کاهش حجم کدهای جاوا اسکریپت سایت یکی از مهمترین عوامل در بهبود سئو و افزایش سرعت سایت می باشد. در این مقاله قصد داریم تا با روشی آسان و بسیار سریع جهت فشرده سازی جاوا اسکریپت و افزایش سرعت بارگزاری سایت آشنا شویم.

کاهش حجم کدهای جاوا اسکریپت

پیش از این آموختیم یکی از عواملی که تاثیر فراوانی بر سئو و بهینه سازی سایت می گذارد ، افزایش سرعت سایت می باشد. گوگل و سایر موتورهای جستجو برای سرعت بارگزاری سایت اهمیت فراوانی قائل هستند و اگر زمان زیادی صرف لود یک وب سایت شود ، ربات های موتورجستجو نمی توانند گزارش درست و کاملی از محتویات سایت ارائه دهند.

یکی دیگر از مواردی که باعث حجم بالای سایت می شود ، کدها و کتابخانه های جاوا اسکریپت سایت می باشد. در حالت عادی ، این کدها شامل فضای سفید و خالی فراوانی هستند که توسط کاراکتر هایی مانند space ، tab و enter به وجود می آیند. این امکان وجود دارد که با حذف این فضاهای خالی ، حجم کدهای جاوا اسکریپت را کاهش داد و باعث افزایش سرعت بارگزاری سایت شد.

امکان کاهش حجم کدهای جاوا اسکریپت سایت توسط سایت کلیک اول فراهم شده و شما عزیزان می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک ، کدهای فشرده شده جاوا اسکریپت خود را دریافت نمایید. بدین منظور و پس از ورود به لینک مربوط به فشرده سازی جاوا اسکریپت ، کدهای خود را در باکس متنی سمپ راست کپی کرده و بر روی دکمه فشرده سازی کلیک نمایید.

کاهش حجم فابل های جاوا اسکریپت

پس از آن می توانید کدهای فشرده شده درون باکس سمت چپ را به کمک دکمه “کپی در کلیپ بورد” کپی نموده و جایگزین کدهای قبلی خود نمایید.

 

کاهش حجم فایل های جاوا اسکریپت

بیشتر بخوانید :  تاثیر کلمات کلیدی LSI روی سئو سایت