در طول نزدیک به یک سالی که همراه شما عزیزان بوده ایم ، همراه سعی نمودیم با افزایش کمیت و کیفیت خدمات سایت ، رضایت خاطر شما مشتریان گرامی را فراهم آوریم. در همین راستا نیز به تازگی بخش چت آنلاین به امکانات سایت کلیک اول افزوده شده است.

پیش از این ، کاربران کلیک اول از سه راه می توانستند با مدیران سایت ارتباط برقرار کرده و سوالات و مشکلات خود را با در میان بگذارند. اولین راه استفاده از شماره تلفن ثابت و همراه موجود در پایین سایت ، راه دوم استفاده از فرم تماس در صفحه درباره ما و سومین راه نیز که برای دسترسی به آن حتما نیاز به ثبت نام می باشد ، استفاده از بخش پشتیبانی و ارسال تیکت جدید بود.  در بخش تیکت ها امکان پرسش و پاسخ به صورت نامحدود برای کاربر و اپراتور سایت وجود دارد. اما مشکلی که وجود داشت ، عدم اطلاع دو طرف از آنلاین بودن یکدیگر و تاخیر در پاسخگویی بود. اما حال امکان چت آنلاین کاربر نیز در کلیک اول فراهم شده است.

بخش جدید چت آنلاین کاربر

با امکان جدید چت آنلاین کاربر ، این امکان برای شما وجود دارد که بدون نیاز به ثبت نام و ورود به پنل کاربری ، تمام سوالات و مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و پاسخ آنی و لحظه ای از آن ها دریافت نمایید.

به همین منظور پس از وارد شدن به سایت ، با کلیک بر روی آیکن پایین سمت راست ، یک صفحه کوچک و جذاب برای شما باز شده و می توانید نظرات و یا مشکلات خود در مورد خدمات کلیک اول نظیر افزایش ترافیک سایت ، افزایش ورودی گوگل ، افزایش بازدید ویدیو ، تبلیغات در گوگل ، سئو و بهینه سازی و … را از طریق آن عنوان کنید. همچنین این امکان نیز وجود دارد که تصاویر و سایر فایل های موردنظر خود را نیز از این طریق برای ما ارسال نمایید. این هم از امکاناتی است که پیش از این در کلیک اول وجود نداشت.

بیشتر بخوانید :  آشنایی با 21 روش افزایش بازدید سایت

در صورت وارد نمودن ایمیل در کادر موجود ، می توانید ارتباط خود را با کارشناسان ما گسترش داده و خدمات بهتری را از ما دریافت نمایید.