با استفاده از کد تخفیف yalda1400، می توانید تا پایان آذرماه از ۱۵ درصد تخفیف ویژه مجموعه کلیک اول برای تمامی سفارش ها بهره مند شوید. چندین هزار سال است که آخرین شب پاییز یعنی شب یلدا که تاریک ترین و درازترین شب سال است توسط ایرانیان جشن گرفته می شود و آیین ها و […]

با استفاده از کد تخفیف yalda1400، می توانید تا پایان آذرماه از ۱۵ درصد تخفیف ویژه مجموعه کلیک اول برای تمامی سفارش ها بهره مند شوید.

چندین هزار سال است که آخرین شب پاییز یعنی شب یلدا که تاریک ترین و درازترین شب سال است توسط ایرانیان جشن گرفته می شود و آیین ها و رسومات مختلفی در این شب به یاد ماندنی در کنار هم سپری می کنند، شب زیبایی که در شهرهای مختلف ایران آداب و رسومی دارد. البته امسال به دلیل شرایط خاص و اضطراری، از تمامی هم میهنان عزیز انتظار می رود که از دورهمی های غیرضروری اجتناب کرده و شب یلدا را به صورت مجازی جشن بگیرند.

مجموعه کلیک اول ضمن تبریک این شب فرخنده، کدتخفیف ۱۵ درصدی مخصوص شب یلدا را برای تمامی خدمات سایت در نظر گرفته است.

اطلاعات کدتخفیف

کد تخفیف : yalda1400
مهلت استفاده : تا پایان آذرماه ۱۴۰۰
میزان تخفیف : ۱۵ درصد
سقف تعداد استفاده : ۲۰۰ بار
سقف میزان تخفیف : ۵۰ هزار تومان

کافیست پس از ورود به پنل کاربری و ثبت سفارش ، در صفحه فاکتور ، کد تخفیف yalda1400 را وارد نموده و از ۱۵ درصد تخفیف ویژه بهره مند شوید. این کد تخفیف از ۲۷ تا ۳۰ آذر به مدت یک هفته، برای ۲۰۰ سفارش اول کاربران فعال خواهد بود. این کد تخفیف برای همه سفارش ها اعم از افزایش بازدید سایت، افزایش ورودی گوگل، کاهش رتبه الکسا و خدمات شبکه های اجتماعی قابل استفاده می باشد.

بیشتر بخوانید :  امکان افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام در کلیک اول فراهم شد