سوالات متداول

راهنمای سریع کاربران کلیک اول
اگر تراکنش ناموفق شود چه اتفاقی می افتد؟

در تراکنش های ناموفقی که مبلغ از حساب شما کسر شود، حداکثر پس از 72 ساعت همان وجه به حساب بانکی شما بازخواهد گشت. در غیر این صورت از طریق تیکت و یا چت آنلاین، با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید..

چه مدت طول میکشد تا تاثیر بازدیدها مشاهده شوند؟

به طور کلی بین دو هفته الی یک ماه زمان لازم است تا گوگل و الکسا متوجه افزایش ترافیک و ورودی های شما شوند و تغییرات لازم را روی سایت شما اعمال کنند.

آیا امکان کاهش قیمت ها به روش هایی مانند کد تخفیف وجود دارد؟

در زمان های خاص ممکن است کدتخفیف در اختیار کاربران خاصی که میزان سفارش آن ها در ماه از حد مشخصی بیشتر است ، در نظر گرفته شود. در حال حاضر نیز برای همه کاربران این امکان وجود دارد که هرچه اعتبار حساب خود را به میزان بیشتری افزایش دهند ، از تخفیف بیشتری بهرمند شوند.

آیا بازدیدهای گوگل تاثیری در رتبه سایت در گوگل می گذارد؟

تعداد ورودی از گوگل تنها ملاک برای رتبه بندی سایت نیست. اگر سایت شما از لحاظ سئو در شرایط مناسبی باشد و بازدیدها را به صورت کاملا مناسب (از نظر تعداد آی پی ، مدت زمان بازدید و ...) انتخاب نمایید ، در دراز مدت تاثیر ثبت آن را مشاهده خواهید نمود.

مدت زمان تائید سفارش چقدر می باشد؟

بسته به تعداد سفارش ها ، ممکن است تائید و ورود آن ها به دیتابیس سیستم تا 24 ساعت زمان ببرد. البته اولویت با سفارش هایی می باشد که هزینه بیشتری دارند.

معنای سفارش نامعتبر چیست؟

سفارش نامعتبر زمانی رخ میدهد که یا لینک ارسالی از طرف کاربر اشتباه بوده و یا در هنگام سفارش افزایش ورودی گوگل ، سایت در بین 100 نتیجه اول گوگل قرار نداشته باشد. در این حالت تنها باید لینک و یا کلمه کلیدی درست را از طریق تیکت برای ما ارسال نمایید تا بازدیدها قرار داده شوند.

آیا امکان تغییر سفارش وجود دارد؟

برای تغییر سفارش ، باید در قالب ارسال یک تیکت جدید ، تغییرات موردنظر خود را برای ما ارسال نمایید. این تغییرات توسط اپراتور در سیستم اعمال می شود اما برای شما قابل رویت نیست.

با سپاس فراوان - مدیریت کلیک اول