ارائه پکیج مخصوص سئو با سامانه هوشمند کلیک اول

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

پکیج مخصوص سئو

بازخورد فوق العاده سئو و کاهش رتبه الکسا را با ما تجربه کنید

مجموعه کلیک اول با هدف بازخورد هرچه بیشتر شما مشتریان عزیز ، اقدام به ارائه پکیج مخصوص سئو و بهینه سازی سایت و کاهش رتبه الکسا نموده است. ادر تعریف این پکیج ها سعی شده انعطاف بالایی برای مدیران سایت ها در نظر گرفته شود.

شما می توانید با انتخاب یکی از سه پلان زیر و پرداخت آن ، بازخورد فوق العاده ای را در کمتر از یک ماه مشاهده کنید. پس از پرداخت ، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و نسبت به چگونگی انجام پروژه ، هماهنگی های لازم را با شما به عما خواهند آورد.

پکیج اختصاصی سئو و کاهش رتبه الکسا

یکی از مواردی که همواره مدیران سایت ها را با چالش مواجه کرده این است که از کدام روش ها استفاده کنیم تا در دراز مدت بتوانیم نتیجه مناسبی بگیریم. به همین دلیل ، مجموعه کلیک اول پکیج مخصوص سئو و کاهش رتبه الکسا را فراهم آورده است. به کمک این پکیج ها می توانید تاثیر مثبت و بازخورد فوق العاده ای را به دست آورده و کسب و کار اینترنتی خود را متحول کنید.

پکیج های اختصاصی

وب سایت کلیک اول به عنوان ارائه دهنده خدمات در زمینه سئوی سایت و کاهش رتبه الکسا ، پکیج های فوق العاده ای را برای سایت شما در نظر گرفته تا بتوانید به کمک آن ها ، در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت کاملا تضمینی به نتیجه موردنظر خود دست پیدا کنید.

پکیج شماره 1

پکیج شماره یک

 • سئو داخلی صفحه اصلی بدون فایل آموزشی
 • ---
 • ساخت شبکه های اجتماعی
 • کاهش رتبه الکسا زیر 15 هزاربه مدت یک ماه
599,000 تومان
پکیج شماره 2

پکیج شماره دو

 • سئو داخلی صفحه اصلی به همراه فایل آموزشی
 • ارائه سایت مپ اختصاصی و سرچ کنسول
 • ساخت شبکه های اجتماعی
 • کاهش رتبه الکسا زیر 10 هزاربه مدت یک ماه
899,000 تومان
پکیج شماره 3

پکیج شماره سه

 • سئو داخلی صفحه اصلی به همراه فایل آموزشی
 • ارائه سایت مپ اختصاصی و سرچ کنسول و آنالیتیکز
 • ساخت شبکه های اجتماعی
 • کاهش رتبه الکسا زیر 5 هزاربه مدت یک ماه
1,199,000 تومان

نکاتی در مورد ثبت سفارش

شما عزیزان پیش از انتخاب پکیج موردنظر و ثبت سفارش ، بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • کاهش رتبه الکسا به صورت ماهیانه می باشد و در ماه های بعدی هزینه به صورت جداگانه دریافت می شود.
 • افزایش ورودی گوگل به ازای سه کلمه کلیدی و به صورت ماهیانه می باشد و در ماه های بعدی هزینه به صورت جداگانه دریافت می شود.
 • فعالیت های مربوط به سئو داخلی ، تنها برای صفحه اصلی سایت است. در صورتی که سایت شما دارای صفحات بیشتری است و قصد انجام سئوی بیش از یک صفحه را دارید ، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود.
 • مدیریت شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام ، اینستاگرام ، لینکدین و ... تنها برای یکماه می باشد. در صورت تمایل به ادامه فعالیت ، هزینه ماه های بعد به صورت جداگانه دریافت می شود.
 • امکان افزودن خدمات دیگری مانند افزایش بازدید سایت و تبلیغات در گوگل نیز به این پکیج وجود دارد. در صورت تمایل شما ، هزینه این خدمات به صورت جداگانه محاسبه و دریافت می شود.
پکیج مخصوص سئو و بهبود رتبه الکسا

تاثیرات استفاده از پکیج

با سفارش پکیج مخصوص سئو و بهبود رتبه الکسا ، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

افزایش اعتبار کسب و کار

افزایش اعتبار کسب و کار

هنگامی که سئو سایت شما به صورت اصولی بهبود یابد ، کاربران بیشتری از طریق گوگل به سایت شما سر خواهند زد و کسب و کار اینترنتی شما رونق بهتری به دست می آورد. همچنین اگر از جایگاه خوبی در الکسا برخوردار باشید ، کاربران بیشتر ترغیب خواهند شد تا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند.

بهبود سئو سایت

بهبود سرعت سایت

یکی از پارامترهایی که در سئوداخلی مورد توجه قرار میگیرد ، افزایش سرعت سایت است که در رضایتمندی کاربران سایت شما بسیار موثر است. همچنین پکیج کاهش رتبه الکسا نیز تاثیر مثبتی در نمایش سرعت لود سایت شما در وب سایت الکسا دارد.

کسب درآمد بیشتر

کسب درآمد بیشتر

هزینه ای که برای استفاده از پکیج های اختصاصی سئو پرداخت می کنید ، در مقابل بازخوردی که دریافت خواهید کرد بسیار ناچیز خواهد بود. این پکیج ها از عواملی هستند که کسب و کار اینترنتی شما را دچار تحول فوق العاده ای خواهند کرد و باعث فروش بیشتر محصولات و خدمات شما خواهد شد.

بازخود سریع و مطمئن

بازخورد سریع و مطمئن

نتایج مربوط به فعالیت های سئو داخلی و کاهش رتبه الکسا در یک بازه 20 - 30 روزه کاملا قابل مشاهده و درک خواهد بود و شما عزیزان را برای استفاده مستمر از خدمات مجموعه کلیک اول ترغیب خواهد کرد.

بهتر دیده شدن

بهتر دیده شدن سایت

با ثبت یک سفارش پکیج اختصاصی در کلیک اول و بهبود جایگاه سایت شما در گوگل و الکسا ، بازدیدکنندگان انبوهی به صورت هدفمند راهی سایت شما شده که به بهتر دیده شدن سایت شما کمک فراوانی می کند و باعث موفقیت برند شما می شوند.

افزایش فروش محصولات و خدمات

افزایش فروش محصولات و خدمات

پس از بهبود جایگاه سایت ، کاربران زیادی از محصولات و خدمات شما بازدید می کنند و تعداد زیادی از آن ها ممکن است نسبت به خرید آن اقدام کنند. هرچه صفحه فرود سایت شما جذاب تر ساخته شده باشد ، احتمال تبدیل کاربر به مشتری بیشتر است.

کاهش رتبه الکسا تضمینی

خدماتی که در حال حاضر در پکیج های مخصوص سئو سایت و کاهش رتبه الکسا قرار گرفته اند ، فاکتورهایی هستند که دارای بازدهی قطعی بوده و استفاده از آن ها برای تمامی مدیران سایت ها بسیار مفید می باشد. اما این بدین معنی نیست که این پکیج ها در آینده دچار تکامل نخواهند شد.

انتظار داریم که به زودی و با افزایش تیروی انسانی متخصص و کارآزموده در زمینه وب ، خدمات زیر نیز به پکیج های ارائه شده افزوده شده و نام مجموعه کلیک اول به عنوان معتبرترین مجموعه دیجیتال مارکتینگ ایران ، بر سر زبان ها بیوفتد

 • تبلیغات در گوگل
 • مدیریت شبکه های اجتماعی
 • تولید محتوای ویدیویی و ویدیو مارکتینگ
 • ایمیل مارکتینگ و تبلیغات انبوه

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول ، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد ، بایستی پس از ثبت نام ، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود ، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستقیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است

آخرین مقالات مرتبط