مجموعه کلیک اول در چندماه شروع فعالیت خود ، همواره در حال بهبود شرایط و پیشرفت در جهت خدمت به کاربران عزیز خود بوده است و هم اکنون مفتخریم که یکی از مهمترین مطالبات کاربران ، یعنی نمایش زنده آمار را برای اولین بار راز روز پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ فراهم آوردیم.

همواره در طول ماه های اخیر این سوال برای کاربران به وجود می آمد که آمار بازدید سفارش های افزایش بازدید سایت و ورودی گوگل خود را از چه طریق مشاهده نموده و چگونه از نحوه بازدیدهای خود مطلع شوند؟ تیکت ها و تماس های فراوانی در این مورد پاسخ داده شد تا این که بااخره توانستیم با طراحی یک سیستم قوی و دقیق ، بازدیدهای کاربران را (بدون قرار دادن حتی یک خط کد اسکریپت درون سایت آنان) نمایش دهیم.

برخلاف سایر خدمات کلیک اول نظیر افزایش بازدید ویدیو ، خدماتی مانند افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل از جمله خدماتی هستند که افزایش آمار آن ها ملموس نبوده و در گذشته تنها از طریق آمارگیرهایی نظیر گوگل آنالیتیکس و گوگل وب مستر قابل مشاهده بود. اما از روز گذشته و در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۶ ، با تکمیل سیستم آمارگیر کلیک اول ، از این پس سفارش هایی که در رابطه با این دو خدمت به ثبت می رسند ، دارای آمارگیر لحظه ای بوده و شما عزیزان پس از آغاز بازدیدها ، با کلیک بر روی آیکون مربوط به آمار ، می توانید نموداد و همچنین جدول مربوط به آمار بازدید سفارش خود را به تفکیک روز مشاهده نمایید. این نمودار و جدول مدام در حال بروز رسانی بوده و آمار لحظه ای از حضور کاربران بر روی سایت شما را نمایش می دهد.

در جدول پایین نمودار ، می توانید تعداد آی پی های هر روز خود را مشاهده کرده و با کلیک بر روی گزینه جزییات آمار نیز می توانید به کلیک های آن روز خاص (به تفکیک زمان بر حسب ثانیه) دسترسی داشته باشید.

بیشتر بخوانید :  طریقه ثبت سفارش کاهش رتبه الکسا و دریافت فایل

آمار بازدید

امید است که توفیق بهبود شرایط سایت را به صورت همه روزه داشته باشیم و خدمات ارائه شده توسط کلیک اول بتواند روز به روز موجب رضایت مندی شما را به شکل بهتر و موثرتری فراهم آورد.