همانطور که می دانید ، کاهش رتبه الکسا یکی از مهمترین اهداف تمامی مدیران سایت ها به شمار می رود. در این مطلب به بررسی نحوه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا و دریافت فایل مخصوص آن خواهیم پرداخت.

مجموعه کلیک اول به عنوان یکی از سیستم های ارائه دهنده خدمات مخصوص به افزایش ترافیک سایت و بهبود رتبه الکسا ، توانسته رضایت اغلب سفارش دهندگان خود را جلب نموده و مدیران سایت های مختلف را در کاهش رتبه الکسا تضمینی آن ها یاری نماید. با توجه به تغییرات عمده در سیستم ، قیمت پلان های الکسا با کاهش عمده ای رو به رو شده و شما عزیزان می توانید با صرف هزینه اندک ، به صورت کامل تضمینی و موفقیت آمیز به رتبه موردنظر خود برسید. حال در این مطلب می خواهیم طریقه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا را توضیح دهیم.

 

حال بایستی با وارد نمودن اطلاعات شخصی خود و همچنین آدرس سایت ، روی گزینه پرداخت کلیک کنید و هزینه را از طریق درگاه بانک پرداخت نمایید.

سپس باید فایل مخصوص را از طریق گزینه “دانلود فایل” دریافت نمایید. این فایل شامل یک پوشه با پسوند .zip است که در درون آن نیز صفحات html سبک قرار دارد که کاربران از این صفحات بازدید می کنند. سبک بودن این صفحات باعث می شود که الکسا متوجه تمامی بازدیدها شده و با محاسبه تمامی بازدیدها ، رتبه سایت شما به شکل بهتری بهبود پیدا می کند.

همچنین قرار نمودن صفحات از سایت باعث کاهش بانس ریت و افزایش pageviews سایت شما می شود.

شما باید پس از دانلود این فایل ، وارد هاست سایت خود شوید و این فایل را در روت اصلی هاست (بخش public_html در cpanel) آپلود کنید. پس از آن نیز باید فایل .zip را extract نمایید. پس از انجام این کار ، از طریق تیکت اعلام نمایید تا سایت شما در سیستم اضافه شده و بازدیدها به صورت هدفمند و عالی روانه سایت شما شوند.

بیشتر بخوانید :  کاهش حجم کدهای css سایت تنها با یک کلیک

پس از پایان مدت پکیج و رسیدن به رتبه مدنظر می توانید جهت تمدید پکیج از طریق پنل اقدام نمایید.