می دانیم که دو روش تضمینی برای بهبود جایگاه سایت در گوگل ، انجام فعالیت های مربوط به سئو و یا فعال نمودن تبلیغات ادوردز است. در این مقاله قصد داریم به بررسی مزایای هر کدام از این دو روش بپردازیم.

برای بررسی مزایای سئو و تبلیغات گوگل ، بایستی ابتدا اطلاعات مناسبی را در مورد هرکدام داشته باشیم. میدانیم که سئو و بهینه سازی سایت ، به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که درون یا بیرون از سایت انجام شده و اصطلاحا آن سایت را برای گوگل و سایر موتورهای جستجو ، بهینه می کند. تبلیغات در گوگل نیز روشی است که شما با پرداخت هزینه به ازای کلیک ، سایت خود را در صفحه اول گوگل به نمایش در می آورید.

پیش از این در مقالاتی ، به بررسی کامل سئو و همینطور روش روش پرداخت به ازای کلیک پرداخته ایم و حال می خواهیم به مقایسه این دو و مقایسه مزایای سئو و تبلیغات گوگل اشاره داشته باشیم. هنگامی که قصد ایجاد یک کسب و کار اینترنتی و گسترش آن را دارید ، همواره گوگل و سایر موتورهای جستجو ، بازار گسترده و فوق العاده ای برای شما فراهم می آورد. پس یکی از مهمترین فعالیت های مربوط به بحث دیجیتال مارکتینگ ، بهبود رتبه سایت در گوگل می باشد که این امر ، از دو راه سئو سایت و گوگل ادوردز قابل انجام است.

اما سوالی که همواره ذهن مدیران سایت ها را به خود مشغول می کند این است که کدام روش را برای سایت خود برگزینند. اینفوگرافیک زیر می تواند یک کمک خوب برای انتخاب روش مناسب تر باشد. قطعا به دست آوردن دانش کافی در مورد گوگل ، می تواند راهگشای شما در پیشبرد اهداف سایت و رونق کسب و کار اینترنتی و سایتتان باشد.

بیشتر بخوانید :  تاثیر افزایش سرعت سایت در کاهش رتبه الکسا

مزایای سئو و تبلیغات گوگل

در مقالات آینده ، به بررسی کامل تر و دقیق تر مزایا و معایب سئو و تبلیغات گوگل خواهیم پرداخت و نقاط ضعف و قوت آن ها را به خصوص از لحاظ هزینه و زمان ، بیش از پیش زیر ذره بین قرار خواهیم داد. با کلیک اول همراه باشید.