فشرده سازی جاوا اسکریپت

سرعت سایت خود را با فشرده سازی فایل های جاوااسکریپت سایت بهبود دهید.

از جمله مواردی که سرعت بارگزاری سایت را با کاهش شدیدی مواجه می کند، حجم بالای فایل های جاوا اسکریپت سایت است که تاثیر منفی زیادی روی سئوی سایت می گذارد. کلیک اول امکان فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت و بهبود سرعت سایت را در اختیار متخصصان سئو و مدیران وب سایت ها قرار می دهد.

فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت سایت

فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت سایت

حجم فایل های جاوا اسکریپت سایت خود را به کمک کلیک اول کاهش دهید.

فشرده سازی فایل های جاوااسکریپت سایت یکی از روش هایی است که موجب بهبود سرعت لود سایت شده و حجم کلی فایل های سایت را کاهش می دهد. افزایش سرعت بارگزاری سایت یکی از عوامل موثر در بهبود رتبه سایت در گوگل به شمار می رود و می تواند وضعیت کلی سئوی سایت را تحت تاثیر قرار دهد.

وب سایت کلیک اول این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید به راحتی و تنها با یک کلیک، کدهای جاوااسکریپت سایت خود را به کدهای فشرده شده (minify) تبدیل نمایید.

برای این منظور کافیست کدهای جاوا اسکریپت خود را در باکس اول موجود در این صفحه وارد کرده و سپس روی دکمه فشرده سازی کلیک کنید. پس از آن چندثانیه منتظر مانده تا کدهای فشرده شده در باکس دوم ظاهر شود. حال می توانید به کمک دکمه کپی در کلیپ بورد، کدهای فشرده شده را کپی کرده و در سایت خود جایگزین نمایید.

آیا شما هم قصد دارید فایل های سایت خود را کوچک کنید؟

کوچک سازی و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپ به شما کمک خواهد کرد تا سرعت بارگذاری صفحات سایتتان بیشتر شود. حال سوالی که پیش می آید این است که چه مواقعی به فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت و CSS نیاز داریم؟

فشرده سازی برای توضیح روش کاهش اندازه فایل ها به کاربرده می شود. به این صورت که فضاهای خالی را حذف کرده و همچنین خط های بلا استفاده را حذف می کنیم تا کدها فشرده تر و کم تر باشند. معمولا پیشنهاد می شود برای فایل های که تحت سرور هستند، بکار نرود و فقط برای فایل هایی مثل CSS ،html و جاوا اسکریپ استفاده شود. همین طور می توانید فایل های php را هم کوچک سازی کنید. گرچه این فایل ها تحت سرور هستند و کوچک سازی آن ها تاثیری بر بارگزاری صفحات سایت شما ندارند.

مهم ترین نکته ای که می توان در استفاده مثبت از این فشرده سازی ها بیان نمود. این است که سرعت سایت شما را افزایش می دهد، فایل های فشرده سریع تر بارگذاری می شوند و سرعت بارگذاری صفحات را افزایش خواهند داد. افراد حرفه ای عموما عقیده دارند که افزایش سرعت تاثیر زیادی بر سایت های کوچک نخواهد داشت و ارزش دردسر های آن را ندارد. فشرده سازی فایل ها فقط چند کیلوبایت از داده های سایت های کوچک را کم می کنند و برای افرادی که از سایت های کوچک استفاده می کنند، پیشنهاد می شود از روش بهینه سازی تصاویر استفاده کنند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ کلیک اول

تاثیر مستقیم در سئو و بهینه سازی و جایگاه سایت در نتایج جستجو

آخرین مقالات بلاگ کلیک اول

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ