فشرده سازی HTML

سرعت سایت خود را با فشرده سازی فایل HTML سایت بهبود دهید.

از جمله مواردی که سرعت بارگزاری سایت را با کاهش شدیدی مواجه می کند، حجم بالای کدها و فایل های HTML سایت است که تاثیر منفی زیادی روی سئوی سایت می گذارد. کلیک اول امکان فشرده سازی فایل های HTML و بهبود سرعت سایت را در اختیار متخصصان سئو و مدیران وب سایت ها قرار می دهد.

فشرده سازی کدهای html سایت

فشرده سازی کدهای HTML سایت

حجم فایل های html سایت خود را به کمک کلیک اول کاهش دهید.

فشرده سازی کدهای HTML سایت یکی از روش هایی است که می تواند سرعت بارگزاری سایت را بیشتر کرده و حجم کلی کدهای سایت را کاهش دهد. افزایش سرعت لودینگ سایت یکی از عوامل موثر در جایگاه سایت در گوگل به شمار می رود و می تواند وضعیت کلی سئوی سایت را تحت تاثیر قرار دهد.

وب سایت کلیک اول این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید به راحتی و تنها با یک کلیک، کدهای html سایت خود را به کدهای فشرده شده (minify) تبدیل نمایید.

برای این منظور کافیست کدهای html خود را در باکس اول موجود در این صفحه وارد کرده و سپس روی دکمه فشرده سازی کلیک کنید. پس از آن چندثانیه منتظر مانده تا کدهای فشرده شده در باکس دوم ظاهر شود. حال می توانید به کمک دکمه کپی در کلیپ بورد، کدهای فشرده شده را کپی کرده و در سایت خود جایگزین نمایید.

فشرده سازی یا Minify کردن به چه معناست؟

اگر بخواهیم از لحاظ لغوی بررسی کنیم، minify به معنای کوچک کردن است و در بحث سئو و بهینه سازی سایت به معنای کاهش اندازه فایل های html بوده و کاهش درخواست های http می شود. حال سوالی که پیش می آید این است که چرا minify کردن اهمیت زیادی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت به این دلیل که می تواند اندازه صفحات را کوچک کرده و در نتیجه باعث بهینه سازی موتور جستجو شود.

کاربرد فشرده سازی فایل های HTML چیست؟

فایل های html معمولا دارای تعداد زیادی کد بوده و به دلیلی که توسط انسان ها نوشته می شوند، دارای فاصله، تعویض خطوط و عوامل دیگر بوده که کار کدنویسی را آسان می کند. کاربرد minify این است که المان ها، نیم فاصله ها و فایل های غیرضروری سایت را حذف می کند که این موضوع می تواند تا حد چشمگیری سایز وب سایت شما را کاهش داده و سرعت بارگزاری سایت را بالا می برد.

آخرین مقالات بلاگ کلیک اول

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ