افزایش بازدید آپارات - افزایش بازدید یوتیوب - افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام

سیستـم افزایش بازدید ویدیو جهت بهبود کسب و کار اینترنتی

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

خدمات کلیک اول

با کلیک اول همراه باشید تا از خدمات ویژه ما نهایت استفاده را ببرید

افزایش بازدید ویدیو

بازدید ویدیوی خود را در آپارات ، یوتیوب و اینستاگرام بالا ببرید

به کمک این خدمت فوق العاده که به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه می شود ، می توانید بازدید ویدیو خود را در سایت هایی نظیر یوتیوب ، آپارات و اینستاگرام افزایش داده و آن را در جمع پربازدیدترین های سایت دلخواه قرار دهید.

شما در این روش می توانید به راحتی ویدیوی مورد نظر خود را در سایت های اشتراک ویدیو آپلود نموده و سفارش افزایش بازدید ویدیو خود را به صورت نامحدود به ثبت برسانید. این بازدیدها تا سقف روزانه سی هزار عدد اعمال می شود و آمار ویدیوی شما را به صورت کاملا واقعی افزایش می دهد.

خدمات افزایش بازدید ویدیو آپارات ، یوتیوب و اینستاگرام

قیمت های افزایش بازدید ویدیو

وب سایت کلیک اول به عنوان ارائه دهنده خدمات در زمینه افزایش بازدید ویدیو به صورت تضمینی ، امکانات منحصربفردی را برای سایت شما در نظر گرفته تا بتوانید به کمک آن ها ، بازدید ، لایک و دنبال کننده های خود را در آپارات ، یوتیوب و اینستاگرام اقزایش دهید. شما عزیزان همینک می توانید با انتخاب گزینه های موردنظر بهبود رتبه الکسا و پرداخت آن از طریق درگاه مستقیم ، باعث افزایش بازدید ویدیو خود شوید.

اگر به تازگی یک پیج در سایت های اشتراک ویدیو ایجاد کرده اید و هنوز ویدیوهای شما از تعداد بازدید و لایک مناسبی برخوردار نیست ، می توانید با ثبت سفارش در پنل کاربری کلیک اول ، اعتبار پیج خود را افزایش دهید..

افزایش بازدید آپارات
هزینه هر 1000 بازدید آپارات 7,000 تومان
  • هزینه هر 1000 لایک : 20,000 تومان
  • هر 100 دنبال کننده : 30,000 تومان
افزایش بازدید یوتیوب
هزینه هر 1000 بازدید یوتیوب 75,000 تومان
  • هزینه هر 1000 لایک : 800,000 تومان
  • هر 100 دنبال کننده : 100,000 تومان
افزایش ویو اینستاگرام
هزینه هر 1000 بازدید اینستاگرام 5,000 تومان
  • هزینه هر 1000 لایک : 20,000 تومان
  • هر 100 دنبال کننده : ----

افزایش بازدید آپارات

امروزه با گسترش دنیای وب ، سایت هایی مانند وب سایت آپارات به عنوان معتبرترین و بزرگترین سایت ایران که بهترین رتبه الکسا را در بین سایت های ایرانی دارد ، بستری مناسب را با رابط کاربری جذاب در اختیار همه افراد قرار داده تا به راحتی بتوانند ویدیوی خود را آپلود نموده و کسب و کار خود را تبلیغ نمایند. حال هر چه ویدیوهای یک کاربر از بازدید بالاتری برخوردار باشد ، اعتبار بیشتری نزد کاربران و بازدیدکنندگان یافته و تاثیر بیشتری در ذهن آنان می گذارد. ضمنا به دلیل اینکه سایت آپارات از سئو سایت و ارزش دامنه بالایی برخوردار است ، امکان بهبود جایگاه ویدیوی شما در گوگل نیز وجود دارد. افزایش بازدید آپارات به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه شده و می تواند فرصتی مناسب برای معروف شدن شما باشد!

افزایش بازدید یوتیوب

یوتیوب به عنوان یکی از زیرمجموعه های بزرگ کمپانی گوگل ، معتبرترین سایت جهان در زمینه اشتراک ویدیو محسوب شده و بسیاری از کاربران اینترنت از سراسر جهان ، ویدیوهای خود را در آن به اشتراک گذاشته و کسب درآمد می کنند. یکی از شروط لازم برای کسب درآمد از یوتیوب این است که ویدیوهای کانال شما حداقل 10 هزار بازدید داشته باشند. مجموعه کلیک اول ، امکان افزایش بازدید یوتیوب را به صورت کاملا اختصاصی فراهم آورده تا کاربران بتوانند همانند آپارات ، بازدید ویدیوی خود را در یوتیوب نیز افزایش داده و ضمن کسب اعتبار بیشتر نزد کاربران ، جایگاه بهتری را در گوگل به دست آورند. نکته مهمی که باید بدان توجه کنید این است که مدت زمان بازدید ویدیو یکی از عوامل موثر در نحوه نمایش آمار در یوتیوب می باشد.

افزایش بازدید اینستاگرام

شبکه های اجتماعی در سال های اخیر از جایگاه ویژه ای بین کاربران وب پیدا نموده اند و ایرانیان بسیاری نیز به منظور آموزش ، تفریح و کسب و کار ، به فعالیت در این شبکه ها می پردازند. در این میان ، شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان یک محیط برای به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها ، اقبال عمومی زیادی در میان مردم به دست آورده است و بسیاری از افراد نیز با افزایش تعداد فالوور ، بازدید و لایک پیج خود ، به دنبال بهبود اعتبار و جایگاه صفحه خود در این شبکه اجتماعی می باشند. کلیک اول این امکان را برای شما فراهم آورده که از افزایش ویو اینستاگرام را به صورت اختصاصی و نامحدود برخوردار شوید و همینطور لایک مطالب خود را به صورت بی نهایت افزایش دهید. افزایش بازدید ویدیو اینیستاگرام از جمله خدمت های جدید کلیک اول محسوب شده و می تواند جایگاه پیج شما را در میان کاربران افزایش دهد.

بازدید پلان افزایش بازدید ویدیو

ویژگی های پلان افزایش بازدید ویدیو

با سفارش افزایش بازدید ویدیو خود به مجموعه کلیک اول ، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما با استفاده از پنل کاربری اختصاصی کلیک اول ، می توانید تعداد دقیق بازدید ویدیوی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش افزایش بازدید ویدیو خود را بسته به نیاز خود ، شخصی سازی کنید.

تعیین دقیق تعداد لایک

تعیین دقیق تعداد لایک

در هنگام سفارش افزایش بازدید ویدیو ، امکان افزایش تعداد لایک برای ویدیوهای آپارات ، یوتیوب و اینستاگرام وجود دارد. شما می توانید تعداد دقیق لایک مورد نیاز خود را نیز در همین صفحه انتخاب کنید.

تعیین دقیق تعداد دنبال کننده

تعیین دقیق تعداد دنبال کننده

شما همچنین می توانید تعداد دنبال کننده موردنظر خود را در فیلد مربوطه وارد کرده و برای کانال خود ، سفارش افزایش تعداد دنبال کننده به ثبت برسانید. هرچه فالوور بیشتری داشته باشید ، نزد کاربران خود از اعتبار بیشتری برخوردار می شوید.

بالا رفتن اعتبار در بین مشتریان

بالا رفتن اعتبار در بین مشتریان

تعداد بالای بازدید و لایک هر محصول و یا خدمتی که از طریق ویدیو قصد معرفی آن را دارید ، می تواند در افزایش اعتبار شما نزد کاربران خود موثر باشد.

بازخورد بیشتر

بازخورد بالا

بازدید ، لایک و دنبال کننده بالا در بسیاری از موارد باعث اعتماد بیشتر کاربران به کانال شما شده و می تواند بازخورد مناسبی را برای شما فراهم آورده و به هدفی که میخواهید ، برسید.

محبوبیت بیشتر

محبوبیت بیشتر

هنگامی که سفارش افزایش بازدید ویدیو ثبت می کنید ، ویدیو شما به جمع پربازدیدترین و محبوب ترین ویدیوهای سایت موردنظر پیوسته و باعث بیشتر شنیده شدن و محبوب تر شدن شما می شود.

افزایش دنبال کننده آپارات و یوتیوب

افزایش لایک ویدیو!

این امکان برای شما وجود دارد که لایک ویدیوی خود را در سایت های آپارات ، یوتیوب و اینستاگرام به تعداد دلخواه افزایش دهید. به کمک سیستم هوشمند کلیک اول ، می توانید برای ویدیوهای اینستاگرام و یوتیوب نیز سفارش افزایش لایک ثبت نمایید. افزایش تعداد لایک نیز یکی از مواردی است که باعث افزایش اعتبار ویدیوی شما می شود.

افزایش تعداد دنبال کننده!

سیستم هوشمند کلیک اول همچنین برای شما این فرصت را فراهم نموده تا تعداد فالوورها و دنبال کننده های خود را در سایت های مذکور افزایش دهید و باعث رونق کانال و پیج خود در این سایت ها شوید. افزایش دنبال کننده ، می تواند باعث پیشرفت پیج شما شود.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول ، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد ، بایستی پس از ثبت نام ، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود ، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستقیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است.