کلیک اول سیستم ارائه خدمات افزایش بازدید

کلیک اول، سیستم ارائه خدمات جهت بهبود کسب و کار اینترنتی

در صورتی که قصد بهبود جایگاه سایت در گوگل و افزایش ترافیک واقعی و هدفمند برای سایت خود دارید، سامانه کلیک اول اولین و بهترین انتخاب برای شماست.

مشاوره رایگان خرید بازدید سایت: 021-28422954

افزایش بازدید سایت

راه حل حرفه ای جهت بالا بردن ترافیک سایت

در صورتی که قصد دارید ترافیک سایت خود را به صورت مستقیم و هدفمند افزایش داده و بر روی برند و جایگاه سایت خود تاثیر مثبت بگذارید، ابزار افزایش بازدید سایت کلیک اول بهترین انتخاب برای شماست.

مشاهده آمار در گوگل آنالیتیکس کاربران تمام ایرانی موثر در سئوی سایت
افزایش ترافیک سایت
افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل

ترافیک ارگانیک از گوگل توسط کاربران واقعی

در صورتی که قصد دارید ترافیک ورودی سایت خود از طریق گوگل را افزایش داده و بر روی الگوریتم های گوگل به صورت هدفمند تاثیر بگذارید، ابزار افزایش ورودی گوگل کلیک اول همان چیزیست که به آن نیاز دارید.

قابل مشاهده در سرچ کنسول کاربران تمام ایرانی رعایت اصول ورودی موثر

بازدید سایت با آی پی خارج

ترافیک هدفمند و واقعی از سراسر جهان

آیا صاحب سایتی هستید که به زبانی غیر از فارسی طراحی شده و قصد افزایش ترافیک آن را دارید؟ سرویس بازدید کلیک اول، ترافیک هدفمند از کشورهای مختلف جهان در سراسر 5 قاره را برای شما فراهم می آورد.

مشاهده آمار در گوگل آنالیتیکس کاربران از 5 قاره جهان موثر در سئوی سایت
بازدید با آی پی خارج
افزایش بازدید رپورتاژ

افزایش بازدید رپورتاژ

ترافیک هدفمند از رپورتاژ خود دریافت کنید.

آیا برای سایت خود رپورتاژ های مختلفی ثبت می کنید و به دنبال دریافت بهترین بازخورد از آن ها هستید؟ کلیک اول با ارائه سرویس افزایش بازدید رپورتاژ، سعی در تاثیرگذاری بر روی الگوریتم های گوگل به بهترین شکل ممکن است.

اثر مثبت روی سئو سایت رصد بازدیدها از طریق آنالیتیکس به شکل Referral

ترافیک از شبکه های اجتماعی

ترافیک سایت به صورت رفرال از شبکه های اجتماعی

آیا قصد دریافت ترافیک واقعی سایت از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، لینکدین، اینستاگرام و ... را دارید؟ کلیک اول چنین بازدیدهایی را به صورت رفرال و هدفمند برای شما فراهم می کند.

مشاهده آمار در گوگل آنالیتیکس کاربران تمام ایرانی موثر در سئوی سایت
ترافیک از شبکه های اجتماعی

مشتریانی که به کلیک اول اعتماد کردند!

به مجموع بیش از 19 هزار کاربر کلیک اول بپیوندید

سفارش در حال انجام 1704
سفارش های در حال انجام
سفارش ثبت شده 143165
تعداد کل سفارش ها
کاربر ثبت نام کرده 22688
تعداد کاربران

آشنایی با کلیک اول

5 دقیقه با ما همراه باشید

راهنمای استفاده از کلیک اول

آموزش استفاده از پنل کاربری کلیک اول می تواند راهی موثر در جهت ثبت سفارش های بهتر و دریافت بازخورد بالاتر باشد.

شما با مطالعه این بخش، می توانید ثبت سفارش را با کیفیت بالاتری انجام داده و بازخورد مناسب تری دریافت نمایید.

مشاهده راهنمای استفاده

فرآیند ثبت نام و ساخت کمپین

در سامانه هوشمند کلیک اول

ثبت نام در پنل کاربری پیش از هر چیزی، شما باید در پنل کاربری کلیک اول ثبت نام کرده تا بتوانید از خدمات متنوع سایت در زمینه افزایش ترافیک استفاده نمایید.
ساخت کمپین پس از ثبت نام و تایید اطلاعات، می توانید کمپین های موردنظر خود را ایجاد کرده و از طریق موجودی کیف پول، آن ها را پرداخت کنید.
افزایش اعتبار کیف پول در صورتی که موجودی حساب کاربری شما کافی نباشد، ابتدا باید از قسمت امور مالی، کیف پول خود را شارژ کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.
ثبت نهایی سفارش حال می توانید کمپین خود را ثبت کرده تا سیستم آن را بررسی و تایید نماید. این فرآیند بین چند دقیقه تا حداکثر 1 ساعت به طول می انجامد.
مشاهده آمار پس از تایید نهایی، کمپین شروع به کار کرده و شما می توانید آمار ترافیک ورودی را از طریق گوگل آنالیتیکس و یا آمارگیر موجود در پنل کاربری کلیک اول مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوال و جواب هایی در مورد خدمات مجموعه کلیک اول

بازدیدهای کلیک اول از کجا تامین می شود؟

مجموعه کلیک اول، یک سیستم هوشمند افزایش ترافیک سایت طراحی کرده که کاربران و مدیران سایت مختلف از آن برای بالا بردن بازدیدهای سایت خود استفاده می کنند و در حین دریافت بازدید برای سایت های خود، به صورت اتوماتیک از دیگر سایت ها بازدید می کنند.

آیا بازدیدهای ارائه شده توسط کلیک اول واقعی هستند؟

بله. تمامی بازدیدها توسط کاربران واقعی انجام می شود که همگی آن ها دارای سیستم (کامپیوتر یا موبایل)، آی پی خاص، مرورگر و سایر ویژگی هایی بوده و از نظر گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول کاملا مورد تائید هستند.

آیا سیستم افزایش بازدید کلیک اول منجر به افزایش فروش می شود؟

ترافیکی که توسط کلیک اول وارد سایت شما می شود، حالت اتوماتیک داشته و به صورت تخصصی، بر روی الگوریتم های گوگل تاثیر می گذارند. بنابراین، بازدیدکنندگان مستقیما تبدیل به کاربر و مشتری شما نخواهند شد. اما با تاثیرگذاری بر جایگاه سایت شما در نتایج گوگل، به صورت غیر مستقیم بر روی فروش محصولات و خدمات سایت شما موثر هستند.

آیا بازدیدهای کلیک اول تاثیری در رتبه سایت در گوگل می گذارد؟

ترافیک و ورودی سایت، تنها ملاک برای رتبه بندی در نتایج جستجوی گوگل نیست. اگر سایت شما از لحاظ سئو و بهینه سازی در شرایط مناسبی باشد و نیز در هنگام ایجاد کمپین، دقت کافی را در هنگام انتخاب پارامترها رعایت کنید، در دراز مدت تاثیر ثبت آن را بر روی سایت خود مشاهده خواهید نمود.

چه مدت طول میکشد تا تاثیر بازدیدها مشاهده شوند؟

این مسئله کاملا به پارامترهای متعددی مانند وضعیت سئو و محتوای سایت، ارزش و کیفیت کلمه کلیدی و همینطور قدرت رقبا بستگی دارد. در صورتی که به شکلی مناسب روی سایت خود کار کرده باشید و ترافیک را به صورت پلکانی برای سایت خود ایجاد کنید، می توانید در یک بازه دو الی چهار هفته ای، تاثیر بازدیدها را در گوگل مشاهده کنید.

آخرین مقالات بلاگ کلیک اول

آخرین آموزش ها و مقالات مربوط به سئو و دیجیتال مارکتینگ