افزایش بازدید ویدیو آپارات و یوتیوب

سیستـم ارائه خــدمات متنـوع جهت بهبود کسب و کار اینترنتی

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

افزایش بازدید ویدیو

بازدید ویدیوی خود را در هر سایت دلخواه بالا ببرید

به کمک این خدمت بی نظیر که به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه می شود ، می توانید بازدید ویدیوی خود را در سایت هایی نظیر یوتیوب ، آپارات ، نماشا ، رادیوجوان ، جعبه و ... افزایش داده و آن را در جمع پربازدیدترین های سایت دلخواه قرار دهید.

شما در این روش می توانید به راحتی ویدیوی مورد نظر خود را در سایت های اشتراک ویدیو آپلود نموده و سفارش افزایش بازدید خود را به صورت نامحدود به ثبت برسانید. این بازدیدها تا سقف روزانه سی هزار عدد اعمال می شود و آمار ویدیوی شما را به صورت کاملا واقعی افزایش می دهد.

ورود و سفارش
افزایش بازدید ویدیو

افزایش لایک ویدیو!

این امکان برای شما وجود دارد که لایک ویدیوی خود را در سایت هایی نظیر آپارات و جعبه (و سایر سایت های اشتراک ویدیو که برای لایک در آن ها نیازی به ثبت نام و ورود کاربر ندارد) افزایش داده و محبوبیت ویدیوی خود را به شکلی باور نکردنی افزایش دهید.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول ، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد ، بایستی پس از ثبت نام ، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود ، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستفیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است.

ویژگی های پلان افزایش بازدید ویدیو

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما با استفاده از پنل کاربری اختصاصی کلیک اول ، می توانید تعداد دقیق بازدید ویدیوی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش را بسته به نیاز خود ، شخصی سازی کنید.

تعیین دقیق تعداد لایک

در بخش افزایش بازدید ویدیو ، امکان افزایش تعداد لایک برای ویدیوهای آپارات و جعبه وجود دارد. شما می توانید تعداد دقیق لایک مورد نیاز خود را نیز در همین صفحه انتخاب کنید

افزایش بازدید واقعی به صورت نامحدود

سفارش بازدید ویدیو به صورت نامحدود بوده و شما هرچندهزار بازدیدی که نیاز داشته باشید می توانید انتخاب کنید. البته در حال حاضر امکان افزایش بازدید به صورت حداکثر سی هزار بازدید در هر شبانه روز می باشد.

دریافت ورودی از سایت اشتراک دهنده

امکان فوق العاده ای که برای افزایش بازدید ویدیو وجود دارد این است که شما می توانید از سایت اشتراک دهنده ویدیو ، به سایت خود لینک دهید. به این منظور می توانید از قسمت دریافت ورودی از گوگل ، آدرس سایت خود و سایت مرجع را وارد کرده و بازدید خود را به صورت واقعی و از سایت اشتراک دهنده دریافت نمایید.

افزایش بازدید ویدیو

سفارش افرایش بازدید ویدیو

با پنل کاملا فارسی و جذاب

همین حالا سفارش دهید
×