به مناسبت فرا رسیدن نوروز باستانی، وب سایت کلیک اول کد تخفیف مخصوص ۲۰ درصدی را برای مشتریان خود ایجاد نموده است.

یکی از جشن‌های ایران باستان که بعد از گذشت سال‌ها، مردم هنوز آن را هر سال باشکوه‌تر برگزار می‌کنند، عید نوروز است. عید نوروز با شروع سال نو همراه است و افراد در این ایام، رسوم مختلفی را دنبال می‌کنند و سال جدید را به یکدیگر تبریک می‌گویند.

نوروز به عنوان یک جشن قدیمی و کهن از اقوام متعددی در منطقه به ارث رسیده‌است و با رنگ و انگ ویژه، شناسنامه ایرانی به خود گرفته و از آن به عنوان نماد پیوندگر افراد و اقوام ایرانی و ملت ایران یاد می‌شود. ایرانیان نوروز را آغازگر رستاخیز طبیعت، گاه رویش و زایش باغ و بوستان می‌دانند و بر این باور هستند که در نوروز، همزمان با طبیعت، باید روزگار نو و جدیدی را با روان و نگرش نو، در تن‌پوش تازه ای آغاز کنند.

مجموعه کلیک اول برای بهره مندی هرچه بیشتر شما عزیزان از خدمات متنوع این سایت، تخفیف ویژه نوروزی را برای شما در نظر گرفته است. شما عزیزان می توانید با وارد نمودن عبارت HNY1401 در قسمت کد تخفیف فاکتور، برای تمامی سفارش های خود اعم از افزایش بازدید سایت، افزایش ورودی گوگل، کاهش رتبه الکسا و افزایش بازدید ویدیو تا ۲۵ درصد تخفیف دریافت نمایید. این کد تخفیف تا روز ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ برای تمامی سفارش ها فعال است.

کد تخفیف نوروز

نحوه ثبت کد تخفیف

کافیست پس از ورود به پنل کاربری و ثبت سفارش دلخواه خود، در صفحه فاکتور، کد تخفیف HNY1401 را وارد نموده و از۲۰ درصد تخفیف ویژه برای هرکدام از سفارش های خود بهره مند شوید.

اطلاعات کدتخفیف

کد تخفیف : HNY1401
مهلت استفاده ۲۹ اسفند ۱۴۰۰
میزان تخفیف ۲۰ درصد
سقف تعداد استفاده  ۲۰۰۰ بار
سقف میزان تخفیف ۵۰,۰۰۰ تومان
بیشتر بخوانید :  کد تخفیف 20 درصدی مخصوص شب یلدا