ساخت لینک اشتراک در شبکه های اجتماعی

صفحات سایت خود را به راحتی در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ساخت لینک اشتراک در شبکه های اجتماعی باید طبق قاعده و اصول خاصی صورت گیرد تا برای این پلتفرم ها قابل فهم و آنالیز باشد. کلیک اول این امکان را در اختیار شما قرار داده که با وارد نمودن آدرس سایت و کلمه کلیدی خود و تنها با یک کلیک، لینک اشتراک سایت در شبکه های اجتماعی را ایجاد کنید.

لینک منبع

لینک های ساخته شده

linkedin
pinterest
tumblr
telegram

ساخت لینک اشتراک

سئوی سایت و ارزش دامنه خود را به کمک شبکه های اجتماعی بهبود دهید.

شبکه های اجتماعی در سال های اخیر با استقبال فراوانی از سوی کاربران وب مواجه شده اند. موتورهای جستجو نیز برای شبکه های اجتماعی اهمیت بسیاری قائل شده و سایتی که دارای مطالب فراوان در این شبکه ها باشد، ارزش و اعتبار بالاتری پیدا می کند. این مسئله خود در بهبود جایگاه سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو موثر بوده و به مرور زمان باعث افزایش جایگاه سایت در گوگل می شود.

ساخت لینک اشتراک در شبکه های اجتماعی باید طبق قاعده و اصول خاصی صورت گیرد. کلیک اول این امکان را در اختیار شما قرار داده که تنها با یک کلیک، لینک اشتراک سایت در شبکه های اجتماعی را دریافت نمایید.

اهمیت شبکه های اجتماعی

در دنیای امروز، اهمیت شبکه های اجتماعی بر هیچ کس پوشیده نیست. تعداد زیادی از مردم، مدت زمان زیادی از شبانه روز را در شبکه های اجتماعی می گذارندد و کسب و کارهایی که بتوانند از این بستر و فضای مناسب، استفاده اصولی و مناسبی داشته باشند، می توانند به اهداف خود دست یابند.

از طرفی گوگل و سایر موتورهای جستجو نیز برای شبکه های اجتماعی اهمیت فراوانی قائل شده و امتیازات متنوعی را برای سایت هایی را که فعالیت درست و اصولی در این زمینه داشته باشند، در نظر می گیرد. یکی از پارامترهای مورد توجه گوگل، تعداد اشتراک مطالب سایت در شبکه های اجتماعی می باشد که بایستی با ساز و کار دقیق صورت پذیرد و از طریق لینک های مخصوص انجام شود. کلیک اول امکان ساخت لینک اشتراک در شبکه های اجتماعی را برای شما فراهم آورده است. به کمک این امکان، می توانید تنها با کلیک بر روی یک دکمه، لینک اشتراک برای اکثر شبکه های اجتماعی معروف و مهم نظیر فیسبوک، توئیتر و لینکدین را دریافت نموده و مطالب خود را به سادگی هرچه تمام تر به اشتراک بگذارید. این مسئله تاثیر فوق العاده ای در افزایش ورودی گوگل و سئو سایت می گذارد.

برای این کار، تنها کافیست لینک موردنظر خود را در بخش لینک منبع و قسمت آدرس صفحه وارد نمایید. در فیلد بعدی نیز می توانید متن موردنظر خود را که در برخی از شبکه های اجتماعی در زیر پست قرار می گیرد، وارد نمایید. در نهایت نیز می توانید لینک را کپی کرده و در شبکه اجتماعی موردنظر خود به اشتراک بگذارید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ کلیک اول

تاثیر مستقیم در سئو و بهینه سازی و جایگاه سایت در نتایج جستجو

آخرین مقالات بلاگ کلیک اول

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ