آموزش استفاده از پنل کاربری

راهنمای سریع کاربران کلیک اول جهت سفارش و بهره مندی از خدمات

ثبت نام و فعالیت در پنل کاربری

مشاهده این ویدیو به شما کمک می کند تا پیش از ثبت نام و بهره مندی از خدمات متنوع کلیک اول، نسبت به نحوه ثبت نام و ورود به پنل کاربری و استفاده از امکانات آن اطلاعات کافی را به دست آورید و جواب بسیاری از سوالات خود را دریافت نمایید.

ثبت سفارش افزایش بازدید سایت

اگر قصد سفارش افزایش بازدید سایت به صورت مستقیم رو دارید، می توانید قبل از ثبت سفارش این ویدیو رو مشاهده کنید و اطلاعات خودتون رو در مورد نحوه ثبت سفارش بالا ببرید.

ثبت سفارش افزایش ورودی گوگل

در صورتی که قصد دارید ترافیک سایت خود را طریق گوگل بالا ببرید، این ویدیو به شما کمک می کند تا بهینه ترین و بهترین سفارش ممکن را از طریق پنل کاربری کلیک اول به ثبت برسانید.

ثبت سفارش افزایش بازدید ویدیو

اگر در پلتفرم های یوتیوب، آپارات یا اینستاگرام ویدیو قرار دادید و به دنبال روشی برای افزایش بازدید و لایک اون هستید و روشی هم برای افزایش فالورها و دنبال کنندگان کانال خود نیاز دارید، این ویدیو به شما کمک می کند تا با ساز و کار سیستم کلیک اول و خدمتی که در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد بیشتر آشنا شوید.

ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا

اگر قصد بهبود رتبه الکسای سایت خود را با روشی کاملا تضمینی و مطمئن دارید، سیستم هوشمند کلیک اول بهترین انتخاب برای شماست. این ویدیو به شما کمک می کند تا سفارش خود را به سادگی در پنل کاربری خود به ثبت برسانید.

طریق آپلود فایل مخصوص الکسا

در صورتی که قصد ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا را دارید، سفارش شما تنها در صورتی تائید می شود که فایل مخصوص آن را روی هاست سایت خود آپلود و اکسترکت کنید تا تبدیل به یکی از پوشه های سایت شود. در این ویدیو به صورت کامل، نحوه انجام این کار برای شما شرح داده شده است.

تبلیغات در گوگل یکی از روش های پربازده تبلیغاتی است که اگر به درستی مدیریت نشود، بودجه شما را هدر می دهد. اگر قصد ثبت سفارش گوگل ادز از طریق پنل کاربری کلیک اول را دارید، پیش از ثبت سفارش حتما این ویدیو را مشاهده کنید تا بهترین بازخورد را از تبلیغ خود دریافت نمایید

با سپاس فراوان - مدیریت کلیک اول