیش از هر کاری، باید بهینه سازی سایت خود را کاملا اصولی رعایت کنید. اگر سئوی داخلی را به درستی انجام نداده باشید، تاثیر چندانی در نتایج گوگل نخواهید دید.

 • کار بر روی سیگنال برند (برند منشن)

  اگر می خواهید از سرویس ورودی گوگل بهترین بازخورد را دریافت کنید، بهتر است ابتدا روی برند سازی سایت خود کار کرده و صفحات سایت خود را همراه با نام برند به گوگل معرفی کنید.

 • استراتژی انتخاب کلمه کلیدی درست

  در هنگام ثبت سفارش افزایش جستجوی گوگل، اولین و مهمترین گام، انتخاب کلمه کلیدی مناسب است. اگر بازدیدهای شما از نظر گوگل کاملا طبیعی به نظر برسد. درست است که بازدیدکنندگان کلیک اول، تمامی پارامترهای مدنظر گوگل را رعایت می کنند، اما در حالت عادی، منطقی نیست که یک سایت با یک کلمه کلیدی، به یکباره ترافیک زیادی از گوگل دریافت کند. مخصوصا اینکه با آن کلمه جزو نتایج ابتدایی در صفحه اول هم نباشد.

  بهترین راه، استفاده از ترکیب کلمه کلیدی همراه برند است. برای مثال "خرید ورودی گوگل کلیک اول". در این ترکیب، خرید ورودی گوگل کلمه کلیدی و کلیک اول نام برند است. استفاده از این ترکیب طبیعی به نظر می رسد؛ چرا که ممکن است شما تبلیغات اینترنتی خاصی برای برند و خدمات خود انجام دهید. چنانچه سئوی سایت خود را رعایت کرده باشید، قطعا جزو نتایج اول جستجو قرار دارید.

 • کاهش بانس ریت با کلیک روی لینک داخلی

  با انتخاب گزینه بازدید از دیگر صفحات سایت (به تعداد 2 الی 3) می توانید بانس ریت را کاهش دهید. این مورد یکی از ملاک های مهم رضایت کاربر از سایت است. زمانی که کاربر از لینک های دیگر شما نیز بازدید می کند، به این معناست که محتوای سایت شما برای او جذاب بوده است.

 • انتخاب زمان حضور کاربر

  برای اینکه بازدیدها کاملا طبیعی به نظر برسد، لازم است که بازه ماندگاری کاربران بین 120 تا 180 ثانیه باشد. این مدت، شامل مجموع زمان حضور کاربر بر روی صفحه اصلی و دیگر صفحات می باشد. یکی دیگر از فاکتورهای رضایت مندی و طبیعی بودن بازدید گوگل این است که کاربر بیشتر در سایت شما باقی بماند و از صفحات بیشتری بازدید کند.

ورودی گوگل بخریم یا بازدید سایت؟

چنانچه هدف شما از ساخت کمپین دریافت ورودی گوگل، بهبود جایگاه در گوگل است، پیشنهاد می کنیم از خدمات بازدید ما به صورت مکمل یکدیگر استفاده کنید. یعنی کمپین های بازدید سایت و ورودی گوگل را موازی و با تعداد بازدید معقول ثبت کنید.

چه تعداد بازدید گوگل بخریم؟

پیش از این توصیه کردیم که از انتخاب کلمه کلیدی به تنهایی خودداری کرده و به جای آن از ترکیب کلمه کلیدی و برند استفاده کنید. بنابراین محدودیتی برای انتخاب تعداد بازدید وجود ندارد. در حالت طبیعی، شما می توانید در زمان برندسازی و با انجام تبلیغات گسترده، کاری کنید که کاربران زیادی به همین شکل وارد سایت شما شوند. پس اگر می خواهید به جای صرف هزینه های بالا برای برندسازی، از خرید ورودی گوگل استفاده کنید، می توانید با استفاده از عبارت کلیدی به اضافه برند با حجم بالای ترافیک، روی جایگاه و برندسازی سایت خود تاثیر مثبت بگذارید.

خرید ورودی گوگل

نسبت به ارزش و میزان جستجوی کلمه کلیدی، می توانید بین روزانه 30 بازدید (برای موضوعات معمولی) تا 150 بازدید برای موضوعات با جستجوی بالا انتخاب کنید. البته توجه کنید که برای طبیعی تر بودن ترافیک، همزمان از افزایش ترافیک سایت مستقیم نیز استفاده کنید. پیشنهاد کلیک اول برای کاربرانی که نمی دانند چه تعداد بازدید خریداری کنند، روزانه 50 تا 100 بازدید طی بازه زمانی سه هفته الی یک ماه است.

ترافیک گوگل برای کلمات کلیدی

برای کدام صفحه یا کلمه کلیدی ترافیک گوگل بگیریم؟

انتخاب صفحات و کلمات کلیدی برای ساخت کمپین، به هدف و استراتژی سئوی سایت بستگی دارد. اما اگر صفحه خاصی مدنظرتان نیست یا برای اولین بار است که قصد ایجاد کمپین ورودی گوگل دارید، پیشنهاد ما این است که صفحه اصلی سایت را انتخاب کرده و کلمه کلیدی را اسم برند قرار دهید. در حالت طبیعی، ابتدایی ترین نوع ترافیک از گوگل توسط کاربران با اسم برند رخ می دهد.

در گام دوم می توانید از ترکیب کلمه کلیدی برند استفاده کنید. در صورتی که کمپین های تبلیغاتی یا بازدید مستقیم برای صفحات داخلی سایت خود دارید، می توانید کمپین ورودی گوگل را نیز برای آن صفحات فعال کنید.

آیا خرید بازدید گوگل باعث جذب کاربر می شود؟

سیستم خرید ورودی گوگل کلیک اول به این شکل کار می کند که تعدادی از کاربران، کامپیوتر و موبایل خود را در اختیار کلیک اول قرار داده و بازدیدها به وسیله مرورگر و سیستم آن ها انجام می شود. با این که تمامی پارامترهای طبیعی بودن بازدیدها رعایت می شود، اما خود کاربران دخل و تصرفی در انجام آن ها ندارند.

به همین دلیل، این بازدیدها به خودی خود باعث حذف کاربر، ثبت نام و افزایش فروش محصولات و خدمات شما نمی شود. برای رسیدن به چنین هدفی، باید از روش هایی مانند سئو و بهینه سازی، تبلیغات کلیکی یا گوگل ادز استفاده کنید.

فایده بازدیدهایی که تبدیل به کاربر نمی شوند چیست؟

شما به کمک چنین ترافیکی، می توانید روی الگوریتم های گوگل تاثیر گذاشته و فرایند سئوی سایت خود را بهبود ببخشید. به بیان دیگر، با تاثیرگذاری بر روی نرخ کلیک (CTR)، توجه گوگل را نسبت به نام برند خود افزایش دهید و باعث رشد صفحات سایت در بین کلمات کلیدی شوید. برای مثال اگر در صفحات آخر گوگل هستید (نتایج 50 تا 100) به صفحات اول گوگل راه پیدا می کنید و اگر لینک های آخر صفحه اول هستید، به لینک های اول صفحه یک خواهید رسید.

همچنین کار بر روی سینگال برند می تواند کمک کند تا در هنگام جستجوی کاربر، سایت شما در بین پیشنهادهای گوگل نمایش داده شده و احتمال ورود کاربران واقعی به سایت افزایش پیدا کند. اما بهبود جایگاه سایت به کمک این ابزار، مستلزم رعایت فاکتورهای مهم سئو و برند است که حتما باید به آن توجه داشته باشید.

مواردی که باید پیش از ثبت سفارش رعایت شوند:

 1. اطمینان از نصب و فعال بودن آمارگیر گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول
 2. بررسی توانایی هاست برای میزان ترافیک دریافتی
 3. کاهش حجم فایل ها و کدهای موجود در صفحه به کمک بهینه سازی فایل ها و کدها
 4. اطمینان از استاندارد بودن صفحه از نظر سئو داخلی و عدم وجود خطا
نکات پیش از ثبت سفارش افزایش ورودی گوگل

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از ابزار افزایش بازدید گوگل است، پس از ثبت نام، باید از طریق گزینه "شارژ کیف پول"، موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، کمپین مورد نظر خود را ایجاد کنید.

نکات کلیدی

در مورد ثبت هر چه بهتر سفارش افزایش ورودی گوگل و دریافت بهترین بازخورد

نکات کلیدی ثبت سفارش افزایش بازدید گوگل
 • تا حد امکان از ترکیب کلمه کلیدی و برند استفاده کنید.

  همان طور که پیش از این گفته شد، استراتژی انتخاب کلمه کلیدی از اهمیت زیادی برخوردار است. طبیعی ترین حالت، استفاده از ترکیب کلمه کلیدی و نام برند بوده که بر روی جایگاه خود کلمه کلیدی نیز تاثیر می گذارد.

 • در انتخاب تعداد بازدیدها دقت کنید.

  در صورتی که کمپین خود را تنها با کلمه کلیدی و بدون استفاده از نام برند ایجاد می کنید، حتما به جایگاه فعلی سایت در گوگل، تعداد نمایش و کلیک و میزان CTR سایت خود دقت کنید و میزان بازدیدهای انتخابی را روی عدد متناسبی قرار دهید تا به یکباره به نتایج سرچ کنسول سایت شوک وارد نکنید.

 • به طور مداوم روی سئوی سایت خود کار کنید.

  ترافیک از گوگل به تنهایی نمی تواند ضامن بهبود جایگاه سایت شما در نتایج جستجو شود. میزان ورودی تنها یک پارامتر جانبی از بین بیش از 200 پارامتر گوگل برای رتبه دهی به سایت ها است. پس در کنار ثبت سفارش، روی بقیه پارامترهای گوگل نیز کار کنید.

سوالات متداول

سوال و جواب هایی در مورد خدمت افزایش بازدید گوگل

آیا بازدیدهای ارائه شده توسط کلیک اول واقعی هستند؟

بازدیدها در سیستم کلیک اول کاملا توسط کاربران واقعی انجام می شود که همه آن ها دارای IP معتبر و ایرانی هستند و تمامی آن ها از کامپیوتر و مرورگر خاص خود برای بازدیدها استفاده می کنند. اما تفاوتی که بین این نوع بازدید با کاربران سایت شما وجود دارد این است که این بازدیدها توسط کامپیوتر کاربران ما انجام شده و خود این افراد دخل و تصرفی در انجام بازدیدها ندارند. اما به دلیل طبیعی بودن بازدیدها و انجام آن توسط آی پی ها و مرورگرهای واقعی، کاملا توسط گوگل تائید شده هستند.

سفارش ورودی گوگل چه تاثیری در سئو و بهینه سازی دارد؟

افزایش ورودی گوگل، یکی از پارامترهای حساس برای گوگل است و یک شاخص مهم در مورد میزان محبوبیت سایت شما در میان دیگر نتایج می باشد. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ورودی گوگل، یک پارامتر جانبی بوده و باید همراه و گاهی اوقات بعد از سئو سایت مورد استفاده قرار گیرد.

آیا خرید ورودی گوگل برای سایت مضر است؟

در صورتی که شما تمامی فاکتورهای تولید محتوا و سئوی سایت را رعایت کرده و در هنگام ثبت سفارش نیز پارامترهای طبیعی بودن را مورد توجه قرار دهید، ورودی گوگل نقش مفیدی را برای سایت شما ایفا می کند. دقت کنید که این ابزار را در جهت افزایش سیگنال های برند بکار برده و سعی در استفاده از ترکیب کلمه کلیدی + برند، داشته باشید تا به بهبود برندسازی سایت شما با آن کلمه کلیدی کمک کند.
توجه داشته باشید که صفحات هدف سایت شما، به درستی در گوگل ثبت شده باشند و حتما در بین چند نتیجه اول گوگل قرار داشته باشند. در کل ورودی هایی از نظر گوگل مضر هستند که با دستکاری پارامترهای گوگل و یا ایجاد کدهای خاص در سایت و بدون رعایت پارامترهای کاربران طبیعی ایجاد می شوند.

آیا تنها خرید ورودی گوگل ما را به رتبه دلخواه می رساند؟

خیر، گوگل برای رتبه دهی سایت ها الگوریتم ها و پارامترهای زیادی را برای رتبه دهی سایت ها مورد بررسی قرار می دهد. ورودی گوگل یک پارامتر مهم به حساب می آید که می تواند روی برندسازی شما موثر باشد. هنگامی که تمامی این فاکتورهای طبیعی را رعایت کنید، می تواند تاثیر مثبتی روی جایگاه شما بگذارد. البته دقت کنید که در هنگام ثبت سفارش نیز طبق توضیحاتی که در مورد دریافت بهترین بازخورد داده شد عمل کنید.

آیا ثبت سفارش در کلیک اول باعث پنالتی شدن سایت می شود؟

خیر، ورودی های گوگل کلیک اول کاملا فاکتورهای طبیعی را رعایت می کنند. در صورتی که روی سئوی سایت خود کرده باشید و سفارش را نیز به شکلی اصولی (که در بالا توضیح داده شد) ثبت کنید، تاثیر مثبت می گیرید. اما حتی اگر این بازدیدها در نظر گوگل غیر طبیعی به نظر برسد، در بدترین حالت ممکن آن ها را بی اثر می سازد.

آیا سرویس ورودی گوگل روی تبلیغات گوگل کلیک می کنند؟

بهتر است در زمان ثبت سفارش ورودی گوگل، تبلیغات گوگل فعال نداشته باشید. چرا که ممکن است برخی از کاربران به اشتباه روی لینک شما کلیک کنند.

آیا تمامی کاربران با آی پی ایران هستند؟

بله. تمامی افرادی که از سیستم هوشمند بازدید کلیک اول استفاده می کنند، از آی پی ایران استفاده می کنند تا تاثیرگذاری بهتری برای سایت های ایرانی داشته باشند. تفاوت ها در سرویس دهنده اینترنت، مرورگر و آی پی کاربران، باعث هر چه طبیعی تر بودن بازدیدها می شود.

چرا سفارش من نامعتبر شده است؟

زمانی یک سفارش نامعتبر می شود که یا لینک وارد شده در سفارش اشتباه بوده و یا سایت با کلمه کلیدی انتخابی در بین 100 نتیجه اول گوگل قرار نداشته باشد. در این حالت می توانید سفارش خود را ویرایش کرده و کلمه کلیدی و آدرس سایت را تغییر دهید.

آیا شروع و قطع ناگهانی سرویس ورودی گوگل برای سایت مضر است؟

خیر. در صورتی که عبارت کلیدی شما ترکیبی از کلمه کلیدی و برند باشد و همزمان نیز از بازدید مستقیم استفاده کنید، کاملا طبیعی خواهد بود. به دلیل اینکه این روش، کاملا مشابه با تبلیغات گسترده خواهد بود، هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

قیمت یک سفارش خرید ورودی گوگل به چه عواملی بستگی دارد؟

شما در هنگام ثبت سفارش افزایش ورودی سایت از طریق گوگل، می توانید پارامترهایی مانند تعداد آی پی در روز، تعداد روز بازدیدها و همچنین مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین کنید. مسلما هر چه از تعداد و زمان بالاتری استفاده کنید، هزینه سفارش شما افزایش پیدا خواهد کرد.

آیا بازدیدها در ساعات خاصی انجام می شوند؟

بازدیدهای ارائه شده توسط سیستم کلیک اول، برای هر سفارش در طول 24 ساعت شبانه روز پخش هستند. اما درصد انجام این بازدیدها در روز بیشتر و در شب کمتر هستند تا حالتی کاملا طبیعی داشته باشند.

آخرین مقالات ورودی گوگل

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به افزایش ورودی گوگل