آموزش قسمت کاربری

آموزش استفاده از پنل کاربری

راهنمای سریع کاربران کلیک اول جهت سفارش و بهره مندی از خدمات

ثبت نام در کلیک اول

برای ثبت نام در سامانه هوشمند کلیک اول و استفاده از خدمات افزایش بازدید ، ورودی از گوگل و ... ، پس از ورود به سایت روی گزینه ورود/ثبت نام در بالای صفحه کلیک نمایید تا فرم مربوطه برای شما نمایش داده شود. امکان ثبت نام و ورود به کمک اکانت گوگل نیز در این قسمت برای شما در نظر گرفته شده است. در صورتی که دارای یک جی میل فعال بر روی مرورگر خود ، با یک کلیک ثبت نام کرده و وارد سایت شوید.

جهت ثبت نام ، بایستی گزینه های مربوطه را پر نموده و گزینه "قوانین سایت را مطالعه کرده و قبول دارم!" را مطالعه تیک بزنید. طبیعی است که مطالعه قوانین پیش از ثبت نام در سایت الزامی است.

حال شما در کلیک اول عضو شده اید و می توانید به وسیله ایمیل و رمز عبور خود وارد پنل کاربری خود شوید. در صورتی که به وسیله اکانت گوگل ثبت نام کرده اید نیز در دفعات دیگر می توانید با همین روش وارد سایت شوید. البته در صورت تمایل ، می توانید پس از ورود به پنل کاربری و بخش تنظیمات کاربری ، یک رمز عبور برای خود تعیین کرده تا در دفعات دیگر بتوانید از آن برای ورود به سایت استفاده نمایید. پس از وارد کردن ایمیل و رمز عبور وارد کنترل پنل شده و خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته بهتر است پیش از این امر ، ابتدا از قسمت امور مالی ، اقدام به افزایش اعتبار کیف پول خود نمایید.

تنظیمات کاربری

در منوی سمت راست پنل کاربری ، آخرین گزینه تنظیمات کاربری می باشد که از طریق آن می توانید اطلاعات شخصی خود را بروز کرده تا تیم پشتیبانی کلیک اول بتواند در مواقع لازم ، به سهولت با شما در ارتباط باشد. در تب اول این منو ، امکاناتی جهت وارد نمودن نام دلخواد ، شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه قرار داده شده و در تب دوم نیز می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

افزایش اعتبار کیف پول

شما برای سفارش هرگونه خدمت می توانید هزینه آن را به دو روش پرداخت نمایید.

روش اول این است که ابتدا از منوی امور مالی و زیرمنوی شارژ کیف پول ، اعتبار حساب خود را افزایش دهید. بدین منظور دو گزینه برای شما در نظر گرفته شده است.

در تب اول می توانید مبلغ دلخواه خود را در فیلد مربوطه وارد نموده و با کلیک بر روی دکمه پرداخت مبلغ ، انتقال وجه را از طریق درگاه امن زرین پال به ثبت برسانید. در این حالت و پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، اعتبار کیف پول شما به طور خودکار افزایش یافته و می توانید در هنگام سفاش ، مبلغ آن را از طریق کیف پول پرداخت نمایید.

از تب دوم نیز می توانید به وسیله روش کارت به کارت ، هزینه مربوطه را ارسال نموده و شماره فیش را برای ما ارسال نمایید. پس از بررسی صحت انتقال وجه ، افزایش اعتبار شما به ثبت خواهد رسید. (این روش در حال حاضر غیرقابل استفاده است.)

در هنگام شارژ کیف پول ، شما از امکان تخفیف به ازای مبلغ برخوردار می باشید. به این صورت که هرچه اعتبار کیف پول خود را به میزان بیشتری افزایش دهید ، از درصد بالاتر تخفیف بهره مند می شوید. میزان این تخفیف بسته به مبلغ پرداختی شما ، همانطور که در تصویر مشخص است ، بین 5 تا 30 درصد متغیر می باشد.

روش دوم پرداخت هزینه نیز به این صورت می باشد که پس از انتخاب خدمت موردنظر خود و در هنگام مشاهده فاکتور پرداخت ، آن را به صورت نقدی و از طریق درگاه زرین پال پرداخت نمایید. لازم به ذکر است که در حال حاضر برای این حالت پرداخت ، هیچ تخفیفی در نظر گرفته نشده است.

لیست تراکتش ها

در منوی امور مالی ، زیرمنوی دیگری به نام لیست تراکنش ها وجود دارد که به کمک آن می توانید آخرین تراکنش های مالی حساب کاربری خود را بررسی نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل ، از طریق بخش پشتیبانی ، ارسال تیکت جدید به ما اطلاع دهید.

داشبورد

قسمت داشبورد ، صفحه اصلی پنل کاربری محصوب شده. شما از طریق این صفحه و به کمک ویجت ها و اعلان های موجود ، می توانید از آخرین وضعیت حساب کاربری خود مطلع شده و در صورت وجود هرگونه مشکل یا نقص ، سعی در برطرف کردن آن داشته باشید. همچنین لیست آخرین سفارش های خود را نیز می توانید در این صفحه مشاهده کنید.

قسمت بالای سایت

 • با کلیک بر روی لوگوی سایت کلیک اول ، می توانید مستقیما وارد سایت شوید.
 • به کمک این گزینه می توانید منوی پنل کاربری را جمع کرده و فضای کاری خود را افزایش دهید. با کلیک مجدد بر روی این دکمه ، منو به حالت اولیه خود باز می گردد.
 • این گزینه ، موجودی کیف پول شما را نمایش می دهد.
 • این آیکن نمایشگر پیغام هایی است که از طریق سایت برای شما ارسال شده است. به دلایل مختلف ممکن است سایت برای شما یک پیغام ارسال کند.
 • این قسمت مشخص کننده نام کاربری شما بوده و با کلیک بر روی آن ، یک باکس کوچک برای شما باز می شود که شامل سه گزینه است. با کلیک بر روی گزینه اول ، وارد صفحه آموزش (همین صفحه) می شوید. کلیک بر روی گزینه بعدی شما را وارد قسمت تنظیمات کاربری می کند. آخرین گزینه نیز شما را از پنل کاربری خارج می کند.

اعلان ها

اعلان هایی که در بالای داشبورد قرار دارند ، به شما در جهت انجام فعالیت های درست کمک می کنند. این اعلان ها بسته به وضعیت های مختلف ممکن است تعداد متفاوتی داشته باشند و پس از رفع مشکل موجود ، از بین می روند.

ویجت ها

به کمک ویجت ها می توانید اطلاعاتی نظیر تاریخ و ساعت ، تیکت ها ، اعتبار حساب کاربری و ... را مشاهده نمایید.

آخرین سفارش ها

جدول آخرین سفارش ، حاوی سفارش هایی است که شما به عنوان یک کاربر آن ها را ثبت نموده اید. هر سفارش دارای یک شناسه منحصربفرد بوده که از طریق آن شناسه می توانید وضعیت آن را پیگیری کنید.

شناسه سفارش

با کلیک بر روی شناسه سفارش می توانید وارد تنظیمات سفارش قبلی خود شده و با اعمال تغییرات موردنظر ، یک سفارش جدید ثبت کنید.

وضعیت سفارش

در این ستون از جدول سفارش ها می توانید وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایید. این وضعیت می تواند شامل پنج حالت زیر باشد:

 • پرداخت نشده : سفارش هایی که هنوز فاکتور آن ها پرداخت نشده است و می توانید آن ها را با استفاده از گزینه حذف در ستون آخر ، حذف نمایید.
 • در انتظار تائید : سفارش هایی که پرداخت آن ها صورت گرفته اما هنوز توسط اپراتور سایت بررسی نگردیده اند.
 • در حال تائید : اپراتور کلیک اول سفارش شما را مشاهده کرده و در حال تائید و تنظیم آن می باشد.
 • در حال انجام : سفارش شما به ثبت رسیده و در حال انجام می باشد.
 • انجام شده : حالتی که سفارش به پایان رسیده است.
 • سفارش نامعتبر : اگر به هردلیلی سفارش شما قابل انجام نباشد ، حالت نامعتبر به وجود آمده و مبلغ پرداختی به کیف پول شما باز می گردد. در این حالت یک پیغام برای شما ارسال شده و دلیل نامعتبر بودن سفارش در آن پیغام شرح داده می شود.

شما می توانید با کلیک بر روی وضعیت پرداخت ، فاکتور سفارش خود را مشاهده نموده و در صورتی که پیش از این اقدام به پرداخت فاکتور نکرده اید ، آن را بپردازید. هنگامی که سفارش شما به پایان برسد ، به صورت خودکار یک پیغام برای شما ارسال شده و این مسئله را به شما اطلاع می دهد.

در پایین جدول ، با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش جدید می توانید صفحه مخصوص آن را مشاهده نمایید. در این صفحه هر شش خدمت مخصوص کلیک اول را مشاهده نموده و اطلاعات کوتاهی در مورد هر خدمت به دست آورید. با کلیک بر روی هر خدمت نیز می توانید وارد صفحه آن شوید.

خدمات کلیک اول

خدمات متنوعی که توسط مجموعه کلیک اول فراهم شده است ، این امکان را برای کاربران به وجود می آورد که بتوانند در راستای ایجاد و یا بهبود کسب و کار اینترنتی خود اقدام کنند. هرکدام از شش خدمتی که در پنل کاربری قرار گرفته است ، از تنوع تنظیمات بالایی برخوردار بوده و می توانید آن ها را بسته به نیاز خود شخصی سازی نمایید.

افزایش بازدید سایت

با کلیک بر روی گزینه بازدید از سایت در منوی کلیک اول ، می توانید برای وب سایت خود سفارش افزایش بازدید سایت به ثبت برسانید. برای این منظور ابتدا یک عنوان مناسب برای سفارش خود تعیین کرده تا پیگیری سفارش در آینده براش شما آسان شود.

پس از آن باید آدرس سایت خود را در بخش بعدی قرار دهید.

به وسیله فیلد بعدی شما می توانید تعداد IP های روزانه مورد نیاز خود را تعیین نمایید. در حال حاضر سیستم کلیک اول به دلیل محدودیت در تعداد کاربران ، قادر به تامین 1200 الی 1500 آی پی در هر شبانه روز می باشد.

در سطر بعد می توانید برای مدت زمان بازدید از صفحه اصلی سایت خود ، یک بازه را زمان حداقل و حداکثر تعیین کنید. به عنوان مثال شما می خواهید هر کاربر به طور متوسط 60 ثانیه بر روی صفحه اصلی (خانه) سایت شما حضور داشته باشد. بنابراین دو عدد مانند 40 و 80 را انتخاب می کنید که میانگین آن 60 ثانیه می شود.

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که بازدیدهای درخواستی خود را از حالت تک صفحه خارج نموده و تعیین نمایید که هر کاربر ، از چه تعداد از صفحات سایت شما بازدید کند. با انتخاب گزینه "امکان بازدید از زیرصفحه" تنظیمات جدیدی برای شما نمایان می شود که به وسیله آن ها می توانید تعداد بازدید هر آی پی و مدت زمان حضور کاربر روی هرکدام از این صفحات را تعیین نمایید. به عبارت دیگر ، تمامی فاکتورهای مهم در رتبه بندی الکسا را می توانید به راحتی تحت کنترل خود درآورده و در یک بازه دو الی چهار هفته ، رتبه سایت خود را در الکسا بهبود ببخشید.

تعیین مقدار حداقل و حداکثر برای تعداد صفحات و همچنین مدت زمان حضور بر روی صفحه به این معنی است که کاربران ممکن است از مقدار حداقل تا حداکثر تعیین شده ، بر روی سایت شما حضور داشته باشند.

پس از تعیین مدت حضور کاربران بر روی سایت ، می توانید تعیین نمایید که اگر سایت شما دارای تبلیغات پاپ آپ می باشد ، این تبلیغات به وسیله کاربران باز شود یا خیر. به وسیله گزینه بعدی نیز می توانید مشخص کنید که چه درصد از کاربران ، سایت شما را به وسیله دستگاه های موبایل و تبلت باز نمایند.

در صورتی که نیاز به هرگونه توضیح اضافه تر داشتید ، می توانید در قسمت مربوطه توضیح خود را وارد نمایید. هزینه پرداختی شما برای افزایش بازدید سایت بر اساس سه فاکتور تعداد آی پی در هر روز ، تعداد روز ، و مدت زمان کلی حضور کاربر بر روی سایت شما (صفحه اصلی و زیرصفحه ها) تعیین می گردد.

این هزینه براساس هر 100 آی پی ، 1 روز و 60 ثانیه محاسبه می شود. به عنوان مثال 500 آی پی در یک روز که به مدت 120 ثانیه بر روی سایت شما قرار داشته باشند ، هزینه ای معادل دو برابر همان تعداد آی پی به مدت 60 ثانیه در بر دارد.

افزایش ورودی از موتور جستجو

جهت سفارش خدمت افزایش ورودی از موتور جستجو می توانید بر روی گزینه ورودی از گوگل کلیک نموده و وارد صفحه ثبت سفارش شوید. در این قسمت باید اطلاعاتی را وارد کنید که تعداد زیادی از آن ها مشابه گزینه هایی است که در قسمت افزایش بازدید سایت قرار داشت ، اما دو گزینه اضافه تر نیز وجود دارد.

پس از تعیین عنوان دلخواه برای سفارش افزایش ورودی گوگل خود ، در منوی بیرون ریز "موتور جستجو" می توانید نوع موتورجستجوی خود را تعیین نمایید. به غیر از گوگل ، امکان دریافت ورودی از یاهو ، بینگ و بایدو نیز وجود دارد.

در فیلد بعدی نیز بایستی کلمه کلیدی موردنظر خود را که می خواهید عملیات جستجو براساس آن صورت پذیرد را مشخص کنید. نکته حائز اهمیت در این قسمت این است که سایت شما حتما باید با کلمه کلیدی عنوان شده ، در بین 10 صفحه اول موتور جستجو وجود داشته باشد.

بقیه گزینه ها مانند خدمت افزایش بازدید سایت است.

پس از تعیین عنوان دلخواه برای سفارش افزایش ورودی گوگل خود ، در منوی بیرون ریز "موتور جستجو" می توانید نوع موتورجستجوی خود را تعیین نمایید. به غیر از گوگل ، امکان دریافت ورودی از یاهو ، بینگ و بایدو نیز وجود دارد.

در فیلد بعدی نیز بایستی کلمه کلیدی موردنظر خود را که می خواهید عملیات جستجو براساس آن صورت پذیرد را مشخص کنید. نکته حائز اهمیت در این قسمت این است که سایت شما حتما باید با کلمه کلیدی عنوان شده ، در بین 10 صفحه اول موتور جستجو وجود داشته باشد.

بقیه گزینه ها مانند خدمت افزایش بازدید سایت است.

کاهش رتبه الکسا

بهبود رتبه الکسا به صورت تضمینی ، یکی از محبوب ترین خدماتی است که کلیک اول در اختیار مدیران سایت ها قرار می دهد. به کمک پکیج های کاهش رتبه الکسا که به طور اختصاصی توسط کلیک اول ارائه می شود ، می توانید ظرف مدت کمتر یکماه ، سایت خود را به رتبه های برتر الکسا ایران برسونید. بدین منظور کافیست تا پس از وارد کردن ، عنوان ، آدرس سایت و شماره تماس ، پلان مورد نظر خود را انتخاب کرده و هزینه را پرداخت نمایید.

پس از این کار سفارش شما ثبت شده و در انتظار تائید قرار می گیرد. پس از آن بایستی فایل موجود در باکس سمت چپ صفحه را دانلود کرده و آن را در root اصلی هاست سایت خود آپلود و سپس extract نمایید. به صورتی که تبدیل به یکی از پوشه های سایت شما شود. این فایل zip. حاوی چند صفحه سبک html می باشد که بازدیدها بر روی آن ها قرار می گیرد.

افزایش بازدید ویدیو

برای سفارش افزایش بازدید ویدیو ، ابتدا روی گزینه افزایش بازدید ویدیو در منوی پنل کاربری کلیک کرده تا صفحه مربوطه برای شما به نمایش درآید. پس از انتخاب یک عنوان مناسب برای سفارش ، می توانید سایت اشتراک دهنده ویدیو را مشخص نمایید. به عنوان مثال آپارات ، یوتیوب و ...

نکته مهمی که باید بدان توجه داشته باشید این است که سایت کلیک اول از تمامی سایت های اشتراک دهنده ویدیو پشتیبانی نمی کند. بنابراین اگر وب سایت اشتراک دهنده ویدیو در بین پخش کننده های ویدیوی ما قرار نداشت ، قبل از انتخاب گزینه "سایت های دیگر" ، از طریق بخش پشتیبانی و ارسال تیکت جدید ، سایت مورد نظر را به ما معرفی کرده تا در مورد پشتیبانی یا عدم پشتیبانی از آن اطلاعات لازم را در اختیار آن قرار دهیم.

در فیلد بعد بایستی آدرس صفحه ویدیوی موردنظر خود را قرار دهید. سپس نوبت به تعیین تعداد بازدید برای ویدیوی موردنظر می رسد. هرچه تعداد بازدید بیشتری ثبت نمایید ، هزینه پرداختی افزایش پیدا می کند.

اگر سایت اشتراک دهنده ویدیوی شما آپارات و یا جعبه باشد ، در فیلد بعدی می توانید برای ویدیوی خود درخواست لایک نیز داشته باشید. چرا که لایک در این وبسایت ها نیازی به ثبت نام کاربر ندارد. درخواست لایک نیز هزینه نهایی را افزایش می دهد.

اما در صورتی که ویدیوی شما در سایت یوتیوب بارگذاری شده باشد ، بهتر است مدت زمان موردنیاز برای بازدید را مشخص نمایید. چرا که یوتیوب برای افزایش آمار بازدید ویدیو ، به مدت زمان آن نیز توجه دارد. هرچه مدت زمان ویدیو بیشتر باشد ، مبلغ فاکتور بیشتر می شود.

در صورتی که نیاز به هرگونه توضیح اضافه تر داشتید ، می توانید در قسمت مربوطه توضیح خود را وارد نمایید.

افزایش تعداد لایک

اگر در یک سایت نظیر وبسایت های ارائه دهنده موسیقی ، نیاز به محبوبیت بیشتر داشته باشید ، می توانید از طریق منوی افزایش تعداد لایک سفارش خود را ثبت نمایید. در قسمت اول یک عنوان برای سفارش خود انتخاب کنید.

در فیلد بعد آدرس صفحه ای که می خواهید بازدید و لایک آن افزایش پیدا کند را وارد نمایید. سپس می توانید تعداد بازدید و لایک موردنظر خود را در فیلدهای بعدی مشخص نموده و در پایان نیز توضحات مدنظر خود را بنویسید.

هزینه پرداختی شما در این حالت ، مستقیما به تعداد بازدید و لایک درخواستی شما بستگی دارد.

ثبت سایت در الکسا

اگر شما قصد ثبت وب سایت خود در الکسا را داشته باشید ، می توانید با انتخاب گزینه ثبت سایت در الکسا در پنل کاربری ، وارد صفحه آن شوید. در ابتدا توضیحاتی برای شما آورده شده و اهداف و دلایل ثبت سایت در الکسا را به طور مختصر شرح داده شده است. برای شروع مراحل ثبت سایت بایستی روی دکمه "مشاهده مراحل ثبت سفارش" کلیک نمایید.

پس از آن مراحل ثبت برای شما نمایان می شود. بدین منظور پیش از هرگونه فعالیت ، باید ابتدا یک حساب کاربری در سایت الکسا ایجاد کرده و پس از آن ، ایمیل و رمز عبوری که با آن ثبت نام کرده اید را برای ما ارسال نمایید تا بدین طریق بتوانیم برای خرید پلان موردنظر شما اقدام نماییم.

پس از ارسال اطلاعات ، پلان مورد نظر خود را از بین سه پلان اختصاصی ارائه شده توسط الکسا انتخاب نمایید. بسته به تعداد بازدیدکنندگان و حجم اطلاعات سایت ، باید پلان بزرگتر را سفارش دهید. جهت مشاهده اطلاعات کامل نیز می توانید از این لینک استفاده نمایید.

پس از ثبت سفارش ، تیم فنی کلیک اول اقدامات لازم را جهت ثبت اکانت شما در الکسا انجام داده و نتیجه ثبت نام را از طریق پیغام به شما اطلاع خواهد داد. حال شما می توانید با ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت الکسا شده و سایت خود را به ثبت برسانید. پس از آن نیز با دریفات کد certificate ، آن را در قسمت <head> سایت خود قرار دهید.

نکته مهمی که وجود دارد این است که به دلیل تحریم های بین المللی ، سایت الکسا در حال حاضر از دامنه های ایران (با پسوند ir) پشتیبانی نمی کند.

وب سایت الکسا ، یک آمارگیر قدرتمند اینترنتی بوده و اطلاعات بسیاری از سایت های مختلف را محاسبه می کند. یکی از این اطلاعات ، آدرس وب سایت هایی است که به یک سایت ورودی داده اند. الکسا این سایت ها را به عنوان لینک دهنده در نظر می گیرد. هرچه لینک های سایت شما در الکسا بیشتر باشد ، از اعتبار بیشتری در میان کاربران برخوردار خواهد شد.

این امکان در کلیک اول برای شما وجود دارد که تعداد لینک های خود را در سایت الکسا بهبود ببخشید. این عمل در واقع به این معنا نیست که لینک سایت شما در این سایت قرار گرفته باشد ، بلکه با سفارش این خدمت ، سایت شما از هر سایت دلخواه ورودی دریافت می کند. این عمل باعث می شود که پس از مدت کوتاهی ، آن سایت ها توسط الکسا به عنوان سایت های لینک دهنده به سایت شما تلقی شده و نام آن ها در این قسمت از الکسا درج شود.

هرچه تعداد سایت های لینک دهنده به سایت شما بیشتر باشد ، کسب و کار شما وجهه بهتری نزد بازدیدکنندگانتان پیدا می کند. البته لازم به تذکر است که برای افزایش لینک های سایت خود باید حتما سایت شما در الکسا ثبت شود تا آمار ورودی های آن به دقت بررسی و ثبت گردد.

بدین منظور پس از انتخاب خدمت افزایش تعداد لینک در الکسا از منوی پنل کاربری ، صفحه مربوط به سفارش در مقابل شما قرار می گیرد. در قسمت اول می توانید یک عنوانی دلخواه و مناسب برای سفارش خود در نظر بگیرید.

پس از آن باید آدرس سایت خود را وارد نموده و در فیلد بعدی نیز تعداد لینک های درخواستی خود را قرار دهید. هزینه ای که بابت این خدمت می پردازید، تنها به تعداد لینک ها بستگی دارد.

در پایان نیز یک باکس برای وارد کردن توضیحات قرار داده شده که به وسیله آن می توانید آدرس سایت های مورد نظر خود برای ورودی گرفتن از آن ها را بنویسید. همچنین می توانید عنوان کنید که به طور مثال می خواهید از هزار سایت برتر جهان ورودی داشته باشید.

نکته مهمی که یکبار دیگر باید به آن اشاره کنیم این است که آمار الکسا به صورت دقیق نبوده و در حالت عادی نمی تواند آمار ورودی ها را به درستی محاسبه نماید. برای اینکه لینک های شما به طور کامل محاسبه و نمایش داده شوند ، بایستی حتما سایت خود را در الکسا به ثبت رسانده باشید.

فاکتور سفارش

هنگامی که شما یک سفارش جدید را به ثبت می رسانید ، یه صفحه فاکتور حاوی اطلاعات مربوط به آن سفارش برای شما به نمایش در می آید که از طریق آن می توانید اقدام به پرداخت هزینه آن نماید. پرداخت مبلغ موردنظر می تواند از دو طریق صورت پذیرد:

 • در صورتی که حساب کاربری شما از اعتبار کافی برخوردار باشد ، می توانید با انتخاب گزینه "کسر از موجودی" ، مبلغ را از اعتبار کیف پول خود پرداخت نمایید. پس از پرداخت هزینه سفارش ، مبلغ به صورت خودکار از کیف پول شما کسر خواهد شد.
 • راه دیگر این است که با انتخاب گزینه "پرداخت سفارش" ، هزینه را به صورت مستقیم و از طریق درگاه امن زرین پال پرداخت کرده تا سفارش برای شما ثبت گردد.

تیکت ها

ارسال تیکت جدید

در صورتی که هرگونه سوال و یا مشکلی در مورد هرکدام از خدمات ما داشته باشید ، می توانید از منوی پشتیبانی ، گزینه ارسال تیکت جدید را انتخاب نموده و سوال خود را با ما در میان بگذارید. بدین منظور پس از مشاهده صفحه ارسال تیکت جدید ، ابتدا یک عنوان جدید برای تیکت خود تعیین نمایید. در مرحله بعد می توانید درجه اهمیت تیکت را مشخص کرده و پس از نوشتن توضیحات کامل ، روی دکمه ارسال تیکت کلیک کنید.

پس از مشاهده تیکت توسط تیم پشتیبانی کلیک اول ، اقدامات لازم در جهت برطرف نمودن سوال و یا مشکل شما صورت گرفته و در پاسخ مناسب برای شما ارسال می گردد. پس از ارسال پاسخ ، یک پیغام نیز به صورت خودکار از طریق سیستم برای شما ارسال می شود تا به وسیله آن از پاسخ داده شدن تیکت خود مطلع شوید.

به وسیله گزینه اول می توانید عنوانی برای تیکت خود برگزیده و پس از آن نیز میزان اهمیت تیکت خود را تعیین نمایید. سپس با ارائه سوال خود در فیلد بعدی ، آن را ارسال نمایید تا در اسرع وقت به تیکت شما رسیدگی شده و پاسخ مناسب ارسال گردد.

لیست تیکت ها

اگر مایل به مشاهده لیست تیکت های ارسال شده خودتان هستید ، می توانید زیر منوی لیست تیکت ها را از قسمت پشتیانی انتخاب نموده تا جدولی حاوی آخرین تیکت های شما باز شود. با کلیک بر روی عنوان هر تیکت می توانید محتوای آن و همینطور پاسخ های احتمالی داده شده را مشاهده نمایید. در صورت تمایل و پس از اطلاع از جواب تیکت ، می توانید به کمک اعلان پایین صفحه ، تیکت مربوطه را ببندید.

سوالات متداول

با کلیک بر روی گزینه سوالات متداول که هم از درون سایت (هدر و فوتر) و هم پنل کاربری (پخش پشتیبانی) قابل دسترسی است ، می توانید از سوالاتی که کاربران اکثرا از طریق تیکت با ما در میان می گذارند مطلع شوید. شاید یکی از این سوالات ، سوال شما نیز باشد. لازم به ذکر است که این قسمت ممکن است در آینده به وسیله سوالاتی که کاربران در قالب تیکت ارسال می کنند ، بروز شود.

پیغام ها

در این قسمت ، پیغام های مهمی که از طرف مدیریت کلیک اول برای شما ارسال می شود ، قابل مشاهده هستند. این پیغام ها ممکن است به صورت همگانی برای تمامی کاربران ارسال شده و یا مخصوص یک کاربر خاص باشد. مواردی که ممکن است باعث ارسال پیغام برای شما شود ، شامل اعلام پاسخ تیکت ، اعلام نامعتبر بودن یک سفارش و یا هرنوع اطلاعیه از طرف سایت می باشد.

پس از کلیک بر روی آیکن مربوطه ، می توانید لیست پیغام ها را مشاهده کرده و با کلیک بر روی عنوان هر پیغام نیز متن آن پیغام به نمایش در می آید.

با سپاس فراوان - مدیریت کلیک اول