شبکه های اجتماعی در سال های اخیر از جایگاه ویژه ای بین کاربران وب پیدا نموده اند و ایرانیان بسیاری نیز به منظور آموزش ، تفریح و کسب و کار ، به فعالیت در این شبکه ها می پردازند. در این میان ، شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان یک محیط برای به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیوها ، اقبال عمومی زیادی در میان مردم به دست آورده است و بسیاری از افراد نیز با افزایش تعداد فالوور ، بازدید و لایک پیج خود ، به دنبال بهبود اعتبار و جایگاه صفحه خود در این شبکه اجتماعی می باشند. کلیک اول این امکان را برای شما فراهم آورده که از افزایش ویو اینستاگرام را به صورت اختصاصی و نامحدود برخوردار شوید و همینطور لایک مطالب خود را به صورت بی نهایت افزایش دهید. افزایش بازدید ویدیو اینیستاگرام از جمله خدمت های جدید کلیک اول محسوب شده و می تواند جایگاه پیج شما را در میان کاربران افزایش دهد.

سامانه افزایش بازدید کلیک اول از ابتدای فعالیت خود ، با راه اندازی سیستمی جهت افزایش بازدید سایت ، ورودی گوگل و افزایش بازدید ویدیو ، توانست توجه خیل عظیمی از کاربران اینترنت و وبمستران را به خود جلب نماید. در این میان افزایش بازدید ویدیو آپارات و یوتیوب به دلیل کیفیت و بازخورد بالا ، از استقبال بالایی نزد کاربران برخوردار شد.

توجه به نیاز کاربران اینترنت ، همواره در اولویت کاری تیم کلیک اول بوده است و در این مدت ، امکاناتی نظیر نمایش آمار لحظه ای برای سفارش های افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل ، دریافت سفارش های طراحی سایت و سئو سایت و … جزو خدماتی بوده که بر اساس بازخورد از نظرات کاربران ، به سایت اضافه شده است. همچنین پکیج های مخصوص بهبود رتبه الکسا نیز در سایت قرار گرفته که می تواند کمک شایانی برای کاهش رنک سایت ها در الکسا باشد. و البته از دیگر خدماتی که این اواخر به سایت اضافه شد ، امکان تبلیغات در گوگل است

افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام

یکی دیگر از خدماتی که همواره کاربران در تماس ها و تیکت های خود عنوان می نمودند ، امکان افزایش ویو اینستاگرام بود. تا به امروز این خدمت به دلیل محدودیت سیستم در ورود و ثبت نام کاربران امکان پذیر نبود. اما حال با افزودن بخش اختصاصی ، امکان افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام نیز فراهم شده و کاربران می توانند با ورود به پنل کاربری سایت ، از قسمت بازدید ویدیو ، اقدام به خرید بازدید و لایک برای ویدیو اینستاگرام خود نمایند.

بیشتر بخوانید :  مفاهیم اولیه امنیت اطلاعات

پس از ثبت سفارش ، چیزی در حدود ۱ الی ۱۲ ساعت زمان لازم است تا سفارش بررسی و تائید شود. پس از تائید ، بازدیدها و لایک ها بلافاصله شروع شده و در کمترین زمان ممکن اعمال می شوند.

افزایش ویو اینستاگرام

 

امید است که با همراهی شما عزیزان ، بتوانیم همواره در جهت بهبود امکانات سایت قدم برداشته و نیازهای کاربران وب را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهیم.