ابزار ساخت متا تگ برای سایت

متا تگ های مورد نظر سایت خود را به راحتی ایجاد کنید.

متا تگ ها، کدهای ساده ای هستند که به موتورهای جستجو کمک می کنند تا محتوای صفحات سایت را بهتر درک کرده و همچنین می توانند بر روی سئوی سایت نیز موثر باشند. این تگ ها در بخش head کدهای html قرار می گیرند. کلیک اول، ابزار آسانی را برای ساخت متا تگ ها فراهم آورده است تا بتوانید به راحتی تگ های متا را برای سایت خود ایجاد کرده و کد html آن را دریافت کنید.

اطلاعات سایت خود را وارد کنید.

فایل متاها

ابزار رایگان ساخت meta tag برای سایت

متا تگ های پایه ای و ضروری سایت خود را به سادگی ایجاد کنید.

همان طور که پیش از این ذکر کردیم، متا تگ ها عناصر مهمی در سئو سایت به شمار می روند. به طوری که یکی از مهمترین پارامترهای سئو تکنیکال سایت ها، چک کردن متا تگ ها و تکمیل کردن آن هاست. با این که متا تگ ها هیچ تاثیری در ظاهر سایت ندارند، اما برای شناخت بهتر سایت توسط موتورهای جستجو مفید واقع می شوند.

هدف اصلی استفاده از متا تگ ها، توصیف خواناتر محتوا است. بنابراین متا تگ ها به جای قرار گرفتن در قسمت body، در قسمت head صفحه قرار می گیرند. برای اینکه پیاده سازی متا تگ ها نیازمند دانش برنامه نویسی است، شاید مهارت مورد نیاز برای جای گذاری آن ها را نداشته باشید.

متا تگ ها تعداد بسیار زیادی دارند که هرکدام از آن ها برای موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال، متا تگ های مربوط به Open Graph، نمایش ظاهری سایت در شبکه های اجتماعی را به عهده دارند. ما در این ابزار سعی داریم تنها گزینه هایی را که به طور مستقیم روی سئو تاثیرگذار هستند، در اختیار شما قرار دهیم. برای دریافت لیست کاملی از متا تگ ها می توانید از ابزار ایجاد Open Graph های سایت استفاده کنید.

متا تگ ها و برچسب های عنوان html، از عنصرهای خاص html بوده که در کد و دستورات سورس سایت قرار می گیرد. همه موتورهای جستجوگر معتبر و معروف مثل گوگل، یاهو و بینگ از متا تگ و برچسب عنوان برای هدف رنکینگ، رتبه بندی و نمایش لینک سایت ها در نتایج جستجوی خود استفاده می کنند.

شیوه کارکردن ابزار تولید متا تگ

در ابزارهای رایگان تولید کننده متا تگ که جزئی از ابزارهای سئوی سایت هستند، عموما چندین کادر برای ورود اطلاعات وجود دارد که هر کدام از آن ها به صورت مختصر معرفی می شوند. با ساختن درست و اصولی عناوین صفحه سایت و متا تگ ها و بکارگیری آن ها، توانایی آن را دارید تا موتورهای جستجوگر را برای چگونگی دیده شدن سایت خود در نتیجه جستجو کنترل کنید.

بهینه سازی متا تگ ها

هنگامی که عنوان ها و متا تگ ها به درستی بهینه سازی شوند، موتورهای جستجوگر اطلاعاتی که نیاز دارند را برای نمایش و رتبه بندی بهینه صفحات سایت شما در نتیجه جستجوی خودشان قرار خواهند داد. اگر این مورد ها برای موتور های جستجوگر سئو نشده باشد، رتبه سایت و به دنبال آن ورودی گوگل سایت شما نیز آسیب می بیند.

توجه داشته باشید که همه موتورهای جستجوی بزرگ از متا تگ و عنوان ها برای رتبه بندی و نمایش لینک در نتیجه جستجوی خودشان استفاده می کنند. موتورهای جستجوگر مثل بینگ، گوگل، یاهو و سایر موتورهای جستجوگر در برگیرنده این موتورهای جستجوگر هستند. موتورهای جستجوگر ایرانی هم طبق همین قاعده عمل می کنند.

آخرین مقالات بلاگ کلیک اول

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ