کاهش حجم کدهای css سایت یکی از مهمترین عوامل در بهبود سئو و افزایش سرعت سایت می باشد. در این مقاله قصد داریم تا با روشی آسان و بسیار سریع جهت فشرده سازی css و افزایش سرعت بارگزاری سایت آشنا شویم.

کاهش حجم کدهای css

پیش از این آموختیم یکی از عواملی که تاثیر فراوانی بر سئو و بهینه سازی سایت می گذارد ، افزایش سرعت سایت می باشد. گوگل و سایر موتورهای جستجو برای سرعت بارگزاری سایت اهمیت فراوانی قائل هستند و اگر زمان زیادی صرف لود یک وب سایت شود ، ربات های موتورجستجو نمی توانند گزارش درست و کاملی از محتویات سایت ارائه دهند.

یکی دیگر از مواردی که باعث حجم بالای سایت می شود ، کدهای css سایت می باشد. در حالت عادی ، این کدها شامل فضای سفید و خالی فراوانی هستند که توسط کاراکتر هایی مانند space ، tab و enter به وجود می آیند. این امکان وجود دارد که با حذف این فضاهای خالی ، حجم کدهای css را کاهش داد و باعث افزایش سرعت بارگزاری سایت شد.

امکان کاهش حجم کدهای css سایت توسط سایت کلیک اول فراهم شده و شما عزیزان می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک ، کدهای فشرده شده css خود را دریافت نمایید. بدین منظور و پس از ورود به لینک مربوط به فشرده سازی css ، کدهای خود را در باکس متنی سمپ راست کپی کرده و بر روی دکمه فشرده سازی کلیک نمایید.

کاهش حجم فایل های css

 

پس از آن می توانید کدهای فشرده شده درون باکس سمت چپ را به کمک دکمه “کپی در کلیپ بورد” کپی نموده و جایگزین کدهای قبلی خود نمایید.

 

کاهش حجم فایل های css

بیشتر بخوانید :  استفاده از تکنیک منشن بدون لینک (LINKLESS Mention) در سئو سایت