افزایش ورودی گوگل

سیستـم ارائه خــدمات متنـوع جهت بهبود کسب و کار اینترنتی

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

ورودی گوگل

دریافت ورودی از گوگل

سئوی سایت خود را کلمه کلیدی دلخواه بالا ببرید

تمامی امکانات بی نظیری که در قسمت افزایش بازدید سایت وجود دارد ، در این بخش نیز مهیاست و شما می توانید با مشخص نمودن کلمه کلیدی دلخواه خود ، کاربران واقعی از گوگل و یا سایر موتورهای جستجو دریافت نمایید و جایگاه خود را در جستجوی کاربران بالاتر ببرید.

یکی از مهم ترین عوامل بهبود سئو و رتبه شما در موتور جستجو گوگل، ورودی سایت شما از طریق گوگل است. از دید گوگل زمانی که این اتفاق می افتد یعنی محتوا سایت شما نسبت به بقیه سایت های جستجو شده برای کاربران مفیدتر بوده است پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای سایت شما ثبت می کند.

ورود و سفارش

یکی از مهم ترین عوامل بهبود سئو و رتبه شما در موتور جستجوی گوگل، ورودی سایت شما از طریق گوگل است. از دید گوگل و سایر موتورهای جستحو زمانی که ورودی شما افزایش پیدا کند ، یعنی محتوای سایت شما نسبت به بقیه سایت های جستجو شده برای کاربران مفیدتر بوده است. پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای سایت شما ثبت می کند. مجموعه کلیک اول امکان گرفتن ورودی واقعی از گوگل را به همراه امکانات متنوع بازدید برای شما فراهم آورده است.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول ، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد ، بایستی پس از ثبت نام ، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود ، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستفیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است.

ویژگی های پلان دریافت ورودی از گوگل

تعیین مدت زمان بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی کلیک اول در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در رتبه الکسا و گوگل سایت شما دارد.

تعیین تعداد بازدید صفحات سایت (زیرصفحه)

همچنین این امکان وجود دارد که هر کاربر از بیش از یک صفحه از سایت شما بازدید به عمل آورد. تعداد این بازدیدها در پنل کاربری قابل تنظیم می باشد. هرچه نمایش زیرصفحه توسط هر کاربر بیشتر باشد ، بر روی رتبه الکسا و جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر بهتری می گذارد. برای این امر بایستی گزینه بازدید از زیرصفحه را تیک بزنید.

کاهش بانس ریت

با توجه به امکان فوق العاده بازدید از زیر صفحه ، کلیک اول به جرات ادعا می کند که می تواند بازدیدهایی با بانس ریت نزدیک به صفر درصد ارائه نماید و تاثیر بسیار مثبتی در رتبه الکسای سایت شما داشته باشد.

تائید آمار توسط گوگل آنالیز

بازدیدهایی که از طریق کلیک اول وارد سایت شما می شود ، کاملا به صورت واقعی بوده و توسط آمارگیرهای معتبری نظیر گوگل آنالیز و وبگذر قابل مشاهده و پیگیری می باشد.

نمایش زنده آمار در گوگل وبمستر

بازدیدهایی که از گوگل وارد سایت شما می شود ، در گوگل وبمستر سایت شما قابل مشاهده و پیگیری می باشند. از طریق مشاهده آمار خود می توانید از قابل تائید بودن این ورودی ها مطمئن شوید.

بهبود رتبه الکسا

بازدیدهای ارائه شده توسط کلیک اول ، بر روی تمامی عوامل موثر در الکسا تاثیر مثبتی دارد و در یک بازه یک الی سه هفته ، تاثیر شگرفی بر روی رتبه الکسای شما می گذارد.

ورودی گوگل

سفارش افزایش ورودی گوگل

با پنل کاملا فارسی و جذاب

همین حالا سفارش دهید
×