در این مقاله به شدت مفید ، قصد داریم به نکات مهم در مورد خرید ورودی گوگل بپردازیم. شما عزیزان با مطالعه و رعایت این نکات ظریف و همچنین رعایت آن ها در هنگام ثبت سفارش ، شاهد تاثیرگذاری هرچه بهتر ورودی ها بر روی سایت خود شوید. با ما همراه باشید.

نکات مهم در مورد خرید ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل یکی از مهم ترین مسائلی است که به طور دائم ذهن وب مسترها و صاحبان وب سایت ها را به خود مشغول می کند. از جمله راهکارهای موثر در راستای افزایش ورودی گوگل بهبود ctr سایت ، اقدام به خرید ورودی گوگل است. اگر خرید ورودی گوگل به شکلی صحیح و متناسب با نیاز یک وب سایت صورت گیرد می تواند در مسیر بهبود جایگاه سایت در گوگل بسیار مفید واقع شود. پس با ما همراه باشید تا نکات مهم در مورد خرید ورودی گوگل را بررسی کنیم.

افزایش ورودی گوگل به شکل اصولی چه مزایایی برای وب سایت ها در بر دارد؟

به طور حتم در صورتی که خرید و افزایش ورودی گوگل توسط یک وب سایت به صورت صحیح و اصولی انجام شود تاثیرات مثبتی را بر روی جایگاه سایت در گوگل خواهد داشت. این تاثیرات عبارتند از:

 1. افزایش بازدید سایت
 2. کاهش رتبه الکسا
 3. ارتقای رتبه در یک و یا چند کلمه کلیدی
 4. بهبود در سرعت پیدا شدن صفحات وب سایت
 5. بالا رفتن میزان طبیعی بودن سایت در گوگل
 6. به دست آوردن رتبه های برتر موتور جستجوی گوگل در کمترین زمان ممکن

چه مواردی در خرید ورودی گوگل باید مورد توجه قرار گیرد؟

زمانی که شما به منظور بهبود جایگاه وب سایت خود در گوگل اقدام به خرید ورودی گوگل می کنید باید به چند شرط مهم و اساسی در رابطه با خرید ورودی برای وب سایت خود توجه نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را از اقدام خود بگیرید. شروط اصلی در زمان اقدام به خرید ورودی گوگل شامل موارد زیر است:

 1. زمانی که برای وب سایت خود ورودی گوگل می خرید باید این امکان را داشته باشید که بازدیدها را در گوگل سرچ کنسول وب سایتتان مشاهده کنید. توجه داشته باشید آن دسته از ورودی های گوگل که جزو ورودی های طبیعی محسوب نمی شوند در سرچ کنسول نمایش داده نمی شوند اما این بازدید ها در آمارگیرها و گوگل آنالایتیکس بازدید ارگانیک به شمار می آیند.
 2. اصل مربوط به رضایت کاربران و کلیک بر روی لینک داخلی می بایست در هنگام مبادرت به خرید ورودی گوگل رعایت شود. بر این اساس چنانچه یک کاربر پس از ورود به صفحه سایت شما تنها چند دقیقه در صفحه حضور داشته باشد این کار هیچ فایده ای برای ارتقای سایت شما نداشته و حتی گاهی اوقات تاثیر منفی هم خواهد داشت. بنابراین کاربر حتما باید بر روی لینک داخلی آن صفحه کلیک کرده باشد. در این رابطه بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند در صورتی که کاربر صفحه سایت را بلافاصله نبندد انجام این کار کفایت می کند. این در حالی است که بسیار مهم است هنگام بازدید از یک وب سایت حتما بر روی لینک داخلی کلیک صورت گیرد. در واقع صفحه ای که یک کاربر از طریق موتور جستجوی گوگل به آن وارد می شود نباید آخرین صفحه از سایت شما باشد که کاربر می بیند.
 3. بازدیدها باید به لحاظ آی پی و مشخصات بازدیدکنندگان طبیعی باشد. این شرط به آن مفهوم است که خرید ورودی گوگل باید به نحوی باشد که از آی پی و سرویس دهندگان اینترنت مختلف و مرورگرها و دستگاه ها و سیستم عامل های گوناگونی بوده و عمدتا نیز این کار از کشور وب سایت هدف صورت گیرد.
 4. تنها نباید بر روی بازدید تمرکز نمود. شما نباید تنها به خرید ورودی گوگل برای سایت و کلیک بر روی بک لینک ها و در حالت کلی به خرید بازدید برای سایت خود اکتفا کنید بلکه می بایست علاوه بر این که به محتوای سایت و رضایت کاربران اهمیت می دهید دیگر فرآیندهای بهینه سازی از جمله لینک بیلدینگ یا برندینگ را نیز پیگیری نمایید.
 5. تفکیک صفحات سایت به ازای هر کلمه کلیدی باید رعایت شود. در وب سایت شما لندینگ پیج (صفحه ورود) باید به شکلی مناسب ایجاد شده و تفکیک گردد.
 6. اقدام به خرید ورودی گوگل برای وب سایت نباید صرفا با کلمات کلیدی انجام شود. این جمله به آن مفهوم است که به عنوان مثال عبارتی که در ماه ۲۰۰۰ بار جستجو می شود به طور ناگهانی ۴۰۰۰ بار جستجو شود و این ۲۰۰۰ سرچ جدید تنها در رابطه با یک سایت یعنی وب سایت شما اتفاق بیفتد. از همین رو چنانچه شما صرفا با کلمات کلیدی اقدام به خریداری ورودی گوگل نمایید فرآیند چنین کلیک هایی غیرطبیعی خواهد بود. شما می توانید به جای انجام آن کار با برند خالی، کلمه کلیدی با نام برند و بازدید مستقیم برای سایت خود ورودی گوگل بخرید. در چنین شرایطی قادر خواهید بود به صورت نامحدود و با تعداد بسیار زیاد و حتی به طور ناگهانی اقدام نمایید چون این مساله امری طبیعی بوده و در دنیای واقعی امکان پذیر است.
بیشتر بخوانید :  آموزش الگوریتم کبوتر گوگل

حال که با نکات مهم در مورد خرید وروی گوگل آشنا شدید ، می توانید با ثبت سفارش در پنل کاربری کلیک اول ، بازخورد مناسبی دریافت کنید.