مجموعه کلیک اول ضمن تبریک سال ۱۳۹۸ و آرزوی موفقیت و شادکامی برای تمامی هموطنان در سال جدید ، تخفیف مخصوص چهل درصدی را به مناسب سال نو در نظر گرفته است.

یکی از مهمترین خدمات کلیک اول در طول سال گذشته که بازخورد بسیار مناسبی نیز برای کاربران داشت ، کاهش رتبه الکسا بود. پکیچ های رتبه زیر ۱۵ هزار تا زیر ۲۵۰ الکسا ایران ، تنوع مناسبی را برای قشرهای مختلف مدیران سایت ها به ارمغان آورده است. در راستای بهبود هرچه بیشتر خدمات و به مناسبت نوروز ۱۳۹۸ ، شما عزیزان می توانید با استفاده از کد تخفیف ” newyear98 ” ، از تخفیف ۴۰ درصدی کاهش رتبه الکسا برای سایت خود استفاده کنید.

بدین منظور بایستی پس از ورود به پنل کاربری و ثبت سفارش جدید ، در بخش کدتخفیف موجود در فاکتور ، می توانید کد ذکر شده را وارد کرده و با کلیک بر روی دکمه “اعمال” ، از تخفیف ویژه ما استفاده کنید.

این کد برای سفارش هایی که نیاز به تمدید دارند نیز قابل استفاده است.

تخفیف 40 درصدی کاهش رتبه الکسا

این کد تخفیف تنها یک بار برای هر سفارش کاهش رنک الکسا فعال بوده و در حال حاضر برای سفارش های دیگری مانند افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل فعال نیست. برای کسب تخفیف ویژه برای دیگر خدمات سایت ، می توانید از بخش شارژ کیف پول استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید :  افزودن امکان چت آنلاین کاربر در کلیک اول