جشنواره وب و موبایل ایران، جشنواره‌ای برای انتخاب بهترین سایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل فارسی است که به صورت سالانه برگزار می‌گردد. شایان شلیله و میلاد احرامپوش بنیانگذاران این جشنواره هستند که در ابتدا به صورت مجزا تحت دو برند جشنواره وب ایران و جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران کار خود را آغاز و سپس در جهت هم‌افزایی بیشتر از سال ۱۳۹۲ این دو جشنواره با یکدیگر ادغام و تحت نام جشنواره وب و موبایل ایران برگزار گردیده‌است. تا به حال هشت دوره از جشنواره وب و موبایل ایران برگزار گردیده‌است.

جشنواره وب و موبایل ایران با ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران داشته باشد.

این جشنواره هرساله در گروه‌های مختلف، یک وبسایت و یک نرم‌افزار موبایل را با رای داوران به عنوان برگزیده معرفی می‌کند و به آن تندیس برترین وبسایت یا برترین نرم‌افزار موبایل ایران را به عنوان بزرگ‌ترین افتخار در حوزه وب و موبایل ایران اهدا می‌کند. یکی از ملاک های مهم و اساسی در داوری جشنواره ، آرای کاربران سایت ها می باشد.

کلیک اول به عنوان وب سایتی که ارائه دهنده خدمات در زمینه طراحی سایت و سئو سایت ، افزایش بازدید سایت و  افزایش ورودی از گوگل ، افزایش بازدید ویدیو و همچنین کاهش رتبه الکسا می باشد ، در طول ۴ ماه فعالیت خود توانسته رضایت خاطر تعداد زیادی از کاربران خود و مدیران وب سایت ها را فراهم آورده و در راستای برطرف نموده نیازهای آن ها ، اقدامات اساسی انجام داده است.

در طول این مدت ، سعی شده تمام کم و کاستی های سایت برطرف شده و پس از اضافه نمودن بخش طراحی سایت و سئو به سایت ، نوبت به نمایش آمار بازدیدها رسیده است که به زودی برای سفارش های افزایش ترافیک سایت و خرید ورودی از گوگل فعال خواهد شد.

در این راه سخت و پرتلاطم ، نظر و رای شما کاربران عزیز می تواند باعث افزایش انگیزه و توان ما برای بهبود شرایط و افزایش کیفیت خدمات کلیک اول شود.

بیشتر بخوانید :  کدتخفیف 25 درصدی به مناسبت نوروز 1400

 

چگونه در جشنواره وب و موبایل ایران به کلیک اول رای دهیم؟

بدین منظور کافیست با کلیک بر روی لینک رای گیری ، وارد صفحه مخصوص کلیک اول شوید. پس از آن می توانید با کلیک بر روی قسمت مربوطه ، یک باکس برای شما باز می شود. در این قسمت بایستی ایمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه ثبت کلیک نمایید.

جشنواره وب ایران

جشنواره وب ایران

پس از آن یک ایمیل تائید برای شما ارسال می شود. با ورود به بخش inbox ایمیل خود ، ایمیل ارسالی را باز کرده و با کلیک بر روی دکمه تائید ، رای خود را به ثبت برسانید.

نکته مهم این است که برای ثبت رای ، حتما بایستی وارد ایمیل خود شده و بر روی این دکمه تائید کلیک نمایید ، در غیر این صورت رای شما ثبت نخواهد شد.

با تشکر از همراهی شما عزیزان