سیستـم افزایش تعداد لینک الکسا جهت افزایش اعتبار سایت

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

افزایش تعداد لینک در الکسا

لینک های الکسا خود را به صورت نامحدود افزایش دهید

به کمک این سیستم هوشمند می توانید از هر سایت دلخواه ورودی دریافت نمایید. البته این عمل به معنای قرار دادن لینک سایت شما در آن سایت ها نیست اما تعداد لینک های سایت شما را در الکسا افزایش می دهد.

در این روش می توانید از هر سایت دلخواه ، برای سایت خود ورودی دریافت نموده و آمار دقیق ورودی های خود را در الکسا و گوگل آنالیتیکس مشاهده نمایید. البته لازم به ذکر است که برای افزایش دقیق آمار لینک ها ، باید ابتدا سایت خود را در الکسا به ثبت برسانید.

افزایش تعداد لینک در الکسا

الکسا به عنوان یک سایت آمارگیر ، همواره اطلاعاتی را از سایت های مختلف جمع آوری کرده و بر اساس آن ها ، سایت های اینترنت را رتبه بندی می کند. هرچه یک وب سایت معیارهای الکسا را بهتر رعایت کند ، از رتبه بالاتری نزد الکسا برخوردار خواهد شد. یکی از این معیارها این است که سایت شما از سایت های معتبر و دارای رتبه بالا ورودی دریافت نماید.

هنگامی که این اتفاق افتاده و لینک سایت شما در سایت های معتبر قرار بگیرد ، الکسا می تواند ورودی های سایت شما را تخشیض داده و رتبه سایت شما را تحت تاثیر قرار می دهد. هرچه تعداد این سایت ها بیشتر بوده و ورودی های بیشتری از آن ها دریافت کنید ، در کاهش رتبه الکسا سایت شما تاثیر بهتری خواهد گذاشت. در صورتی که وارد صفحه مخصوص سایت خود در الکسا شوید ، در قسمت پایین صفحه ، تعداد این لینک ها را مشاهده نمایید.

افزایش تعداد لینک در الکسا

ویژگی پلان افزایش تعداد لینک الکسا

با سفارش افزایش تعداد لینک در الکسا خود به مجموعه کلیک اول ، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد لینک ها

تعیین دقیق تعداد لینک ها

شما با استفاده از پنل مخصوص کلیک اول ، می توانید تعداد دقیق لینک های مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش را بسته به نیاز خود ، شخصی سازی کنید. همچین امکان تعیین لینک های ورودی نیز وجود دارد.

نیاز به ثبت سایت در الکسا

نیاز به ثبت سایت در الکسا

نکته بسیار مهم دیگری که باید به آن توجه نمایید این که چون آمارهای الکسا در حالت عادی دقیق نیست ، بایستی ابتدا سایت خود را در الکسا به ثبت برسانید تا الکسا بتواند ورودی های سایت شما را به صورت دقیق محاسبه کند.

محاسبه آمار دقیق ورودی ها

محاسبه آمار دقیق ورودی ها

از آن جایی که پیش از سفارش افزایش لینک ، باید سایت شما در الکسا ثبت شده باشد ، ورودی های سایت شما به دقت محاسبه شده و تعداد لینک های سایت به سرعت افزایش پیدا می کند.

افزایش اعتبار وب سایت

افزایش اعتبار وب سایت

وب سایتی که تعداد لینک زیادی در الکسا داشته باشد ، در نظر کاربران از اعتبار بیشتری برخوردار بوده و می تواند در جلب اعتماد اقشار مختلف ، موفق تر عمل کند. این عمل می تواند در بهبود کسب و کار سایت نیز موثر باشد.

دریافت ورودی واقعی از لینک ها

دریافت ورودی واقعی از لینک ها

مکانیزم افزایش تعداد لینک به این صورت بوده که شما از سایت های دلخواه ، بازدید با آیپی های واقعی دریافت می کنید که در افزایش ترافیک سایت و بهبود رتبه الکسا شما نیز موثر می باشد.

افزایش ورودی از هر سایت دلخواه

افزایش ورودی از هر سایت دلخواه

شما در این سیستم می توانید از هر سایت دلخواه ورودی دریافت نمایید و هیچ محدودتی برای انتخاب سایت مرجع برای شما وجود ندارد. به عنوان مثال از صفحه اصلی فیسبوک ، ویکی پدیا ، اینستاگرام و ... .

افزایش تعداد لینک الکسا

هرچه تعداد این لینک ها بیشتر باشد ، سایت شما از ارزش و اعتبار بیشتری نزد کاربران برخوردار شده و می تواند در کسب و کار خود موفق تر باشد. به کمک خدمت افزایش تعداد لینک الکسا که به طور اختصاصی توسط مجموعه کلیک اول ارائه می شود ، این امکان را برای شما فراهم می آورد که به صورت نامحدود و از هر سایت دلخواه لینک دریافت نمایید. البته لازم به ذکر است که حضور این لینک ها در الکسا به مدت طوانی پایدار نبوده و اگر پس از گذشت مدت زیادی ، از سایت های موردی نظر هیچگونه ورودی دریافت ننمایید ، ممکن است این سایت ها از قسمت لینک های سایت شما حذف شود.

در صورتی که هدف شما از ثبت نام در کلیک اول ، استفاده از خدمات تبلیغاتی بی نظیر ما می باشد ، بایستی پس از ثبت نام ، از طریق گزینه "شارژ کیف پول" موجودی خود را افزایش داده و سپس با توجه به خدمات موجود ، خدمت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. همچنین امکان پرداخت مستقیم اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم آمده است