وب سایت آپارات به عنوان سایتی که سال هاست حرف اول را در زمینه اشتراک ویدیوی کاربران در کشورمان میزند ، مدت زیادی است با رتبه الکسای ۲ ایران (بعد از گوگل) ، بهترین سایت ایران از نظر الکسا نیز محسوب می شود و روزانه بیش از ۱ میلیون بازدید از ویدیوهای آن صورت می گیرد.

تاپ تن آپارات چیست؟

آپارات در قالب یک کانال رسمی ، هر هفته پربازدیدترین ویدیوهای خود را معرفی کرده و به معرض نمایش می گذارد. ویدیوهایی که در این بخش معرفی می شوند ، در طول ۷ روز گذشته حدودا بین ۶۰ الی ۱۲۰ هزار بازدید داشته اند. با ورود به کانال تاپ تن آپارات می توانید ویدیوهایی که به منظور معرفی پربازدیدترین ها گذاشته شده اند را مشاهده کنید. هنگامی که یکی از ویدیوها را باز کنید، لینک این ۱۰ ویدیو برای شما به نمایش در می آید.

از آن جایی که این کانال وابسته به خود وب سایت آپارات می باشد ، ویدیوهای آن اغلب در دو روز ابتدایی ، در صفحه اول آپارات و از بخش پیشنهادها قابل دسترسی است. به همین دلیل نیز کاربران زیادی از آن بازدید نموده و هر هفته مخاطبان فراوانی جذب ۱۰ ویدیوی برتر و پربازدید آپارات خواهند شد.

بنابراین اگر شما نیز جزو افرادی هستید که به هر دلیلی قصد افزایش محبوبیت ویدیوی خود را دارید ، به راحتی می توانید از خدمات ما در زمینه افزایش بازدید ویدیو استفاده نموده و ویدیوی خود را به بخش تاپ تن آپارات وارد نمایید. این افزایش بازدید همچنین می تواند باعث بهبود اعتبار ویدیوی شما و اعتماد بیشتر کاربران و مشتریان شما شود. همچنین امکان خرید لایک و افزایش تعداد دنبال کننده در آپارات نیز برای شما عزیزان فراهم آمده است.

بیشتر بخوانید :  تخفیف 40 درصدی کاهش رتبه الکسا به مناسب نوروز