به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، وب سایت کلیک اول کد تخفیف ۱۵ درصدی ویژه این ایام را برای مشتریان خود ایجاد نموده است.

ماه رمضان ماه مهمانی خداست و قرآن کتاب هدایت بشریت در یکی از شب های قدر نازل شده است. در ماه رمضان در رحمت خداوند برای آمرزش گناهان انسان باز است. روزه گرفتن در این ماه واجب و منظور از روزه گرفتن آن است. انسان برای اطاعت فرمان خدا،از چیزهایی که روزه را باطل می کند خودداری نماید. روزه مختص به یک آئین و شریعت خاص نبوده بلکه از قبل وجود داشته است. روزه از جهت فردی و اجتماعی دارای فوائد زیادی است.

مجموعه کلیک اول برای بهره مندی هرچه بیشتر شما عزیزان از خدمات متنوع این سایت، تخفیف ماه رمضان را برای شما در نظر گرفته است. شما عزیزان می توانید با وارد نمودن عبارت AR15 در قسمت کد تخفیف فاکتور، برای تمامی سفارش های خود اعم از افزایش بازدید سایت، افزایش ورودی گوگل، کاهش رتبه الکسا و افزایش بازدید ویدیو تا ۱۵ درصد تخفیف دریافت نمایید. این کد تخفیف از تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ تا پایان روز ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ برای تمامی سفارش ها فعال است.

کد تخفیف ماه رمضان

نحوه ثبت کد تخفیف

کافیست پس از ورود به پنل کاربری و ثبت سفارش دلخواه خود، در صفحه فاکتور، کد تخفیف RA15 را وارد نموده و از ۱۵ درصد تخفیف ویژه برای هرکدام از سفارش های خود بهره مند شوید.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که در حال حاضر سفارش های تبلیغ در گوگل به علت پرداخت دلاری و هزینه های بالای ارزی، شامل تخفیف نمی شود.

اطلاعات کد تخفیف

کد تخفیف : RA15
مهلت استفاده ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
میزان تخفیف ۱۵ درصد
سقف تعداد استفاده  ۲۰۰۰ بار
سقف میزان تخفیف ۴۰,۰۰۰ تومان
بیشتر بخوانید :  کد تخفیف عید قربان - 15 درصد تخفیف