افزایش بازدید آپارات - افزایش بازدید یوتیوب

سیستـم ارائه خــدمات متنـوع جهت بهبود کسب و کار اینترنتی

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

افزایش بازدید ویدیو

بازدید ویدیوی خود را در آپارات ، یوتیوب و ... بالا ببرید

به کمک این خدمت فوق العاده که به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه می شود ، می توانید بازدید ویدیو خود را در سایت هایی نظیر یوتیوب ، آپارات ، نماشا ، رادیوجوان ، جعبه و ... افزایش داده و آن را در جمع پربازدیدترین های سایت دلخواه قرار دهید.

شما در این روش می توانید به راحتی ویدیوی مورد نظر خود را در سایت های اشتراک ویدیو آپلود نموده و سفارش افزایش بازدید ویدیو خود را به صورت نامحدود به ثبت برسانید. این بازدیدها تا سقف روزانه سی هزار عدد اعمال می شود و آمار ویدیوی شما را به صورت کاملا واقعی افزایش می دهد.

ورود و سفارش
افزایش بازدید ویدیو
کانال تلگرام کلیک اول
آخرین اخبار و اطلاعیه های ما را از طریق تلگرام دنبال کنید.

افزایش بازدید آپارات

وب سایت آپارات به عنوان معتبرترین و بزرگترین سایت ایران که بهترین رتبه الکسا را در بین سایت های ایرانی دارد ، بستری مناسب را با رابط کاربری جذاب در اختیار همه افراد قرار داده تا به راحتی بتوانند ویدیوی خود را آپلود نموده و کسب و کار خود را تبلیغ نمایند. حال هر چه ویدیوهای یک کاربر از بازدید بالاتری برخوردار باشد ، اعتبار بیشتری نزد کاربران و بازدیدکنندگان یافته و تاثیر بیشتری در ذهن آنان می گذارد. ضمنا به دلیل اینکه سایت آپارات از سئو و ارزش دامنه بالایی برخوردار است ، امکان بهبود جایگاه ویدیوی شما در گوگل نیز وجود دارد. افزایش بازدید آپارات به صورت اختصاصی توسط کلیک اول ارائه شده و می تواند فرصتی مناسب برای معروف شدن شما باشد!

افزایش بازدید یوتیوب

وب سایت یوتیوب به عنوان یکی از زیرمجموعه های بزرگ کمپانی گوگل ، معتبرترین سایت جهان در زمینه اشتراک ویدیو محسوب شده و بسیاری از کاربران اینترنت از سراسر جهان ، ویدیوهای خود را در آن به اشتراک گذاشته و کسب درآمد می کنند. یکی از شروط لازم برای کسب درآمد از یوتیوب این است که ویدیوهای کانال شما حداقل 10 هزار بازدید داشته باشند. مجموعه کلیک اول ، امکان افزایش بازدید یوتیوب را به صورت کاملا اختصاصی فراهم آورده تا کاربران بتوانند همانند آپارات ، بازدید ویدیوی خود را در یوتیوب نیز افزایش داده و ضمن کسب اعتبار بیشتر نزد کاربران ، جایگاه بهتری را در گوگل به دست آورند. نکته مهمی که باید بدان توجه کنید این است که مدت زمان بازدید ویدیو یکی از عوامل موثر در نحوه نمایش آمار در یوتیوب می باشد.

افزایش لایک ویدیو!

این امکان برای شما وجود دارد که لایک ویدیوی خود را در سایت هایی نظیر آپارات و جعبه و همچنین سایر سایت های اشتراک ویدیو که برای لایک در آن ها نیازی به ثبت نام و ورود کاربر ندارد افزایش داده و محبوبیت ویدیوی خود را به شکلی باور نکردنی افزایش دهید.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول ، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد ، بایستی پس از ثبت نام ، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود ، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستفیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است.

ویژگی های پلان افزایش بازدید ویدیو

تعیین دقیق تعداد بازدید

شما با استفاده از پنل کاربری اختصاصی کلیک اول ، می توانید تعداد دقیق بازدید ویدیوی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش افزایش بازدید ویدیو خود را بسته به نیاز خود ، شخصی سازی کنید.

تعیین دقیق تعداد لایک

در هنگام سفارش افزایش بازدید ویدیو ، امکان افزایش تعداد لایک برای ویدیوهای آپارات و جعبه وجود دارد. شما می توانید تعداد دقیق لایک مورد نیاز خود را نیز در همین صفحه انتخاب کنید.

افزایش بازدید واقعی به صورت نامحدود

سفارش افزایش بازدید ویدیو به صورت نامحدود بوده و شما هرچندهزار بازدیدی که نیاز داشته باشید می توانید انتخاب کنید. البته در حال حاضر امکان افزایش بازدید ویدیو به مقدار حداکثر 30 هزار بازدید در هر شبانه روز می باشد.

افزایش ورودی از سایت اشتراک دهنده

امکان فوق العاده ای که برای افزایش بازدید ویدیو وجود دارد این است که شما می توانید از سایت اشتراک دهنده ویدیو ، به سایت خود لینک دهید. به این منظور می توانید از قسمت افزایش ورودی گوگل ، آدرس سایت خود و سایت مرجع را وارد کرده و بازدید خود را به صورت واقعی و از سایت اشتراک دهنده دریافت نمایید.

افزایش بازدید ویدیو

سفارش افرایش بازدید ویدیو

با پنل کاملا فارسی و جذاب

همین حالا سفارش دهید
×