مجموعه کلیک اول به مناسبت شب یلدا، تخفیف ویژه ۲۰ درصدی را برای مشتریان خود درنظر گرفته است.

با استفاده از کد تخفیف yalda99، می توانید تا پایان آذرماه از ۲۰ درصد تخفیف ویژه مجموعه کلیک اول برای تمامی سفارش ها بهره مند شوید.

چندین هزار سال است که آخرین شب پاییز یعنی شب یلدا که تاریک ترین و درازترین شب سال است توسط ایرانیان جشن گرفته می شود و آیین ها و رسومات مختلفی در این شب به یاد ماندنی در کنار هم سپری می کنند، شب زیبایی که در شهرهای مختلف ایران آداب و رسومی دارد. البته امسال به دلیل شرایط خاص و اضطراری، از تمامی هم میهنان عزیز انتظار می رود که از دورهمی های غیرضروری اجتناب کرده و شب یلدا را به صورت مجازی جشن بگیرند.

مجموعه کلیک اول ضمن تبریک این شب فرخنده، کدتخفیف ۲۰ درصدی مخصوص شب یلدا را برای تمامی خدمات سایت در نظر گرفته است.

یلدای 99

اطلاعات کدتخفیف

کد تخفیف : yalda99
مهلت استفاده : تا پایان آذرماه ۹۹
میزان تخفیف : ۲۰ درصد
سقف تعداد استفاده : ۲۰۰ بار
سقف میزان تخفیف : ۵۰ هزار تومان

کافیست پس از ورود به پنل کاربری و ثبت سفارش ، در صفحه فاکتور ، کد تخفیف yalda99 را وارد نموده و از ۲۰ درصد تخفیف ویژه بهره مند شوید. این کد تخفیف از ۲۴ تا ۳۰ آذر به مدت یک هفته، برای ۲۰۰ سفارش اول کاربران فعال خواهد بود. این کد تخفیف برای همه سفارش ها اعم از افزایش بازدید سایت، افزایش ورودی گوگل، کاهش رتبه الکسا، افزایش بازدید ویدیو و تبلیغات در گوگل قابل استفاده می باشد.

امید است که با بهبود روز افزون سامانه هوشمند کلیک اول، بتوانیم خدمات مربوط خود را با کیفیت ببهتر در اختیار شما کاربران و مدیران سایت عزیز قرار دهیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید :  کاهش حجم کدهای css سایت تنها با یک کلیک