افزایش بازدید ویدیو

افزایش بازدید ویدیو

اعتبار کانال خود را به شکلی باور نکردنی بهبود دهید.

اگر برای کلیپ های ویدیویی خود در شبکه های اجتماعی و دیگر سایت ها، به دنبال امکاناتی برای افزایش بازدید ویدیو هستید، کلیک اول سرویس خرید بازدید ویدیو را برای شما فراهم آورده است.

بدون نیاز به اطلاعات پیج سرعت بالا در انجام تاثیر سریع و آنی

افزایش بازدید ویدیو

بازدید ویدیوی خود را در آپارات و یوتیوب افزایش دهید.

به کمک این خدمت که به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه می شود، می توانید بازدید ویدیو خود را در سایت هایی نظیر یوتیوب و آپارات افزایش داده و آن را در جمع پربازدیدترین های سایت دلخواه قرار دهید. سیستم افزایش بازدید ویدیو دقیقا همان چیزی است که هر ویدیو مارکتری به آن نیاز دارد.

اگر می خواهید افراد بیشتری ویدیوی شما را تماشا کنند و بازدهی بالایی داشته باشد، می توانید از سرویس افزایش بازدید ویدیو کلیک اول استفاده کنید. استفاده از سرویس های کلیک اول می تواند تاثیر مثبتی در جایگاه ویدیوی شما در نتایج جستجو داشته باشد و اعتبار ویدیو را نزد کاربران و بازدیدکنندگان افزایش دهد.

افزایش بازدید ویدیو

وب سایت کلیک اول به عنوان ارائه دهنده خدمات در زمینه افزایش بازدید ویدیو به صورت تضمینی، امکانات منحصر بفردی را برای سایت شما در نظر گرفته تا بتوانید به کمک آن ها، بازدید، لایک و دنبال کننده های خود را در آپارات و یوتیوب افزایش دهید. شما عزیزان می توانید با ورود به پنل کاربری افزایش بازدید ویدیو و پرداخت آن از طریق درگاه مستقیم، باعث افزایش بازدید ویدیو در آپارات و افزایش بازدید ویدیو در یوتیوب شوید.

این خدمت در حال حاضر با سرویس خدمات شبکه های اجتماعی ادغام شده است. جهت سفارش افزایش بازدید ویدیو، می توانید از این سرویس استفاده کنید.

آموزش نحوه ثبت سفارش

به کمک ویدیویی که در این بخش قرار داده ایم، می توانید با نحوه ثبت سفارش افزایش بازدید ویدیو آشنا شوید و کمپین خود را ایجاد کنید.

در صورتی که پس از مشاهده ویدیو، نیاز به مطالعه بیشتری داشتید، می توانید از طریق لینک زیر، وارد بخش راهنمای ثبت سفارش شده و مراحل ثبت سفارش را به صورت متنی همراه با عکس مطالعه کنید.

فرآیند ثبت نام و ساخت کمپین

در سامانه هوشمند کلیک اول

ثبت نام در پنل کاربری پیش از هر چیزی، شما باید در پنل کاربری کلیک اول ثبت نام کرده تا بتوانید از خدمات متنوع سایت در زمینه افزایش ترافیک استفاده نمایید.
ساخت کمپین پس از ثبت نام و تایید اطلاعات، می توانید کمپین های موردنظر خود را ایجاد کرده و از طریق موجودی کیف پول، آن ها را پرداخت کنید.
افزایش اعتبار کیف پول در صورتی که موجودی حساب کاربری شما کافی نباشد، ابتدا باید از قسمت امور مالی، کیف پول خود را شارژ کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.
ثبت نهایی سفارش حال می توانید کمپین خود را ثبت کرده تا سیستم آن را بررسی و تایید نماید. این فرآیند بین چند دقیقه تا حداکثر 1 ساعت به طول می انجامد.
مشاهده آمار پس از تایید نهایی، کمپین شروع به کار کرده و شما می توانید آمار ترافیک ورودی را از طریق گوگل آنالیتیکس و یا آمارگیر پنل کاربری کلیک اول مشاهده کنید.
افزایش بازخورد به کمک افزایش بازدید ویدیو

بازاریابی ویدیویی چیست؟

بازاریابی ویدیویی یا video marketing یکی از زیر مجموعه های بازاریابی اینترنتی است که در جریان آن از فیلم به عنوان یک ابزار تبلیغاتی تاثیر گذار استفاده می شود. زمانی که صحبت از تولید محتوای ویدیویی می شود بسیاری از کسب و کارها در وهله اول به سراغ ویدیوهای یوتیوب، آپارات و نماشا می روند. با روی کار آمدن توئیتر، این موتور جستجوی جهانی، به دومین موتور جستجو در جهان تبدیل شده است.

تولید و انتشار ویدیو از جمله روش هایی است که می توان از طریق آن کمک شایانی به شناخته شدن محصولات و یا خدمات خود کرد. افزایش بازدید ویدیو، یکی از خدمات مفید و منحصر بفرد کلیک اول است که به کمک آن می توانید پس از آپلود ویدیو خود در سرویس های قدرتمندی نظیر آپارات و یوتیوب، سفارش افزایش بازدید آپارات و افزایش بازدید یوتیوب مدنظر خود را ثبت کنید.

خدمات مربوط به ویدیو در کلیک اول

مجموعه کلیک اول به عنوان اولین سرویس ارائه افزایش بازدید ویدیو، خدمات متنوع زیر را در پلتفرم های یوتیوب و آپارات در اختیار شما قرار می دهد:

افزایش بازدید ویدیو آپارات
افزایش لایک آپارات
افزایش دنبال کننده آپارات
افزایش بازدید ویدیو یوتیوب
افزایش لایک یوتیوب
افزایش دنبال کننده یوتیوب

افزایش بازدید آپارات

امروزه با گسترش دنیای وب، سایت هایی مانند وب سایت آپارات به عنوان معتبرترین و بزرگترین سایت ایران، بستری مناسب را با رابط کاربری جذاب در اختیار همه افراد قرار داده تا به راحتی بتوانند ویدیوی خود را آپلود نموده و کسب و کار خود را تبلیغ نمایند. حال هر چه ویدیوهای یک کاربر از بازدید بالاتری برخوردار باشد، اعتبار بیشتری نزد کاربران و بازدیدکنندگان یافته و تاثیر بیشتری در ذهن آنان می گذارد. ضمنا به دلیل اینکه سایت آپارات از سئو و ارزش دامنه بالایی برخوردار است، امکان بهبود جایگاه ویدیوی شما در گوگل نیز وجود دارد. افزایش بازدید آپارات به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه شده و می تواند فرصتی مناسب برای معروف شدن شما باشد!

افزایش بازدید یوتیوب

یوتیوب به عنوان یکی از زیرمجموعه های بزرگ کمپانی گوگل، معتبرترین سایت جهان در زمینه اشتراک ویدیو محسوب شده و بسیاری از کاربران اینترنت از سراسر جهان، ویدیوهای خود را در آن به اشتراک گذاشته و کسب درآمد می کنند. یکی از شروط لازم برای کسب درآمد از یوتیوب این است که ویدیوهای کانال شما حداقل 4 هزار ساعت بازدید داشته باشند. مجموعه کلیک اول، امکان افزایش بازدید یوتیوب را به صورت کاملا اختصاصی فراهم آورده تا کاربران بتوانند همانند آپارات، بازدید ویدیوی خود را در یوتیوب نیز افزایش داده و ضمن کسب اعتبار بیشتر نزد کاربران، جایگاه بهتری را در گوگل به دست آورند. نکته مهمی که باید بدان توجه کنید این است که مدت زمان بازدید ویدیو یکی از عوامل موثر در نحوه نمایش آمار در یوتیوب می باشد.

افزایش لایک ویدیو

این امکان برای شما وجود دارد که لایک ویدیوی خود را در سایت های آپارات و یوتیوب به تعداد دلخواه افزایش دهید. به کمک سیستم هوشمند کلیک اول، می توانید برای ویدیوهای اینستاگرام و یوتیوب نیز سفارش افزایش لایک ثبت نمایید.

افزایش تعداد لایک نیز یکی از مواردی است که باعث افزایش اعتبار ویدیوی شما می شود و در الگوریتم های یوتیوب و آپارات تاثیر گذار است. با خدماتی نظیر افزایش لایک آپارات و افزایش لایک یوتیوب، شما عزیزان می توانید محبوبیت ویدیوهای خود را در این دو پلتفرم محبوب و معتبر افزایش دهید.

افزایش لایک ویدیو
افزایش دنبال کننده

افزایش دنبال کننده (Subscribe)

سیستم هوشمند کلیک اول همچنین برای شما این فرصت را فراهم نموده تا تعداد دنبال کننده های خود را در آپارات و یوتیوب افزایش دهید و باعث رونق کانال خود در این پلتفرم ها شوید. افزایش دنبال کننده، می تواند باعث پیشرفت پیج شما شود.

افزایش دنبال کننده آپارات و افزایش دنبال کننده یوتیوب از جمله خدماتی است که باعث پیشرفت کانال شما و اعتماد بیشتر کاربران شده و بر روی الگوریتم های آپارات و یوتیوب تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

به کمک این خدمت می توانید برای کانال های یوتیوب و یا آپارات خود، دنبال کننده سفارش دهید.

ویژگی های پلان افزایش بازدید ویدیو

با سفارش خرید بازدید ویدیو خود به مجموعه کلیک اول، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما با استفاده از پنل کاربری اختصاصی کلیک اول، می توانید تعداد دقیق بازدید ویدیوی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش افزایش بازدید ویدیو خود را بسته به نیاز خود، شخصی سازی کنید.

تعیین دقیق تعداد لایک

تعیین دقیق تعداد لایک

در هنگام سفارش افزایش بازدید ویدیو، امکان افزایش تعداد لایک برای ویدیوهای آپارات و یوتیوب وجود دارد. شما می توانید تعداد دقیق لایک مورد نیاز خود را نیز در همین صفحه انتخاب کنید.

تعیین دقیق تعداد دنبال کننده

تعیین دقیق تعداد دنبال کننده

شما همچنین می توانید تعداد دنبال کننده موردنظر خود را در فیلد مربوطه وارد کرده و برای کانال خود، سفارش افزایش تعداد دنبال کننده به ثبت برسانید. هرچه فالوور بیشتری داشته باشید، نزد کاربران خود از اعتبار بیشتری برخوردار می شوید.

تاثیر بازدید ویدیو بر روی چه مواردی است؟

سرویس افزایش بازدید ویدیو کلیک اول، می تواند برای موارد زیر بازدهی مناسبی داشته باشد:

 • افزایش اعتبار نزد کاربران

  تعداد بالای بازدید و لایک هر محصول و یا خدمتی که از طریق ویدیو قصد معرفی آن را دارید، می تواند در افزایش اعتبار شما نزد کاربران خود موثر باشد.

 • بهتر دیده شدن در سرچ

  هنگامی که از سرویس کلیک اول (بخصوص در زمینه آپارات و یوتیوب) استفاده می کنید، معمولا تاثیر مناسبی را در نتایج جستجوی این سایت ها (و حتی نتایج جستجوی گوگل) حس خواهید کرد و به میزان بیشتری به بازدیدکنندگان پیشنهاد داده خواهید شد.

 • محبوبیت کانال و ویدیوها

  هنگامی که سفارش افزایش بازدید ویدیو ثبت می کنید، ویدیو شما به جمع پربازدیدترین و محبوب ترین ویدیوهای سایت موردنظر پیوسته و باعث بیشتر شنیده شدن و محبوب تر شدن شما می شود.

شما می توانید با بهره گیری از خدمات کلیک اول در زمینه باعث افزایش بازدید ویدیو، خدماتی نظیر افزایش بازدید آپارات و افزایش بازدید یوتیوب دریافت کنید. این خدمات فوق العاده در نهایت باعث جلب اعتماد مشتریانی که از طریق ویدیو با شما آشنا شده اند، خواهد شد.

پس همین حالا سفارش افزایش بازدید ویدیو خود را ثبت نموده و تاثیر شگرف آن را مشاهده کنید. بازدید، لایک و دنبال کننده بالا در بسیاری از موارد باعث اعتماد بیشتر کاربران به کانال شما شده و می تواند بازخورد مناسبی را برای شما فراهم آورده و به هدفی که میخواهید، برسید.

ثبت سفارش افزایش بازدید ویدیو

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول، استفاده از ابزار افزایش بازدید ویدیو ما می باشد، پس از ثبت نام، باید از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود، کمپین مورد نظر خود را ایجاد نمایید.

نکات کلیدی

در مورد ثبت هرچه بهتر سفارش خدمت افزایش بازدید ویدیو و دریافت بهترین بازخورد

نکات کلیدی ثبت سفارش
 • روی تولید محتوای با کیفیت تمرکز کنید.

  در نهایت تنها چیزی که برای شما کابران واقعی و همیشگی به همراه دارد، محتوای مناسب و مفیدی است که تولید کرده و منتشر می کنید. سرویس های ما تنها نقش کاتالیزور و کمک کننده را در این بین ایفا می کنند.

 • سفارش را در لحظات ابتدایی انتشار محتوا ثبت کنید.

  شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، یوتبوب و ... به تعداد بازدید و لایکی که در ساعات ابتدایی انتشار محتوای خود به دست می آورید توجه کرده و به همان نسبت، پست شما را به افراد بیشتری پیشنهاد می دهند. پس توجه داشته باشید که هر چه سریع تر سفارش را ثبت کنید، می توانید بازخورد بهتری دریافت کنید.

 • به بازدیدها و لایک های قبلی و دنبال کنندگان خود توجه کنید.

  در هنگام ثبت سفارش توجه داشته باشید که مقدار بازدید، لایک و یا دنبال کننده را به نسبت تعاملی که پیج شما پیش از این داشت تعیین کنید و آن را به صورت پلکانی و آرام آرام در طی سفارش های بعدی افزایش دهید.

سوالات متداول

سوال و جواب هایی در مورد خدمت افزایش بازدید ویدیو

آیا افزایش بازدید ویدیو در شناخته شدن برند تاثیر دارد؟

هر برند برای دیده شدن نیاز به روش های تبلیغاتی مختلفی دارد. با افزایش بازدید ویدیو در سامانه های اشتراک ویدیو، خود را به گوگل و کاربران بهتر معرفی کنید.

تاثیر افزایش بازدید آپارات چیست؟

این افزایش فقط در آپارات تاثیر دارد یعنی در نتیجه های جستجو آپارات در بازدید های اولیه قرار می گیرد و معمولا گوگل نتایج اولیه آپارات را در قسمت ویدیوهای خود قرار می دهد.

مدت زمان لازم برای انجام یک سفارش به صورت کامل از زمان ثبت آن چقدر است؟

به طور معمول، تمامی سفارش های بازدید ویدیو در طی حدود 24 ساعت از زمان ثبت سفارش، تایید شده به صورت کامل انجام می شوند. البته در صورتی که حجم بازدیدها یا دنبال کننده هایی که انتخاب کرده اید زیاد باشد، ممکن است زمان بیشتری برای انجام کامل سفارش لازم باشد.

آیا بازدیدها، لایک ها و سابسکرایب های یوتیوب زیرش دارند؟

الگوریتم های یوتیوب، آمار تمامی ویدیوها را با نهایت دقت و حساسیت بررسی می کنند و تنها آمار واقعی را تایید می کنند. بازدیدها و لایک های ارائه شده توسط کلیک اول، هیچ گونه ریزشی نداشته و به صورت کاملا واقعی، آمار ویدیوهای شما را افزایش می دهند. اما امکان ریزش سابسکرایب ها وجود دارد که آن هم به دلیل واقعی بودن آن هاست.

آیا بازدیدهای یوتیوب از طریق کاربران واقعی است؟

بله کاربران کاملا واقعی هستند. همانطور که بالاتر هم گفته شد، یوتیوب نسبت به آمار کانال حساسیت ویژه ای نشان می دهد اما از آن جایی که سیستم کلیک اول، بازدیدهای واقعی را برای شما فراهم می آورد، جای نگرانی وجود ندارد.

آیا خدمات ویدیو به صورت تضمینی ارائه می شود؟

بله، خدمت افزایش بازدید ویدیو کلیک اول به صورت تضمیتی ارائه شده و در صورت وجود هرگونه مشکل وجه پرداختی به صورت کامل بازگشت داده می شود.

آیا احتمال حذف ویدیو و کانال من وجود دارد؟

اگر شما محتوای مناسبی تولید کرده و روی کانال خود به صورت طبیعی کار کنید و در کنار آن از خدمات کلیک اول استفاده کنید، هیچ مشکلی برای ویدیوها و کانال شما به وجود نمی آید.

آخرین مقالات بازدید ویدیو

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به خرید بازدید ویدیو