امروزه اهمیت شبکه های اجتماعی بر کسی پوشیده نیست. بسیاری از مردم مدت زیادی از زمان خود را در شبکه های اجتماعی گذرانده و کسب و کارهایی که بتوانند از این بستر مناسب ، استفاده درستی داشته باشند ، می توانند سریع تر و بهتر به اهداف خود دست یابند.

از طرفی گوگل و سایر موتورهای جستجو نیز برای شبکه های اجتماعی اهمیت فراوانی قائل شده و امتیازات فراوانی را برای سایت هایی را که فعالیت درست و اصولی در این زمینه داشته باشند ، در نظر می گیرد. یکی از این فعالیت ها ، اشتراک مطالب سایت در شبکه های اجتماعی می باشد که بایستی با ساز و کار دقیق صورت پذیرد و از طریق لینک های مخصوص انجام شود. کلیک اول امکان ساخت لینک اشتراک در شبکه های اجتماعی را برای شما فراهم آورده است. به کمک این امکان ، می توانید تنها با کلیک بر روی یک دکمه ، لینک اشتراک برای اکثر شبکه های اجتماعی معروف و مهم نظیر فیسبوک ، توئیتر و لینکدین را دریافت نموده و مطالب خود را به سادگی هرچه تمام تر به اشتراک بگذارید. این مسئله تاثیر فوق العاده ای در افزایش ورودی گوگل و سئو سایت می گذارد.

برای این کار پس از ورود به صفحه مربوط به ساخت لینک اشتراک ، لینک موردنظر خود را در بخش لینک منبع و قسمت آدرس صفحه وارد نمایید. در فیلد بعدی نیز می توانید متن موردنظر خود را که در برخی از شبکه های اجتماعی در زیر پست قرار می گیرد ، وارد نمایید.

ساخت لینک اشتراک در شبکه های اجتماعی

پس از آن با کلیک بر روی دکمه “ایجاد لینک” ، لینک های موردنظر برای شما ایجاد می شود. حال و پس از ایجاد لینک اشتراک در شبکه های اجتماعی ، می توانید تک تک این لینک ها را به کمک دو دکمه موجود در سمت راست هر فیلد ، کپی نموده و یا در صفحه جدید باز نمایید.

بیشتر بخوانید :  تقویم مناسبت‌ های مرداد ماه 1400

ساخت لینک اشتراک در شبکه های اجتماعی