ثبت سایت در الکسا - ثبت نام سایت در الکسا

سیستـم ثبت سایت در الکسا جهت بهبود رتبه و نمایش آمار

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

خدمات دیگر کلیک اول

با کلیک اول همراه باشید تا از خدمات ویژه ما نهایت استفاده را ببرید

ثبت سایت در الکسا

بهترین راه برای مشاهده آمار دقیق سایت

سایت الکسا که به عنوان قدیمی ترین و معروف ترین سایت در زمینه رده بندی سایت های جهان و بررسی آمار بازدید شناخته می شود ، یک وب سایت معتبر بین المللی می باشد که با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف و همچنین وب سایتها اقدام به رتبه بندی آنها می نماید. خلاصه و چکیده این رتبه بندی عددی بین ۱ تا چند میلیون می باشد که هرچه این عدد به یک نزدیکتر باشد رتبه وب سایت شما بالاتر می باشد.

با ثبت سایت در الکسا ، می توانید از امکانات کامل این سایت بهره مند شده و آمار و آنالیز دقیقی از بازدیدها ، ورودی ها ، لینک ها ، سئو و ... سایت خود دریافت نمایید. این عمل باعث بهبود رتبه سایت شما نیز می گردد.

ثبت سایت در الکسا

الکسا توسط دو توسعه دهنده وب به نام های Brewster Kahle و Bruce Gilliat تاسیس و به مرور زمان تبدیل به مرجعی برای رتبه بندی سایت های اینترنتی تبدیل شد. این سایت یک تولبار به نام Alexa toolbar را در اختیار کاربران قرار می دهد این نوار ابزار کمکی که بر رو مرورگرهای گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس نصب می گردد ، می تواند اطلاعات دقیقی از تعداد کاربران ، ورودی های سایت ، مدت زمان حضور کاربران و … را به صورت دقیق تری در اختیار الکسا قرار دهد. این اطلاعات از جمله عواملی هستند که در رده بندی وب سایت ها موثر می باشند.

حال این سوال برای ما پیش می آید که چرا رتبه الکسا برای مدیران وب سایت ها از اهمیت بسیاری برخوردار است و آیا این رتبه بندی بر پایه معیارهای دقیقی صورت می پذیرد؟ واقعیت امر این است که آمار این وب سایت الزاما دقیق و براساس معیارهای واقعی نیست. این رتبه بندی تا حدودی مبتنی بر محاسباتی فرضی و احتمالی است، چرا که منبع اصلی جمع آوری اطلاعات وب سایت الکسا ، تولباری است که در پاراگراف قبل به آن اشاره شد. البته روش دیگری نیز برای بررسی دقیق یک وب سایت وجود دارد و آن هم این است که با خرید یکی از پلان های ارائه شده توسط الکسا ، وب سایت خود را در این سرویس ثبت نمایید. پس از آن الکسا یک کد اسکریپت مخصوص در اختیار شما قرار می دهد که بایستی آن را در قسمت head سایت خود قرار دهید. هنگامی که این کار به پایان رسید ، الکسا یک بررسی کلی از سایت شما انجام داده و اطلاعات و ورودی های سایت شما را با دقت بسیار زیادی به ثبت می رساند. این مسئله می تواند در تعیین دقیق تر رتبه سایت موثر باشد.

ثبت سایت در الکسا

یکی دیگر از عواملی که باعث محاسبه دقیق و درست آمار بازدید و ورودی های سایت شما می شود و می تواند تاثیر خوبی در رتبه سایت شما بگذارد ، ثبت سایت در الکسا است. در این حالت شما باید با خرید یکی از پلان های تعیین شده توسط الکسا ، سایت خود را درون الکسا به ثبت رسانده و کد تائیدیه آن را درون سایت خود قرار دهید. پس از آن ، الکسا آمار بازدید دقیق و بسیار کاملی در اختیار شما قرار می دهد و مزایای فراوانی دارد که به تعدادی از آن ها اشاره شده است.

ثبت سایت در الکسا

تاثیرات ثبت سایت در الکسا

با سفارش ثبت سایت در الکسا خود به مجموعه کلیک اول ، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

امکان انتخاب پلان دلخواه

امکان انتخاب پلان دلخواه

الکسا پلان های متعددی را برای کاربران خود در نظر گرفته و بسته به انتخاب هر پلان ، امکانات متنوع و مختلفی را در اختیار آن ها قرار می دهد. البته امکان سفارش مستقیم از الکسا وجود ندارد اما کلیک اول این کار را برای شما انجام می دهد.

سفارش آسان ثبت سایت در الکسا

سفارش آسان ثبت سایت در الکسا

در شرایطی که الکسا کشور ایران را تحریم کرده و امکان سفارش ثبت سایت از داخل ایران وجود ندارد ، کلیک اول این امکان را برای شما به وجود آورده است که به راحتی و با انجام چند مرحله آسان و پس از انتخاب پنل ، سایت خود را ثبت نمایید.

دریافت پنل اختصاصی در الکسا

دریافت پنل اختصاصی در الکسا

پس از ثبت سایت ، الکسا یک پنل اختصاصی در اختیار شما قرار می دهد که به وسیله آن می توانید اطلاعات دقیقی از ورودی ها و میزان بازدید سایت خود به دست آورید. با انتخاب گزینه های دیگر ، می توانید الکسا را در ارائه آمار دقیق یاری کنید

مشاهده آمار و آنالیز دقیق سایت

مشاهده آمار و آنالیز دقیق سایت

اطلاعات دقیقی که الکسا پس از ثبت سایت در اختیار شما قرار می دهد ، امکان آنالیز درست تری از آمار بازدیدکننده ها ، سایت های لینک دهنده و صفحات بازدید شده را برای مدیر سایت به وجود می آورد که این امر می تواند کمک شایانی به بهتر شدن شرایط سایت داشته باشد.

بررسی دقیق لینک های سایت

بررسی دقیق لینک های سایت

ثبت سایت در الکسا به شما این امکان را می دهد که بتوانید روی ورودی های سایت خود کنترل دقیق تری داشته باشید و آمار لینک های خود در الکسا را بالاتر ببرید. از طریق خدمت افزایش تعداد لینک الکسا نیز می توانید تعداد لینک های خود را بهبود بدهید.

مشاهده آمار لینک های دیگر وب سایت ها

مشاهده آمار لینک های دیگر وب سایت ها

هنگامی که سایت خود را ثبت نموده باشید ، این امکان برای شما وجود دارد که لینک های ورودی هر سایت دیگر در الکسا را مشاهده نمایید. برای این کار کافیست وارد صفحه الکسای آن سایت شده و از قسمت لینک های ورودی ، مشاهده همه را انتخاب نمایید.

ثبت سایت در الکسا

برخی مزایای ثبت سایت در الکسا

نکته مهمی که باید توجه داشته باشید این است که امکان ثبت رایگان سایت در الکسا وجود ندارد. شما با خرید پلان های غیر رایگان الکسا ، می توانید خود را به عنوان صاحب سایت مربوطه تعیین کرده و از مزایای زیر بهره مند شوید: . افزایش ترافیک سایت باعث بهبود رتبه الکسا سایت شما شده و کیفیت بازدیدکنندگان سایت شما نیز بالاتر می رود.

  • امکان تعیین عنوان ، توضیحات ، لوگو و لینک (با کلمه کلیدی دلخواه) برای سایت، که در صفحه مربوط به سایت شما در الکسا نمایش داده خواهد شد.
  • تعیین کشور هدف شما برای جذب بازدیدکننده و رتبه بندی سایت ثبت شده در آن کشور، در حالت عادی سایت الکسا با توجه به آمار بازدیدکنندگان، شما را در کشوری که بیشترین بازدیدکننده را از آن دارید رتبه بندی خواهد کرد.
  • دسترسی به داشبورد جهت مشاهده آمار سایت، شامل بازدیدها با تفکیک موبایل و دسکتاپ ، ورودی های سایت و …
  • امکان نمایش تعداد آی پی ها و بازدیدهای روزانه و ماهانه سایت در صفحه اصلی مربوط به سایت در الکسا
  • امکان نمایش دقیق رتبه الکسا
  • نمایش دقیق ورودی های سایت و محاسبه تعداد لینک ها

هر وب سایتی را می توان با صرف هزینه های بالا به رتبه های برتر رساند. البته که این کار به هیچ عنوان مقرون به صرفه نخواهد بود. هنر آن است که سایت به گونه ای طراحی و مدیریت شود که بتوان آن را با صرف هزینه ای اندک برای تبلیغات ، باعث بهبود رتبه الکسا آن شوید. البته ملاک اصلی رسیدن به رتبه های بالا نیست ، بلکه چیزی که مهم تر از آن است نگهداری آن می باشد.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول ، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد ، بایستی پس از ثبت نام ، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود ، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستقیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است