ابزار ساخت فایل JSON سوالات متداول

سوالات متداول سایت خود را در نتایج گوگل نمایش دهید.

اگر قصد دارید یک فایل JSON خاص برای سایت خود ایجاد کنید تا سوالات متداول سایتتان در نتایج گوگل نمایش داده شود، ابزار ساخت JSON برای این منظور به شما کمک خواهد کرد. شما می توانید آدرس صفحه و سوالات خود را در فیلدهای زیر وارد کرده و فایل JASON سوالات متداول را به سادگی و تنها با یک کلیک ایجاد کنید.

آدرس صفحه و سوالات خود را وارد کنید.

کدهای ساخته شده:

فایل جیسون مخصوص سوالات متداول

فایل جیسون مخصوص سوالات متداول چیست؟

سوالات متداول سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهید.

فایل های JASON، نوع خاصی از اسکریپت ها هستند که به تگ <head> سایت اضافه شده و به روبات های Google کمک می کنند اطلاعات بهتری از سایت پیدا کنند. یکی از مهمترین فایل های JASON، پرسش های متداول JASON است.

شما می توانید بین 1 تا 4 مورد از سوالات متداول سایت خود را در قالب یک اسکریپت جیسون، در سایت خود قرار دهید. اگر سایت شما در صفحه اول گوگل قرار داشته باشد، این سوالات در پایین لینک سایت نمایش داده می شود. این مسئله به کاربران کمک می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد محتوای سایت کسب کنند. همچنین JASON سوالات متداول می تواند به طور موثر CTR و سئوی سایت را بهبود دهد.

ابزار ساخت فایل جیسون سوالات متداول، یکی از ابزارهای مفید برای سئوی سایت است که می تواند به شما کمک کند تا اطلاعات ساختاریافته مورد نیاز را به سرعت ایجاد کرده و محتوای سایت خود را در یک قالب استاندارد به گوگل معرفی کنید. این کار باعث بهبود CTR و افزایش ورودی از گوگل سایت می شود.

پس از اینکه فایل جیسون سوالات متداول را ایجاد کردید، آن را در بخش <head> سایت کپی کرده ربات های گوگل بعد از خزیدن در سایت، آن ها را در نتایج جستجو نمایش دهند.

آخرین مقالات بلاگ کلیک اول

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ