به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی، وب سایت کلیک اول کد تخفیف مخصوص ۲۵ درصدی را برای مشتریان خود ایجاد نموده است.

نوروز به عنوان یک جشن قدیمی و کهن از اقوام متعددی در منطقه به ارث رسیده‌است و با رنگ و انگ ویژه، شناسنامه ایرانی به خود گرفته و از آن به عنوان نماد پیوندگر افراد و اقوام ایرانی و ملت ایران یاد می‌شود. ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت، گاه رویش و زایش باغ و بوستان می‌دانند و بر این باور هستند که در نوروز، همزمان با طبیعت، باید روزگار نو و جدیدی را با روان و نگرش نو، در تن‌پوش تازه ای آغاز کنند.

مجموعه کلیک اول برای بهره مندی هرچه بیشتر شما عزیزان از خدمات متنوع این سایت، تخفیف ویژه نوروزی را برای شما در نظر گرفته است. شما عزیزان می توانید با وارد نمودن عبارت HNY1400 در قسمت کد تخفیف فاکتور، برای تمامی سفارش های خود اعم از افزایش بازدید سایت، افزایش ورودی گوگل، کاهش رتبه الکسا و افزایش بازدید ویدیو تا ۲۵ درصد تخفیف دریافت نمایید. این کد تخفیف از تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ تا روز ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ برای تمامی سفارش ها فعال است.

کدتخفیف 1400

نحوه ثبت کد تخفیف

کافیست پس از ورود به پنل کاربری و ثبت سفارش دلخواه خود، در صفحه فاکتور، کد تخفیف HNY1400 را وارد نموده و از ۲۵ درصد تخفیف ویژه برای هرکدام از سفارش های خود بهره مند شوید.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که در حال حاضر سفارش های تبلیغ در گوگل به علت پرداخت دلاری و هزینه های بالای ارزی، شامل تخفیف نمی شود.

اطلاعات کدتخفیف

کد تخفیف : HNY1400
مهلت استفاده ۲۵ اسفند ۱۳۹۹
میزان تخفیف ۲۵ درصد
سقف تعداد استفاده  ۲۰۰۰ بار
سقف میزان تخفیف ۵۰,۰۰۰ تومان
بیشتر بخوانید :  مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها چیست؟