همانطور که می دانید ، کاهش رتبه الکسا یکی از مهمترین اهداف تمامی مدیران سایت ها به شمار می رود. در این مطلب به بررسی نحوه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا و دریافت فایل مخصوص آن خواهیم پرداخت.

مجموعه کلیک اول به عنوان یکی از سیستم های ارائه دهنده خدمات مخصوص به افزایش ترافیک سایت و بهبود رتبه الکسا ، توانسته رضایت اغلب سفارش دهندگان خود را جلب نموده و مدیران سایت های مختلف را در کاهش رتبه الکسا تضمینی آن ها یاری نماید. با توجه به تغییرات عمده در سیستم ، قیمت پلان های الکسا با کاهش عمده ای رو به رو شده و شما عزیزان می توانید با صرف هزینه اندک ، به صورت کامل تضمینی و موفقیت آمیز به رتبه موردنظر خود برسید. حال در این مطلب می خواهیم طریقه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا را توضیح دهیم.

پس از ورود به صفحه مربوط به بهبود رنک الکسا ، می توانید ۶ پلان مخصوص کاهش رتبه را مشاهده نمایید. این پلان ها شامل رتبه های زیر ۱۵۰۰۰ ، ۱۰۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۱۵۰۰ و زیر ۷۰۰ می باشند. با انتخاب یکی از آن ها و کلیک بر روی گزینه همینک سفارش دهید ، به درگاه واسط زرین پال متصل می شوید.

حال بایستی با وارد نمودن اطلاعات شخصی خود و همچنین آدرس سایت ، روی گزینه پرداخت کلیک کنید و هزینه را از طریق درگاه بانک پرداخت نمایید.

سپس باید فایل مخصوص را از طریق گزینه “دانلود فایل” دریافت نمایید. این فایل شامل یک پوشه با پسوند .zip است که در درون آن نیز دو صفحه html سبک قرار دارد که کاربران از این صفحات بازدید می کنند. سبک بودن این صفحات باعث می شود که الکسا متوجه تمامی بازدیدها شده و با محاسبه تمامی بازدیدها ، رتبه سایت شما به شکل بهتری بهبود پیدا می کند.

بیشتر بخوانید :  تخفیف ویژه مجموعه کلیک اول تا پایان آذرماه 1398

همچنین قرار نمودن دو صفحه از سایت باعث کاهش بانس ریت و افزایش pageviews سایت شما می شود.

شما باید پس از دانلود این فایل ، وارد هاست سایت خود شوید و این فایل را در روت اصلی هاست (بخش public_html در cpanel) آپلود کنید. پس از آن نیز باید فایل .zip را extract نمایید. پس از انجام این کار ، می توانید با یکی از شماره تماس های ۰۳۱۳۳۴۴۷۲۶۳ تماس حاصل نمایید تا سایت شما در سیستم اضافه شده و بازدیدها به صورت هدفمند و عالی روانه سایت شما شوند.

پس از رسیدن به رتبه موردنظر نیز همکاران ما جهت تمدید ماهانه و یا ارتقا پلان درخواستی با شما تماس حاصل خواهند نمود. حال که با نحوه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا آشنا شدید ، می توانید نسبت به بهبود رتبه سایت خود اقدام حاصل نمایید.